اتحادیه اروپا حمله به گوگل $2.1 میلیارد دلار کسب Fitbit

یک Fitbit صفحه نمایش دیده می شود در یک هدف فروشگاه در لس آنجلس.

گتی ایماژ

کمیسیون اروپا اعلام کرد که آن را باز کرده است تحقیقات برای بررسی پیشنهاد خرید Fitbit توسط گوگل است.

این کاوشگر به $2.1 میلیارد دلار معامله شد که توافق در ماه نوامبر گذشته در حال وقوع است چرا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا نگران بود که گوگل می تواند “بیشتر entrench” موقعیت بازار خود را در تبلیغات آنلاین کسب و کار اگر آن را با استفاده از Fitbit داده ها به کمک تبلیغات شخصی را نشان می دهد کاربران است.

Margrethe بازرگانی, معاون رئيس جمهور از کمیسیون اروپا مسئول سیاست رقابت گفت: در یک بیانیه گفت: “ما تحقیقات با هدف اطمینان حاصل شود که کنترل توسط گوگل بیش از داده های جمع آوری شده از طریق دستگاه های پوشیدنی به عنوان یک نتیجه از معامله نمی کند, تحریف رقابت است.”

حکم معامله است که انتظار می رود در ماه دسامبر 9.

که مقر آن در سان فرانسیسکو Fitbit تبدیل شده است یکی از پیشرو های پوشیدنی تولید کنندگان دستگاه در جهان پس از آن در سال 2007 تاسیس شد. این شرکت با فروش بیش از 100 میلیون دستگاه و آن را دارای 28 میلیون کاربر. دستیابی به Fitbit کمک خواهد کرد گوگل به رقیب مانند اپل و سامسونگ و هواوی و Garmin در wearables بازار است.

اتحادیه اروپا کاوشگر می تواند از خط خارج Fitbit خرید به طور کامل. در تلاش برای آدرس اتحادیه اروپا ضد تراست نگرانی های گوگل گفت: در ماه گذشته که آن را نمی خواهد با استفاده از ردیاب تناسب اندام اطلاعات برای مقاصد تبلیغاتی.

“این معامله است که در مورد دستگاه های نه داده گفت:” گوگل دستگاه های رئیس Rick osterloh را بازتوییت کرد در وبلاگ سه شنبه. “ما روشن شده است از ابتدا که ما نمی خواهد با استفاده از Fitbit بهداشت و سلامتی اطلاعات برای تبلیغات گوگل.”

Osterloh را بازتوییت کرد افزود: “وجود پر جنب و جوش رقابت وقتی که می آید به smartwatches و انتقالها تناسب اندام, با, اپل, سامسونگ, Garmin, Fossil, Huawei, Xiaomi و بسیاری دیگر ارائه محصولات متعددی در طیف وسیعی از قیمت ها.”

“ما در حال حاضر نمی توان و یا فروش دستگاه های پوشیدنی مانند این امروز است. ما بر این باورند که ترکیبی از گوگل و Fitbit سخت افزار تلاش خواهد افزایش رقابت در بخش ساخت نسل بعدی دستگاه های بهتر و بیشتر مقرون به صرفه” osterloh را بازتوییت کرد گفت.

به عنوان از پایان 2018 اپل متعلق به حدود نیمی از جهانی ساعت هوشمند بازار از نظر واحد حمل با توجه به استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک. گوگل در حال حاضر مجوز خود را می پوشند سیستم عامل برای شرکت های مانند فسیلی اما نمی توان آن را smartwatch.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>