یورو را ببینید واقعا قابل توجه’ جریان به عنوان مهم دم خطرات حذف شده اند استراتژیست می گوید

مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن در مقابل یک یورو sign in Frankfurt am Main, غربی آلمان به عنوان بانک مرکزی اروپا (ECB) در مقر دیده می شود در پس زمینه در آوریل 24, 2020.

یان شرایبر | گتی ایماژ

بانک مرکزی اروپا را قوی سیاست های پولی در پاسخ به کروناویروس همه گیر و چشم انداز مالی اتحادیه گرفته اند تاریخی دم خطرات برای یورو ارز با توجه به سام Zief جهانی سر از استراتژی ارز در جی پی مورگان بانک های خصوصی است.

جی پی مورگان به تازگی به روز رسانی قیمت آن هدف مشترک ارز به $1.15 برای سال 2020 تا پایان سال و پروژه های حرکت به سمت $1.20 در 2021. یورو معامله شد در مورد $1.14 روز پنج شنبه صبح.

Zief نسبت یورو شتاب تا حد زیادی به بانک مرکزی پاسخ و پیشرفت به سوی یک پتانسیل مالی اتحادیه اروپا برای کشورهای عضو در اروپا بازیابی صندوق پیشنهاد تنظیم برای بحث در شورای اتحادیه اروپا در اجلاس سران این آخر هفته.

“سرمایه گذاری جهانی مدیران جهانی, بانک مرکزی, دارایی مدیران همیشه به حال به اختصاص برخی از حق بیمه خطر به یورو با توجه به پتانسیل برای برخی از فروپاشی خطر برخی از زمان در آینده و ما فکر می کنیم که این پرقدرت پاسخ که ما می بینیم واقعا که از” Zief گفت CNBC “Squawk Box اروپا” در روز پنج شنبه.

بانک مرکزی اروپا و افزایش آن همه گیر اضطراری و برنامه خرید 600 میلیارد یورو ($686 میلیارد دلار) به 1.35 تریلیون یورو در ماه ژوئن. در همین حال اتحادیه اروپا اعلام کرد که 750 میلیارد یورو بازیابی صندوق در ماه مه به عنوان آن به نظر می رسد به ساحل تا بلوک اقتصاد از عواقب بحران بهداشت و درمان.

Zief پیشنهاد کرد که به عنوان سرمایه گذاران جهانی که “اضافه وزن” نسبت دارایی های ایالات متحده و دلار در هزینه یورو شروع به توازن به “خنثی” بازار است که به احتمال زیاد برای دیدن برخی از “واقعا جریان قابل توجهی به یورو.”

“ما در حال حاضر شروع به دیدن که وجود دارد اما قطعا پشت صحنه آن, و این چیزی است که رفتن به ما را بالاتر از اینجا” او پیش بینی شده است.

Zief اضافه شده است که ستون های حمایت از این مورد برای یک دلار قوی شده بود زدم با ایالات متحده نرخ پایین آمدن و دلار تا حد زیادی در نظر گرفته شده بالاتر از حد ارزشگذاری توسط بسیاری از معیارهای. به طور سنتی معامله گران تمایل به ترجیح می دهند ارز از کشور با نرخ بهره بالا به عنوان دارایی های داخلی را بالاتر گرداند.

“واقعا وجود دارد تنها یک چیز بود که propping تا آن که رشد اقتصادی ایالات متحده outperformance نسبت به بقیه جهان است,” او گفت:.

“در دوره ای از خطرات به نظر می رسد به بهبود آمریکا نرخ در حال حاضر به طور کامل فرو ریخت اساسا به صفر با بقیه جهان و تغذیه است و دیگر پیمانکاری ترازنامه آن را گسترش و آن را با هر کس دیگری و بنابراین همه این همراه با رشد جهانی شروع به انتخاب کنید تا گرایش به یک محیط است که می بیند و فروش دلار,” Zief توضیح داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>