بروکسل بلژیک – 20 مارس 2019 : کمیسر اروپا در امور رقابت Margrethe بازرگانی ایران به رسانه ها در طول یک کنفرانس خبری در مورد موافقت با گوگل در جستجوی آنلاین تبلیغات در 20 مارس 2019 در بروکسل, بلژیک.

تیری Monasse | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

چهار اتحادیه اروپا در سازمان ملل در حال فشار به منطقه مقامات رقابت برای استراحت ادغام قوانین بنابراین شرکت های اروپایی در حال بهتر مجهز برای مبارزه با چین و ایالات متحده رقبا.

دقیقا یک سال پیش کمیسیون اروپا که نظارت بر قوانین مسابقات در 27 عضو اتحادیه اروپا را تکذیب کرد ادغام بین Alstom و زیمنس. این شرکت های فرانسوی و آلمانی خود گفت: پروژه ایجاد کرده اند که اروپا راه آهن قهرمان با درآمد حدود 15 میلیارد یورو ($16.5 میلیارد دلار). اما در کمیسیون این پروژه تا به حال “رقابت جدی و نگرانی است.” پس از آن برخی از کشورهای اتحادیه اروپا را خواستار تغییرات اجازه می دهد تا بیشتر تحکیم که می تواند در نوبه خود کمک به شرکت ها در صحنه جهانی.

“ماهیت رقابت های جهانی تغییر کرده است. شرکت های اروپایی در حال حاضر به رقابت با شرکت های خارجی است که گاهی اوقات از سود قابل توجهی در حمایت از دولت و یا محافظت از بازارهای داخلی در برخی از موارد به یک درجه بسیار بالا,” اقتصاد وزیران فرانسه, آلمان, ایتالیا و لهستان گفت: در نامه ای به اتحادیه اروپا را, رقابت, رئیس مورخ سه شنبه.

“بنابراین ما در کمیسیون به پیشنهاد یک نسخه اصلاح شده از دستورالعمل ادغام کنترل” وزیران گفت: در این نامه دیده می شود توسط CNBC.

یک سخنگوی کمیسیون اروپا شد فورا در دسترس است در هنگام تماس با CNBC پنج شنبه.

Margrethe بازرگانی که منجر اتحادیه اروپا, رقابت, نمونه کارها گفت: در ماه دسامبر است که یک بررسی از قوانین ضد تراست و موافقت نامه های بین رقبای در حال حاضر آغاز شد. او همچنین گفت که یکی دیگر از بررسی در تعریف اتحادیه اروپا را در بازار آغاز خواهد شد. این مجموعه نگاهی به مرزهای بازار اتحادیه اروپا که در حال حاضر ارزیابی مضر رقابت در مصرف کنندگان اروپایی است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هدایت آن را می دهد دقیق و به روز و مجموعه روشن و روشی سازگار برای هر دو ضد تراست و ادغام موارد در صنایع مختلف در راه است که به راحتی در دسترس” بازرگانی گفت: یک رویداد در بروکسل.

زمان است که از ذات و برخی دولت های اروپایی می خواهند به دیدن یک پیشنهاد در هفته های آینده.

در نامه ای به بازرگانی چهار کشور اروپایی گفت: “کمیسیون نیز باید ارائه وضوح بیشتر بر روی بازده آورده ادغام و در ارزیابی از رقابت صنعت در ارزیابی از ادغام: دستورالعمل خاص پیش نویس در هفته آینده می تواند به توسعه محدوده بازده در نظر گرفته شده در تجزیه و تحلیل رقابتی.”

بازرگانی هنوز ارائه یک جدول زمانی برای بازار تعریف نقد و بررسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر