Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا ارائه یک سخنرانی در یک آدرس خاص در روز دو از مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس سوئیس در چهارشنبه ، 22, 2020.

بلومبرگ

رئیس کمیسیون اروپا حمایت خواستار رسیدگی به منشاء جدید کروناویروس و گفت: چین باید درگیر در این فرآیند است.

قانونگذاران در کشورهایی مانند آلمان و سوئد و استرالیا به نام برای یک کاوشگر به چگونه این ویروس آغاز شده که تا کنون آلوده بیش از 3.2 میلیون نفر کشته و بیش از 230,000.

صحبت کردن با CNBC Ursula von der Leyen سر از بازوی اجرایی اتحادیه اروپا گفت که او می خواهم برای دیدن چین همکاری با سازمان خود و دیگران برای رسیدن به پایین دقیقا چگونه آن پدید آمده است.

“من فکر می کنم این برای همه ما مهم است, من برای تمام جهان مهم است. شما هرگز نمی دانید وقتی که بعد از ویروس شروع, بنابراین ما همه می خواهم برای دفعه بعد ما آموخته اند که درس ما و ما و ایجاد یک سیستم هشدار دهنده که واقعا توابع و کل جهان است و برای کمک به,” او گفت: Geoff Cutmore در یک مصاحبه اختصاصی پنج شنبه.

او خواستار شفافیت بیشتر در آینده و گفت: دولت نیاز به یادگیری درس از بحران کنونی است.

“یکی از درس های آموخته شده از این بیماری همه گیر است که ما نیاز به اطلاعات بیشتر قوی به طور کلی و ما باید بیشتر متمرکز از یک نهاد است که با تجزیه و تحلیل آن داده ها به طوری که مکانیزم هشدار دهنده است راه بهتر” او گفت:.

“برای مثال در سطح اتحادیه اروپا, ما می دانیم که ما نیاز به یک قوی تر سیستم داده برای چنین شرایطی که ما آن را ببینید در حال حاضر با کوروناویروس. و برای ایجاد یک سیستم است که شما می توانید بر روی تعداد.”

زمانی که فشار بر این که آیا یک کاوشگر می تواند منجر به تضعیف روابط با چین او مخالف است که می تواند مورد: “نه من فکر نمی کنم چرا که آن را همه ما در خود علاقه. منظور من این همه گیر شده و باعث آسیب بسیار. پس از آن در خود ما منافع هر کشور است که ما در حال بهتر آماده کنید. ما خواهد شد و ما نمی دانیم هنگامی که یک بحران رخ می دهد اما ما باید بهتر آماده کن.”

نظرات او آمد فقط به عنوان برترین سازمان جاسوسی آمریکا اعلام کرد که این کشور از هوش جمعی جامعه باور ندارد این ویروس ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی.

این است که اخبار, داستان, لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de