رئیس کمیسیون اروپا Ursula Von Der Leyen می دهد یک کنفرانس مطبوعاتی پس از یک ویدئو کنفرانس سران اتحادیه اروپا برای بحث در مورد اقدامات لازم برای مقابله با گسترش Covid-19 اپیدمی ناشی از رمان coronavirus در بروکسل در تاریخ 23 آوریل سال 2020 است.

اولیویه HOSLET

اتحادیه اروپا خواهد قرارداد 7.4 درصد در سال 2020 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد بدترین شوک اقتصادی پس از رکود بزرگ در دهه 1930 کمیسیون اروپا روز چهارشنبه گفت.

این بازوی اجرایی اتحادیه اروپا منتشر کرده است آخرین پیش بینی های اقتصادی — اولین برآورد از کشورهای اروپایی معرفی مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس. در فوریه کمیسیون اروپا تخمین زده 1.4 درصد افزایش در تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا در این سال است.

“در حالی که فوری خرید اینترنتی خواهد شد به مراتب شدیدتر برای اقتصاد جهانی از بحران مالی عمق این تاثیر بستگی تکامل از همه گیر توانایی ما با خیال راحت به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی و به دوباره بجای اول برگشتن بعد از آن” Valdis Dombrovskis معاون رئیس جمهور برای امور اقتصادی در بیانیه ای گفت.

دولت های اروپایی در حال کار بر روی برنامه ای برای آسانسور حبس اقدامات پس از چند هفته در مستند. ایتالیا, پرتغال, یونان, آلمان و اتریش هستند و فقط برخی از کشورهایی که شروع به بلند کردن برخی از مربوطه خود را محدودیت.

اما بازگشایی اقتصاد است که اتفاق می افتد به تدریج به این معنی که خود را به طور کلی فعالیت های کسب و کار تحت تاثیر خواهد برای سال آمده است.

“اروپا در حال تجربه یک شوک اقتصادی بی سابقه پس از رکود بزرگ” Paolo Gentiloni کمیسر اتحادیه اروپا برای اقتصاد در بیانیه ای گفت.

“هر دو عمق رکود و قدرت بازیابی خواهد شد ناهموار … چنین واگرایی تهدید به بازار واحد و منطقه یورو,” او گفت: دولت های اروپایی را به اقدام قاطع.

کمیسیون اروپا در حال حاضر در بیشتر محرک اقتصادی برای منطقه است. یک پیشنهاد برای یک به اصطلاح بازیابی صندوق است که انتظار می رود در روزهای آینده. Gentiloni پیشنهاد کرده است که این صندوق می تواند به 1.5 تریلیون یورو ($1.62 تریلیون دلار).

ایتالیا تولید ناخالص داخلی به سقوط بیش از 9 درصد در سال جاری

ایتالیا که یکی از سخت ترین-آمار سازمان ملل در سراسر جهان همه گیر شده است دیده می شود پیمانکاری 9.5% در این سال است.

که است این دوم-بدترین عملکرد را در منطقه یورو پس از یونان است که دیده می شود پیمانکاری توسط 9.7%.

“این COVID-19 همه گیر و مربوط به مهار اقدامات مجموعه به فشار اقتصاد ایتالیا به یک رکود عمیق” این کمیسیون گفت: در پیش بینی های خود را.

بروکسل-بر اساس موسسه معتقد است که ایتالیا با خروجی واقعی قرارداد 18 درصد در نیمه اول سال 2020, اما آن را می بیند اتاق را برای بهبود در نیمه دوم سال است.

با توجه به کمیسیون, ایتالیایی, بدهی های عمومی است مجموعه ای برای رسیدن به 158.9 ٪ از تولید ناخالص داخلی در این سال و آن کسری بودجه تنظیم شده به اوج به 11.1%

این بیماری همه گیر است و همچنین انتظار می رود به دندانه رشد در اروپا موتور. آلمان دیده می شود پیمانکاری 6.5 درصد در سال 2020 است.

توضیح: Thw داستان و تیتر به روز شده اند با دقیق تر اندازه گیری تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده توسط کمیسیون اتحادیه اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de