منطقه یورو و فعالیت های کسب و کار سقوط به ‘تکان دهنده’ نزولی در coronavirus همه گیر

14 مارس 2019, زاکسن در تسویکاو: کارکنان فولکس واگن Sachsen گیاه در تسویکاو جمع آوری گلف مدل وسایل نقلیه در خط تولید.

تصویر داد | عکس داد | گتی ایماژ

منطقه یورو و فعالیت های کسب و کار ضربه دیگری کم سابقه در طول مارس در نشانه دیگری است که coronavirus همه گیر است و باعث شدید آسیب های اقتصادی در سراسر منطقه است.

این IHS Markit شاخص مدیران خرید که اقدامات هر دو خدمات صنعت و تولید کاهش یافته و به 13.5 در ماه آوریل با توجه به داده های اولیه. در ماه مارس همان شاخص در حال حاضر ثبت بزرگترین تا کنون ماهانه تنها قطره به 29.7. انقباض در PMI شماره یک رقم زیر 50 — نشان می دهد که احتمال کاهش رشد اقتصادی به طور کلی.

“مارس دیدم بی سابقه آسیب به اقتصاد منطقه یورو در میان ویروس مستند اقدامات همراه با فازها و کاهش تقاضای جهانی و کمبود هر دو کارکنان و ورودی” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit در بیانیه ای گفت:.

ویلیامسون اضافه شده است که در این سال سه ماهه دوم فعالیت می تواند “ثبت شدیدترین رکود منطقه به عنوان دیده می شود در تاریخ معاصر است.”

کشورهای منطقه یورو شده است برخی از سخت ترین ضربه توسط ویروس با ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان در میان پنج سازمان ملل در سراسر جهان با کمترین تعداد از عفونت.

اکثر دولت های اروپایی معرفی مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس. به عنوان یک نتیجه اقتصاد خود آورده بودند به یک وقفه با رستوران ها و مغازه ها و سینما و دیگر خدمات بسته شده است.

صندوق بین المللی پول (IMF) پیش بینی 7.5 درصد انقباض برای منطقه یورو در سال 2020 است.

قبلا در این جلسه در آلمان فلش شاخص در آمد در 17.1 یک رکورد کم در مقابل یک رقم 35.0 ماه قبل است. این بدتر از تحلیلگران شده بود انتظار با فیل اسمیت اصلی اقتصاد در IHS Markit گفت: “رنگ یک تصویر تکان دهنده از بیماری همه گیر و تاثیر آن بر کسب و کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>