اتحادیه اروپا راه اندازی طرح برای تنظیم A. I. در نظر گرفتن هدف در دره سیلیکون غول

بروکسل بلژیک – فوریه 19: معاون اجرایی رئیس جمهور از کمیسیون اروپا برای اروپا مناسب برای عصر دیجیتال Margrethe بازرگانی (L) و کمیسر اتحادیه اروپا برای بازار داخلی تیری برتون (R) در حال صحبت با رسانه ها در Berlaymont اتحادیه اروپا کمیسیون ستاد در فوریه 19 سال 2020 در بروکسل, بلژیک.

تیری Monasse

بروکسل – اتحادیه اروپا به دنبال راه هایی برای تنظیم هوش مصنوعی (AI) آن را به عنوان رمپ تا آن نظارت از شرکت های فن آوری.

کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی شعبه افتتاح 12 هفته دوره بحث و گفتگو در روز شنبه با هدف درک بهتر چگونه برای محافظت از شهروندان اتحادیه اروپا از آنچه که آن را توصیف به عنوان اثرات منفی AI. بیشتر بتن قانون است و سپس انتظار می رود در نیمه دوم سال جاری در آنچه که می تواند تبدیل به بزرگ بعدی آن نقطه از مشاجره با شرکت هایی مانند Facebook و الفبا.

“ما می دانیم که ما از دست رفته موج اول یا اولین نبرد که نبرد از اطلاعات شخصی” تیری برتون اتحادیه اروپا و کمیسر بازار داخلی گفت: خبرنگاران در بروکسل روز شنبه. او گفت که “خبر خوب” است که اتحادیه اروپا در حال حاضر می داند که بعد از کشمکش خواهد بود بیش از صنعتی داده است.

اتحادیه اروپا دیده می شود به عنوان یک رهبر در شرکت ها, تنظیم, اما شرکت های اروپایی هنوز مبارزه با رقابت از آمریکا و شرکت های چینی. منطقه اطلاعات حریم خصوصی قوانین نام عمومی حفاظت اطلاعات قوانین و مقررات (GDPR) و اعلام شد و در سال 2018 در خدمت به عنوان یک معیار برای مقررات سخت تر در دیگر نقاط جهان از جمله در ایالات متحده است.

به طور کلی اتحادیه اروپا را هدف وقتی که می آید به هوش مصنوعی است که برای ارزیابی چه نوع از فن آوری های در حال خطر ابتلا به حقوق اساسی بشر از جمله در زمینه هایی مانند بهداشت و درمان و حمل و نقل. این خواهد بود موضوع را به سخت تر مورد نیاز است.

یکی منطقه ای که این کمیسیون نگران است در صورت به رسمیت شناختن. در لحظه پردازش داده های بیومتریک به منظور شناسایی افراد غیر قانونی است و در بسیاری از موارد تحت قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها. اتحادیه اروپا در حال حاضر به دنبال در این که آیا باید وجود داشته باشد برخی از استثنا.

صحبت کردن با روزنامه نگاران در بروکسل, Margrethe بازرگانی اتحادیه اروپا از سیاست رقابت گفت: “هوش مصنوعی خوب است یا بد خود را در آن بستگی به چرا و چگونه از آن استفاده شود.”

در مصاحبه با CNBC سه شنبه بازرگانی گفت که اتحادیه اروپا در حال شکل گرفتن یک “دو طرفه” رویکرد که در آن فعال خواهد شد این فن آوری در حالی که همچنین آن را مضر به شهروندان اتحادیه اروپا.

در همین حال قانونگذاران ایالات متحده در حال تماشای و انتظار برای دیدن آنچه که اتحادیه اروپا تصمیم می گیرد. “ما را تشویق اتحادیه اروپا به دنبال امریکا منجر شود و به دنبال یک نوآوری دوستانه ارزش-رویکرد مبتنی بر هوش مصنوعی مقررات یکی که اجتناب از بیش از سنگین one-size-fits-all سیاست” مایکل Kratsios ایالات متحده افسر ارشد فناوری گفت: CNBC در ایمیل فرستاده اند ،

او افزود: “بهترین راه برای مقابله با دیکتاتوری با استفاده از هوش مصنوعی است که برای اطمینان از ایالات متحده و متحدان آن باقی می ماند رهبران نوآوری و پیشرفت فناوری بیمه ارزش های مشترک ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>