ESPN Michael Jordan, مستند “آخرین رقص’ به خود جلب کرد به طور متوسط 6.1 میلیون بیننده

مایکل جردن

ناتانیل S. ساقی | گتی ایماژ

دو قسمت از ESPN “آخرین رقص” مستند نمایشگاه Michael Jordan را در فصل گذشته با انجمن ملی بسکتبال شیکاگو بولز به طور متوسط 6.1 میلیون بیننده یکشنبه شب ESPN در بیانیه ای گفت.

بیشتر مردم به تماشای این دو قسمت از هر ESPN مستند تا کنون از جمله تحسین “OJ: ساخته شده در امریکا” سری در سال 2016 و 2012 “شما نمی دانید که بو” ESPN در بیانیه ای گفت. آن را نیز ESPN بالاترین امتیاز برنامه تلویزیونی از کالج فوتبال حذفی قهرمانی ملی بازی در ماه ژانویه است.

دیزنی متعلق به فرانسه نقل مکان کرد و تا 10-بخش مجموعه مستند به مارس از ماه ژوئن پس از ورزش حرفه ای لیگ به تعویق افتاد, بازی, en توده در میان coronavirus نگرانی. این مجموعه اجرا خواهد شد هر یکشنبه تا مارس 17 و در دسترس است در Netflix بکشد برای مخاطبان بین المللی روز بعد.

“ما بسیار هیجان زده با پاسخ به اکران فیلم “آخرین رقص,” گفت: کانر Schell, ESPN است معاون اجرایی رئیس جمهور از محتوا است. “واضح است که طرفداران ولع مصرف با کیفیت بالا و مطالب ورزشی و به ما نگاه رو به جلو به ساختمان بر شتاب در هفته های آینده به عنوان این مجموعه را از ادامه دریافت کنید بهتر است با هر قسمت.”

هنوز هم رأی بودند و زیر یک نمونه ESPN “دوشنبه شب فوتبال” بازی است که به طور متوسط بیش از 12 میلیون بیننده در یک بازی در این سال و یا حذفی NBA بازی که می تواند به جلب مخاطبان بیش از 10 میلیون در ESPN. در حالی که 6.1 میلیون نفر است که مخاطبان زیادی برای پیش ضبط شده, برنامه نویسی, که مترادف با جریان ویدئو خدمات به جای کابل تلویزیون آن را نیز در ویترین ارزش بازی زندگی می کنند.

شیکاگو بيشترين تلویزیون امتیاز (12.1) در یک بازار منحصر به فرد تقریبا دو برابر بالاترین رالی-دورهام (6.5 امتیاز). اردن موفق به کسب شش قهرمانی NBA با شیکاگو بولز و به دانشگاه رفت و در دانشگاه کارولینای شمالی پس از در حال رشد در ویلمینگتون کارولینای شمالی.

تماشا کنید: ESPN حرکت می کند تا انتشار مستند مایکل جردن به عنوان coronavirus تعلیق زندگی ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>