اتحادیه اروپا کاهش پیش بینی های اقتصادی برای منطقه در حال حاضر طرح ریزی یک 8.3% رکود در این سال

پیشخدمت کار در تراس یک کافه در پاریس در ژوئن 15, 2020, یک روز پس از رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد بازگشایی اتاق ناهار خوری از پاریس کافه ها و رستوران ها.

فیلیپ لوپز

کمیسیون اروپا کاهش آن در سال 2020 و 2021 انتظارات اقتصادی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را نگه می دارد گرفتن تلفات در 27 اقتصاد.

بروکسل-بر اساس موسسه انتظار 27-عضو منطقه به قرارداد با 8.3 درصد در سال جاری پس از بازگشت از 5.8 درصد در سال 2021. در این کمیسیون حدود 7.4% انقباض برای کل تولید ناخالص داخلی در سراسر منطقه در سال جاری با یک جهش از 6.1 درصد در سال 2021.

“تاثیر اقتصادی این مستند شدید تر از ما در ابتدا انتظار می رود. ما همچنان به حرکت در آبهای طوفانی و چهره بسیاری از خطرات دیگری از جمله عمده موج عفونت” Valdis Dombrovskis معاون رئیس کمیسیون اروپا در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه.

چشم انداز بدتر شده بیش از دو ماه گذشته بدون در نظر گرفتن مراحل است که بسیاری از کشورهای اروپایی گرفته اند به بازگشایی اقتصاد خود را.

در روزهای اخیر نگرانی هایی را نیز پدید آمده در مورد منطقه ای شیوع است. مقامات اسپانیایی re-اعمال محدودیت در منطقه گالیسیا و پرتغال ابقاء برخی از اقدامات در لیسبون پس از تعداد فزاینده ای از عفونت.

صندوق بین المللی پول گفت: در ماه ژوئن که منطقه یورو 19-عضو منطقه که سهام یورو خواهد قرارداد بیش از 10 ٪ در سال 2020 است. ایتالیا و اسپانیا می تواند قرارداد حدود 12 درصد در سال جاری با توجه به صندوق بین المللی پول.

برای افزایش هر گونه بهبود اقتصادی اتحادیه اروپا در حال کار بر روی یک بی سابقه محرک های مالی طرح. اما اختلاف نظر بین 27 سران دولت به معنای سازش است که هنوز هم یافت می شود. آنها را جمع آوری در بروکسل در هفته آینده به بحث در مورد پیشنهاد 750 میلیارد یورو نجات صندوق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>