یورو 2020 مسابقات فوتبال به تعویق افتاد تا سال 2021 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

آرم لیگ اروپا مسابقات قهرمانی فوتبال در رقابت های نمایش داده شده در کنار به یورو جایزه در طول راه اندازی رویداد در لندن, پادشاهی متحده در سپتامبر 21, 2016.

کیت سبز |Anadolu Agency | گتی ایماژ

اتحادیه فوتبال اروپا (UEFA) است به تعویق افتاد یورو 2020 مسابقات فوتبال تا ژوئن 2021 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به نروژی فدراسیون فوتبال.

می آید پس از UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin حال سازماندهی یک کنفرانس ویدئویی در جلسه برای تمام 55 گروه انجمن های صبح سه شنبه.

زورمندان از فوتبال اروپا بودند با پیدا کردن یک راه حل به یکی از بزرگترین چالش های پیش روی ورزش در دوران مدرن.

فوتبال عملا زمین به توقف در سراسر این قاره در روزهای اخیر با چندین بالا-پرواز داخلی لیگ نیاز به حالت تعلیق در مسابقات به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس. همه قهرمانان لیگ و لیگ اروپا وسایل برنامه ریزی شده برای این هفته نیز نامیده شده است ،

از روز شنبه بیش از 185,000 موارد coronavirus گزارش شده بود در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز با 7,330 مرگ و میر.

در هفته گذشته که به رسمیت شناخته شده در اروپا به عنوان کانون شیوع بیماری با بسیاری از کشورهای طلوع در مستند اقدامات در تلاش برای جلوگیری از گسترش.

ایتالیا ثبت شده است اکثر موارد COVID-19 در اروپا با حدود 28,000 تایید عفونت و 2,158 مرگ و میر در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>