یورو کشورها در تلاش هستند تا یک بار دیگر برای توافق بر coronavirus محرک پس از شکست مذاکرات

اقتصاد فرانسه و وزیر دارایی Bruno Le Maire دیده می شود صحبت کردن در تلفن در دفتر خود در کنار دولت معاون توماس Revial (L) در طول یک استراحت از یک گروه یورو ویدئو کنفرانس نشست وزرای مالی منطقۀ یورو به بحث در مورد کوروناویروس پاسخ در 7 آوریل سال 2020 در وزارت اقتصاد در پاریس.

توماس سامسون

منطقه یورو در حال ساخت یکی دیگر از تلاش در توافق جدید محرک های مالی برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از 16 ساعت مذاکرات در اوایل این هفته موفق به تولید هر نتیجه.

اروپا یکی از سخت ترین آمار مناطق COVID-19 با ایتالیا و اسپانیا دیدن برخی از بالاترین تعداد عفونت و مرگ و میر در سراسر جهان است. اقتصاد کشورهای اروپایی در حال تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر در میان کسب و کار و تعطیلی و عدم گردشگری.

منطقه — 19 کشور که سهم یورو — شکست خورده است به آمده تا با یک مشترک طرح محرک اقتصادی برای تامین مالی برخی از هزینه های این بیماری همه گیر. وزرای دارایی منطقه یورو شده اند در مواجهه بیش از اینکه به موضوع ترکیب اروپا اوراق بهادار و همچنین پرداخت وام های جدید است.

“یک شکست غیر قابل تصور” وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت: پس از معناداری در نتیجه در دیدار با همتایان خود.

وجود فشار بر وزیران دارایی به آمده تا با یک قرارداد به زودی. ایتالیایی, هزینه های استقراض رز در چهارشنبه پس از شکست بحث و نگرانی وجود دارد که خود را تقسیم خواهد سوخت ضد اتحادیه اروپا تمایلات در سراسر منطقه است.

علاوه بر فرانسه و آلمان اقتصاد — دو تا از بزرگترین در منطقه — در حال انتظار برای تجربه رکود عمیق. پیش بینی های منتشر شده روز شنبه پیشنهاد آلمان را کوچک تقریبا 10 درصد در سه ماهه دوم سال 2020; و آنها نیز با اشاره به 6 درصد انقباض در فرانسه در سه ماهه اول این سال است.

دنیس Shen مدیر در حوزه رتبه بندی گفت: “CNBC “Squawk box اروپا” است که وجود خواهد داشت یک “رکود شدید” در اروپا است.

ایتالیا می تواند قرارداد “حدود 7.5%” اسپانیا و “حدود 8%” امسال شن اضافه شده است.

دولت های اروپایی باید برداشته اهداف مالی و کاهش کمک های دولتی قوانین در واکنش اولیه به تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر. پس از آنها نیز به تصویب 37 میلیارد یورویی (40 میلیارد دلار) برای حمایت از کسب و کار. اما آنها در حال تلاش برای رفتن بیشتر از آن در منطقه یورو-سطح گسترده بود.

گلدمن ساکس گفت: در یک یادداشت روز شنبه که اقدامات انجام شده تا کنون به اندازه کافی برای مقابله با مقیاس مشکل.

“به شدت از COVID-19 شوک به معنی آن است که بعید است که قادر به عهدهی در سطح ملی با توجه به بالا شروع سطح از بدهی برای برخی از کشورهای عضو” تحلیلگران در بانک سرمایه گذاری گفت: در یک تحقیق داشته باشید.

بانک مرکزی اروپا (ECB) نیز اعلام کرد یک بسته محرک اقتصادی برای حمایت از منطقه یورو. بانک خرید 750 میلیارد یورو در اوراق قرضه در سال جاری به منظور کاهش هزینه های استقراض برای دولت یورو.

“بانک مرکزی اروپا می تواند مدیریت نوسانات در کوتاه مدت اجرا شود. اما با وجود این انعطاف پذیری از بانک مرکزی اروپا برنامه های آنها تنها یک راه حل موقت – بدون بیشتر راه حل ساختاری در مالی ریسک های نوسانات در حاکمیت گسترش می یابد به احتمال زیاد دوباره ظهور” گلدمن ساکس همچنین گفت.

سخت ترین آمار سازمان ملل نیز آنهایی که با برخی از بزرگترین بدهی شمع. ایتالیا دارای بدهی به تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) نسبت حدود 130% در حالی که اسپانیا و فرانسه با بدهی نزدیک به 100 ٪ از تولید ناخالص داخلی خود را.

“دارایی منطقه یورو را به تاخیر طولانی و شدید jostling خدشه دار خواهد شد هر چه اقدامات در نهایت به توافق رسیدند. ایتالیایی, رهبران, مثلا ممکن است کمتر از مشتاق به فروش سازش به در حال حاضر تا حدودی نا امید به خانه مخاطبان” فلوریان Hense اقتصاددان در Berenberg بانک گفت: از طریق ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>