یورو whipsaws به عنوان بانک مرکزی اروپا شگفتی با نگه داشتن نرخ

یورو در ابتدا شروع به پریدن کرد یک روز پس از آنکه بانک مرکزی اروپا (ECB) تصمیم گرفتند برای کاهش نرخ بهره اما اعلام کرد اضطراری بسته محرک اقتصادی به کوسن اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

ارز در ابتدا معکوس زودتر ضرر و زیان در برابر دلار برای به دست آوردن 0.15% اما به سرعت منعکس 0.5% زیر flatline دوباره به تجارت در حدود $1.1214.

بانک مرکزی برگزار اصلی آن نرخ سپرده گذاری در آن کم تاریخی از -0.5% و نگهداری آن حاشیه تسهیلات وام 0.25% امید بستن به دنبال ایالات متحده فدرال رزرو و بانک مرکزی انگلستان که هر دو برش به میزان 50 واحد در هفته های اخیر. تحلیلگران انتظار داشتند که بانک مرکزی اروپا به قطع اصلی آن نرخ بهره با 10 امتیاز در اساس به -0.6%.

با این حال بانک مرکزی اروپا گسترش قابل توجه برنامه خرید دارایی توسط 120 میلیارد یورو ($135.3 میلیارد دلار) و گفت: ارائه وام های جدید به بانک و ارائه قبلا مورد توافق امکانات نقدینگی در نرخ بهتر است.

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور بود در اوایل این هفته هشدار داد بحران مالی شبیه به 2008 اگر سیاستگذاران و دولتها نیست هماهنگ برای مقابله با گسترش ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 127,000 مردم در سراسر جهان و باعث 4,717 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بازارهای سهام در سراسر جهان شده اند در یک سقوط تاریخی این هفته به گسترش این ویروس در اروپا و ایالات متحده ميگيرد. این Stoxx 600 پایین بود بیش از 6.5% در روز در زمان تصمیم بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا اعلام شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>