تنش ها در چین-آمریکا تنش است ‘آخرین چیزی که” هر کسی نیازهای جی پی مورگان می گوید

با جهان در حال حاضر در وضعیتی وخیم از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس یک reignition در ایالات متحده-چین تجارت تنش خواهد بود “آخرین چیزی که” هر کسی که نیاز دارد با توجه به جی پی مورگان مدیریت دارایی را الکساندر Treves.

کسانی که نظرات و آمد در بازگشت از آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد که چین صادرات besting انتظارات در ماه آوریل یک آمار Treves گفت CNBC “و نشانه” بود “بسیار تعجب آور است.”

“این به این معنی است که اقتصاد در حال شاید کار بهتر است از یکی ممکن است فکر کرده اند اما نکته دیگر که بلافاصله به من آمد که من می خواهم برای دیدن آنچه که مازاد تجاری شماره با آمریکا به نظر می رسد مانند” Treves که مدیر عامل و سرمایه گذاری متخصص بازارهای نوظهور آسیا و اقیانوسیه سهام در جی پی مورگان مدیریت دارایی گفت: CNBC “و نشانه” در روز پنج شنبه.

“اگر دولت آمریکا تصمیم می گیرد که در واقع این صادرات اعداد نشان می دهد که به نحوی چین شده است با بهره گیری ناعادلانه نسبت به انتظارات از وضعیت کنونی پس از آن که ممکن است منجر به تشدید تجارت, تنش,” او گفت:. “رک و پوست کنده صحبت کردن که آخرین چیزی است که هر یک از ما باید در حال حاضر.”

که می آید به عنوان لفاظی بین واشنگتن و پکن شده است تماس گرفته شده تا در روزهای اخیر با وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo رفتن تا آنجا که به می گویند که وجود دارد “مقدار قابل توجهی از شواهد” نشان می دهد که این ویروس پدید آمده از حالت آزمایشگاهی در ووهان چین که در آن موارد برای اولین بار گزارش شده است.

به نوبه خود چین به شدت رد ادعا می کند که این ویروس فرار از ووهان موسسه ویروس شناسی و حتی متهم به آمریکایی بودن منشاء ویروس. اکثر کارشناسان بر این باورند که این ویروس به احتمال زیاد منشأ در بازار در ووهان و انتقال به انسان از طریق خفاش ها و یا pangolins.

بازار مفاهیم

اخیر تقویت تنش بین دو اقتصادی نیروگاهی است که یک متغیر است که ارائه “خطرند” برای بازارهای گلدمن ساکس ” تیموتی وزارت معارف گفت CNBC “Squawk Box آسیا” روز پنج شنبه.

وزارت معارف است که شرکت سر از آسیا کلان پژوهشی و رئیس آسیا و اقیانوسیه سهام استراتژیست گفت: یک شاخص اندازه گیری بازار قیمت گذاری ایالات متحده-چین تجارت خاص در معرض خطر است “تضعیف کمی” در هفته گذشته یا بیشتر. این نشان می دهد که بازار در زیر سطح است “آغاز به قیمت در برخی از نگرانی در مورد ایالات متحده آمریکا-چین اصطکاک” بیش از مسائل مانند تجارت یا بالقوه تلافی جویانه تلاش بیش از coronavirus, او گفت:.

“ما فکر می کنم این یک عامل است که تبدیل شدن بیشتر موضوع برای بازار و به احتمال زیاد خواهد شد از ویژگی های برجسته تر در بازار قیمت گذاری و … را در کوتاه مدت” معارف گفت.

فقط سال پیش پکن و واشنگتن امضا بخشی از معامله تجاری آورده است که برخی از وضوح برای سرمایه گذاران در پی ماه از عدم قطعیت. که ژانویه مقابله با این حال به سرعت کاهش یافت و از تمرکز به عنوان گسترش سریع Covid-19 چپ اقتصادهای سراسر جهان تقریبا یخ زده به عنوان یک نتیجه اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده توسط مقامات.

“این خواهد بود احتمالا یک اشتباه یک سیاست اشتباه به انجام هر کاری است که واقعا قابل توجهی در شرایط اقتصادی” گفت: ری Farris, chief investment officer جنوب آسیا در کردیت سوئیس. “بازارهای سهام نمی خواهد آن را دوست دارم.”

“من تمایل به فکر می کنم که با توجه به وضعیت در ایالات متحده آمریکا نیاز به یک بهبود اقتصادی نیاز به سعی کنید برای حمایت بازار سهام و قدرت است که این خواهد بود که عمدتا لفظی و اقدامات انجام شده خواهد بود واقعا کاملا اندازه گیری” Farris گفت.

— CNBC هالی Ellyatt کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر