بازار بازیکنان می خواهم به می دانم که چقدر به اتحادیه اروپا ارائه خواهد شد اضافی coronavirus محرک اما نهاد مسئول در حال توسعه می گوید هنوز در حال مذاکره است.

تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا — یک گروه از 27 کشور — قرارداد توسط یک رکورد 3.5 درصد در سه ماهه اول سال و منطقه با آن مواجه است یک unprecedent بحران اقتصادی در پشت جریان همه گیر. کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا بود که در ماه گذشته وظیفه با توسعه یک مکانیزم مالی است که کمک خواهد کرد که کشورها در مقابله با خرید اینترنتی.

اما صحبت کردن با CNBC پنجشنبه رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: آنها هنوز در حال کار بر روی جزئیات این صندوق است.

“ما فقط در این نقطه شروع به تنظیم برنامه و به مذاکره روی جزئیات” von der Leyen گفت CNBC جف Cutmore در یک مصاحبه اختصاصی.

رهبران اروپایی تصمیم هفته گذشته به گام تا سهم خود را به آینده اروپا پس این ملت در سخت ترین ضربه از بحران می تواند در برخی از حمایت های مالی اضافی. اما طی تماس ویدیویی سران دولت موافق نیست چقدر بزرگ است که حمایت مالی باید و نه اینکه آیا باید آن را ساخته شده از وام یا کمک های مالی.

کشورهای جنوب در حال حمایت از کمک های مالی داده می شود که این امر خود را افزایش نمی دهد در حال حاضر بدهی های عظیم شمع. از سوی دیگر کشورهای شمال ترجیح می دهند وام حتی اگر آنها مطلوب شرایط بازپرداخت.

کمیسیون اروپا در حال صحبت کردن با 27 پایتخت برای غلبه بر این بن بست. هدف این است که به یک پیشنهاد در نیمه اول ماه مه.

این مکانیزم مالی است که اغلب به عنوان بازیابی صندوق. کمیسیون امور اقتصادی رئیس جمهور پیشنهاد کرد آن را باید به عنوان مقدار به 1.5 تریلیون یورو ($1.65 تریلیون دلار).

آن کار خواهد کرد در این زمان ؟

اما تحلیلگران به خود شک و تردید است که این کمیسیون این طرح را دستیابی به “زیادی” با توجه به این که این امیدوار بود که بخش بزرگی از منابع خصوصی.

“تحریک سرمایه گذاری های خصوصی بستگی دارد که آیا سرمایه گذاران خصوصی مایل به سرمایه گذاری است و این نامشخص زمان” Zsolt Darvas ارشد همکار در بروکسل بر اساس فکر می کنم تانک Bruegel گفت CNBC چهارشنبه.

او افزود که بازیابی صندوق می تواند شبیه به آنچه در کمیسیون اعلام کرد در اواخر سال 2014 — یک طرح سرمایه گذاری که قوی تر سرمایه گذاری های خصوصی برای حمایت از پروژه های در سراسر اتحادیه اروپا که در تلاش برای تامین مالی در غیر این صورت.

آنچه در خطر است و نه فقط Covid-19 … بلکه آینده از اتحادیه اروپا.

Gaetano Gaballo

دانشیار در H. E. C. مدرسه کسب و کار

اما فکر می کنم تانک پیدا کرده است که بسیاری از پروژه هایی که تامین مالی تحت 2014 برنامه نمی خواهد که در تلاش برای به دست آوردن پشتوانه مالی.

“می تواند وجود داشته باشد بیشتر ریسک پروژه در حال حاضر” Darvas گفت: اما او شک و تردید است که اتحادیه اروپا را افزایش می دهد خطر است.

صحبت کردن با CNBC پنج شنبه, Gaetano Gaballo استاد در H. E. C. مدرسه کسب و کار در پاریس گفت: “این ترکیب ممکن است مهم ترین جنبه است. “اندازه (بازیابی صندوق) می تواند گسترش” در آینده, او گفت:.

“آنچه در خطر است و نه فقط Covid-19 … بلکه آینده اتحادیه اروپا” Gaballo گفت: بیش از تلفن.

بحث بر سر وام در مقابل کمک های مالی است که در خصوص سمی در میان کشورهای عضو. کشورهای جنوب استدلال می کنند که یک وام سنگین جزء را اضافه کنید فشار بیش از حد بر امور مالی خود را در زمانی که بحران جهانی است و نه تقصیر از یک کشور خاص.

دانیل گراس یک اقتصاددان آلمانی همچنین گفت که طراحی بازیابی صندوق را سیاسی انشعابات.

“این صندوق خواهد بود بلند پروازانه احتمالا امیدوار به حل تمام مشکلات. اما من شک دارم آن را به رسیدن به یک مقدار زیادی. اما وجود آن و تیتر اندازه خواهد بود از لحاظ سیاسی مهم او گفت:” از طریق ایمیل.

بیشتر شهروندان اروپایی می تواند تجمع پشت ضد اتحادیه اروپا احزاب که در نهایت می تواند به خطر اندازد اتحادیه اروپا به عنوان یک پروژه.

اتحادیه اروپا را بازیابی صندوق است که در علاوه بر این به یک و نیم تریلیون یورو محرک برنامه سازمان یافته در میان منطقه یورو ملل و در بالا از بانک مرکزی اروپا محرک پولی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de