آمریکا محدودیت های اجرا شده در روزهای اخیر برای حفظ یک حرکت سریع ویروس است که فلج مقدار از چین از گسترش در سراسر امریکا نمی خواهد کار بالا اپیدمیولوژی گفت: قانونگذاران ایالات متحده روز شنبه.

“من هرگز دیده می شود که در آن موارد است که هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس در این مقیاس” اپیدمیولوژی جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه مرکز سلامت و امنیت و شهادت, قبل از خانه امور فرعی. ویروس های تنفسی مانند یکی که بیمار بیش از 24,300 در سراسر جهان و کشته شدن حداقل 490 در چین “آنها فقط سرعت حرکت می کند.

“آنها سخت به نقطه زیرا آنها مانند بسیاری از بیماری های دیگر. آن را بسیار سخت برای قطع آنها را در مرزها. شما نیاز به نظارت کامل به منظور انجام این کار است. و ما به سادگی نمی باید که” او گفت:.

در چین و پزشکان به دنبال افراد بیمار در حالی که کشورهای دیگر به دنبال مردم از چین است. جایی در میان افراد آلوده در حال رفتن به از دست رفته, او گفت:.

“برای این و دلایل دیگر من باور نمی کنم ما در حال رفتن به قادر به نگه داشتن این ویروس در خارج از مرز ما,” او گفت:, و اضافه کرد که یک نگرانی بزرگتر این است که چگونه محدودیت های مسافرتی و اجباری قرنطينه در حال انحراف منابع دور از مبارزه با ویروس. یکی از عمومی وزارت بهداشت دارای 31 مراقبت های بهداشتی کارگران نظارت دو قرنطینه بیماران در 24 ساعت یک روز, او گفت:. “که این اپیدمی رشد می کند که به احتمال زیاد در مقیاس” او گفت:.

دیگر شاهد شامل سیاستگذاری محقق در شرکت رند جنیفر Bouey و سابق کاخ سفید ابولا پاسخ هماهنگ کننده ران Klain.

کنگره امی Bera رئیس کمیسیون روابط خارجی مجلس فرعی در آسیا و اقیانوس آرام و منع گسترش اعلام کرد جلسه هفته گذشته است.

“در حالی که تهدید coronavirus نسبتا کم است در ایالات متحده در این زمان ما باید هوشیار و آماده” Bera, D -, CA, در بیانیه ای گفت. “من مشتاقانه منتظر شنیدن از ما شهود متخصص در راه است که در آن ما می توانیم طرح و پاسخ به این ویروس است. کنگره نیاز به اطمینان حاصل شود که دولت ابزار آن نیاز به پاسخ و محدود کردن شیوع.”

دولت آمریکا اجرا کرده است محدودیت های مسافرتی و صادر فدرال قرنطینه سفارشات در پاسخ به شیوع بیماری برای اولین بار در حدود 50 سال مقامات بهداشت گفت: در هفته گذشته. پرواز های از سرزمین اصلی چین هستند که قریب طریق 11 متحده فرودگاه گفته است که در آن همه مسافران در حال غربالگری برای علائم. مسافران از استان هوبی در حال قرنطینه برای 14 روز.

[برای دیدن آخرین به روز رسانی در coronavirus بازدید CNBC به روز رسانی های زنده در اینجا.]

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im