ضروری کارگران و خانواده خود را می توانید کتاب coronavirus آزمون از فردا

ضروری کارگران و خانواده خود را قادر خواهد بود به کتاب coronavirus آزمون آنلاین از فردا, وزیر بهداشت می گوید.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ جلسه مت Hancock گفت: معیارهای که می تواند آزمایش می شود برای coronavirus خواهد بود گسترش یافت و هر ضروری کارگران و خانواده های خود که نیاز به آزمون.

برخی از کلید کارگران با علائم مانند بیمه خدمات درمانی کارگران مراقبت اجتماعی کارکنان و خدمات اضطراری و خانواده های آنها شده بود مجاز به آزمایش می شود.

Health secretary Matt Hancock leads the government's daily coronavirus press briefing
آزمایشات ضروری کارگران از فردا

دولت طبقه بندی کلید کارگران به عنوان کسانی که مشغول به کار در مشاغل مانند معلمان و کارمندان دولت و تحویل رانندگان است.

کارگران قادر خواهد بود به کتاب قرار ملاقات به طور مستقیم بر روی وب سایت دولت از فردا, در حالی که شرکت ها می توانند کتاب آنها را برای کارکنان از امروز.

“این همه بخشی از بریتانیا پشت پا” آقای Hancock گفت.

به وزیر بهداشت گفت: گسترش و توسعه اتفاق می افتد به دلیل تست ظرفیت افزایش یافته است و از 40,000 به 51,000 هر روز به مدت یک شب – و به معنی انگلستان است “جلوتر از برنامه های ما” برای رسیدن به 100,000 آزمون در هر روز تا پایان ماه آوریل است.

بیشتر از Covid-19

آقای Hancock همچنین گفت: طرح بودند که در محل قرار داده برای بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی نرم افزار.

Dominic Raab and Sir Kier Starmer
Starmer پردازد Raab در coronavirus تست

هر کسی نمایش coronavirus علائم قادر خواهد بود به اطلاع بیمه خدمات درمانی از طریق این برنامه که پس از آن هشدار به کاربران دیگر آنها معنیداری تماس با.

“ما باید واقعا ضربه ی شروع تماس با ردیابی” آقای Hancock گفت.

سابق وزیر بهداشت جرمی هانت است که فشار برای نرخ بسیار بالاتر از تست ستایش اعلام امروز.

“من شده اند با فشار دادن برای عمل بتن در تماس با ردیابی اما امروز @MattHancock تحویل” او در توییتر نوشت.

“با 18000 نفر استخدام – گسترده در کنار تست – ما روشن مسیر خروج از زمان مستند & رویکرد ما می آید بسیار نزدیک به جهانی بهترین عمل است.”

آقای Hancock هشدار وجود دارد خواهد بود “هیچ لینک اتوماتیک” بین نورد از یک “آزمون پیگیری و ردیابی” سیستم و هر گونه تغییر اجتماعی فاصله گرفته است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اما او می گویند تصویب این سیستم اگر انجام شود به طور موثر می تواند سرکوب انتقال “در راه است که اجازه می دهد تا شما پس از آن به کمتر قوانین”.

به وزیر بهداشت همچنین گفت: نامه ها فرستاده تشویق مردم به شرکت در یک نظرسنجی که ایجاد خواهد شد که چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر به حال coronavirus.

در ابتدا 25,000 مردم خواهد شد و این گسترش خواهد یافت و به بیش از 300,000 12 ماه آینده.

“این مهم هستند قطعه از اطلاعات به ما اطلاع نبرد در برابر این رمان ویروس,” او گفت:.

در همین حال مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel گفت: انگلستان است “هنوز هم در آن دوره آینده را از طریق پیک” اما “عنوان بسیار در مسیر درست”.

Sir Patrick تایید مرگ هستند “هنوز هم در فلات” و “پایین آمدن کمی”. او انتظار دارد که این به گذشته “برای یک زن و شوهر از هفته” قبل از در حال کاهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>