اتحادیه اروپا مشاوره در بلند کردن اجسام coronavirus مستندات: آیا همه بازگشت به کار در یک بار

بروکسل بلژیک – اکتبر 18: رئيس جمهور از کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen می رسد در پارلمان اروپا در اکتبر 18, 2019 در بروکسل, بلژیک.

اسکله مارکو Tacca | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) کشور خواست به اتخاذ تدریجی و هدفمند به روش بلند کردن اجسام مستند اقدامات با موارد جدید در سراسر این قاره در نهایت کاهش.

در ارشاد منتشر چهارشنبه بازوی اجرایی اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا دستور کشورها برای گرفتن تدریجی اعمال محدودیت های آرامش بخش در مراحل و اجازه می دهد زمان بین هر یک از اقدام به اندازه گیری تاثیر. مشاوره پژواک که روز سه شنبه منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

گسترده مستند اقدامات اجرا شده در سراسر کشورهای اتحادیه اروپا در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus از جمله بسته شدن غیر ضروری کسب و کار مدارس و مرزها.

از بعد از ظهر چهارشنبه تقریبا 2 میلیون مورد از این ویروس تایید شده است در سراسر جهان و در نتیجه بیش از 128,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا شده اند به ضربه بسیار سخت: یعنی ایتالیا و اسپانیا که گزارش شده بیش از 21,000 و 18,500 مرگ و میر بود.

کمیسیون نقشه راه گفت: تصمیم گیری برای بلند کردن مستندات باید بوجود می آیند از اپیدمیولوژیک اثبات رکود پایدار از ویروس کافی نظام سلامت و نظارت بر ظرفیت است.

مرزهای تجمعات و بازگشت به محل کار

اقدامات عمومی در حال حاضر در جای خود باید به تدریج جایگزین بیشتر هدف اقدامات اولویت برای حفاظت از آسیب پذیرترین EC توصیه های داخلی و کنترل مرز باید برداشته شود در یک شیوه ای هماهنگ.

“مسئول برنامه ریزی بر روی زمین عاقلانه ایجاد توازن میان منافع حفاظت از بهداشت عمومی با کسانی که از عملکرد جوامع ما نیاز به یک پایه محکم” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen در بیانیه ای گفت شنبه.

محدودیت های مسافرتی و کنترل مرز باید برداشته شود هنگامی که مناطق مرزی’ اپیدمیولوژیک وضعیت همگرایی به اندازه کافی با توجه به بلوک نقشه راه. مرز با کشورهای خارج از اتحادیه اروپا باید بازگشایی شد و در مرحله دوم و حساب از گسترش ویروس در جای دیگر.

بازگشایی فعالیت های اقتصادی نیز باید مرحله به مرحله در طبیعت از مشاغل و اقتصادی اهمیت این گزارش گفت: تاکید بر این که “کل جمعیت نباید بازگشت به محل کار در همان زمان.” در حالی که تجمعات مردم باید به تدریج مجاز با توجه به فعالیت های خاص و اهمیت خود را.

همچنین این خواست کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای ایجاد یک چارچوب مشترک برای, تست, جمع آوری داده ها و افزایش ظرفیت ملی سیستم مراقبت های بهداشتی.

“یادگیری برای زندگی با این ویروس’

کمیسیون قول داده است به منظور توسعه یک طرح بازیابی بر اساس یک پیشنهاد اصلاحی برای آینده دراز مدت اتحادیه اروپا بودجه و به روز رسانی کمیسیون برنامه کار برای سال 2020 است.

“ما می دانیم که این جاده خواهد بود طولانی و تدریجی است و عواقب ناشی از این بی سابقه بحران بهداشتی خواهد بود دراز” کمیسر بهداشت و ایمنی مواد غذایی استلا Kyriakides در بیانیه ای گفت شنبه.

“تا زمانی که درمان های موثر و واکسن ها یافت می شود, ما باید به یاد بگیرند برای زندگی با این ویروس. اما اروپا خواهد بود در پای خود را با هم و متحد است.”

– CNBC سیلویا عمرو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>