اتحادیه اروپا پیشنهاد ممنوعیت غیرضروری ورودی مسافران از خارج از کشور برای 30 روز

Ursula von der Leyen, ورودی, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا, سمت چپ, در حال سخنرانی در کنفرانس خبری در پارلمان اروپا در استراسبورگ فرانسه در روز سه شنبه, جولای 16, 2019.

رادیو فردا | رادیو فردا | گتی ایماژ

رئیس کمیسیون اروپا روز دوشنبه پیشنهاد ممنوعیت غیرضروری ورودی, سفر خارجی برای یک ماه آخرین شدید اقدام به قطع جریان از مردم به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان.

آن را پوشش 30 کشور با این امید که بریتانیا و ایرلند نیز چین با پیشنهاد.

اگر دولت قدم آن خواهد بود در میان دقیقترین محدودیت های مسافرتی به کشورهای تقلا برای جلوگیری از گسترش این ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19. ایالات متحده هفته گذشته ممنوع اکثر خارجی ها شده اند که در 26 کشور اروپایی از ورود به ایالات متحده برای 30 روز. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش یافته است که شامل انگلستان و ایرلند شب جمعه.

“ما نیاز به بیشتر به منظور کاهش فشار بر روی ما سیستم مراقبت های بهداشتی,” Ursula von der Leyen, کمیسیون اروپا, رییس جمهور گفت: در توییتی پیام تصویری.

فرد و دولت های اتحادیه اروپا را به تصویب محدودیت های مسافرتی, او گفت:. دیپلمات ها و افراد و حمل و نقل کالا و هر کسی که حمایت از تجهیزات پزشکی معاف هستند.

محدودیت هایی که قبلا اجرا شده اند ویرانگر به شرکت های هواپیمایی که در حال کاهش خدمات و یا در مورد اتریش خطوط هوایی تعلیق سرویس در دسترس نباشد. شرکت های هواپیمایی در حال حاضر درخواست دولت برای حمایت از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>