جودیت فاکنر مدیر عامل بهداشت و درمان این غول حماسه سیستم.

منبع: حماسه سیستم

حماسه سیستم عامل جودی فاکنر به تازگی خواست برخی از بزرگترین سیستم های سلامت در کشور به امضای یک نامه در مخالفت با پیشنهاد قوانین طراحی شده به آن را آسان تر برای بیماران برای به دست آوردن اطلاعات پزشکی خود و به اشتراک گذاری آن با نرم افزار.

حدود 60 تا از این سیستم های بهداشتی باید آن را امضا کردند.

این نامه که به دست آمده توسط CNBC بود خطاب به وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و مخالف قوانین پیشنهادی طراحی شده برای کمک به پزشکی جريان اطلاعات بیشتر به راحتی بین سیستم های سلامت و بیماران است. این قوانین همچنین با هدف ایجاد داده های بالینی در دسترس از طریق رابط های برنامه نویسی نرم افزار (Api).

حماسی است که به صورت خصوصی برگزار می شود مبادرت به فروش آن نرم افزار ثبت الکترونیکی پزشکی برای بیمارستان ها در سراسر کشور و یکی از بزرگترین سلامت-شرکت های فن آوری در آمریکا حماسی نصب و راه اندازی یک تعهد بزرگ و می تواند هزینه بیش از $1 میلیارد دلار به صورت عمده نظام سلامت به پیاده سازی.

حماسه مدیر عامل شرکت جودی فاکنر قبلا خواست مراقبت های بهداشتی مدیران به موضع با: “HHS نیاز به شنیدن از شما به طوری که آنها درک کنند که شما احساس می کنید این مسائل مهم هستند” آن را می گوید. “زمان بسیار کمی باقی مانده است.”

یک سخنگوی HHS CNBC گفت که آن را در واقع دریافت این نامه است. “ما قدردانی از همه بازخورد ذینفعان به عنوان ما همچنان به نهایی کردن قوانین” گفتند. “هدف نهایی ما این است که اطمینان حاصل شود که بیماران به راحتی قادر به دسترسی به آنها سوابق پزشکی الکترونیکی.”

بزرگترین شرکت های فن آوری در کنار طرفداران بیمار و مراقبان در نظر گرفته شده اند مخالف موضع و صحبت کردن در حمایت از قوانین است. اپل و مایکروسافت و گوگل به تازگی به عضویت تماس با یک سازمان غیر انتفاعی به نام Carin داد به بحث در مورد راه هایی برای به دست آوردن حکومت نهایی و منتشر شد. این شرکت ها به نفع قوانین در بخشی به دلیل قابلیت همکاری بیشتر بین سیستم های که ذخیره سوابق پزشکی می تواند کمک به آنها حرکت به $3.5 تریلیون بخش بهداشت و درمان مراقبت.

“هستند بسیاری از سیستم های بهداشتی که باید عمیق نگرانی در مورد حکومت و آنها به اشتراک گذاشته ام این نگرانی با HHS,” حماسه در بیانیه ای گفت به CNBC. “ما در حال حمایت از اهداف مقررات پیشنهاد اما ما بر این باوریم که تغییرات مهم باید به قانون قبل از آن را تبدیل نهایی به منظور محافظت از حریم خصوصی بیماران و اطلاعات بهداشت شخصی خود را. ما از زحماتی که HHS در حال انجام است به ترکیب دیدگاه های مختلف و اطمینان حاصل شود که حکومت نهایی خوب است.”

آنچه در این نامه است و کسی که آن را امضا کردند

در این نامه آمده است: در بخش “در حالی که ما از HHS’ هدف از توانمندسازی بیماران خود را با داده های سلامت و کاهش هزینه ها از طریق قرن 21 درمان عمل ما نگران آن است که سیا پیشنهادی حکومت در همکاری خواهد بود بیش از حد سنگین ما در نظام سلامت و به خطر انداختن حریم خصوصی بیمار. به طور خاص, دامنه تنظیم داده های جدول زمانی برای انطباق و هزینه های قابل توجه و مجازات آن را فوق العاده دشوار است برای ما به پیروی کنند.”

این نامه در ادامه به توصیه برخی از تغییرات از جمله وضوح بیشتر در اطراف سلامت اطلاعات مربوط به اعضای خانواده و دیگر, جدول زمانی-حداقل 12 ماه برای آماده سازی و 36 ماه برای “توسعه فن آوری های جدید مورد نیاز توسط قانون است.”

آن را امضا توسط سیستم های بهداشتی از جمله سرسخت خدمات بهداشتی Atrius سلامت در Massachussets خلیج سلامت در دلاور, NYU Langone بهداشت در نیویورک Parkview سلامت در ایندیانا و اوهایو دانشگاه نظام سلامت در تگزاس و UW سلامت در ویسکانسین در میان دیگران. چند علوم زندگی شرکت ها نیز آن را امضا کردند از جمله دقیق علوم و ساز از یک آزمون تشخیصی برای سرطان کولورکتال.

یک تعداد انگشت شماری از سازمان ها نیز به عنوان ذکر شده در ارسال های خود را جداگانه نامه.

یک دکتر که به امضا می گوید او به اشتراک گذاشته حماسه را به نگرانی های حریم خصوصی به عنوان تعدادی از پیشنهاد های پزشکی نرم افزار به شدت افزایش.

“وجود دارد ده ها هزار نفر از مراقبت های بهداشتی برنامه” گفت: Neil Calman, MD, رئیس پزشکی خانواده در مونت سینای در نیویورک و رئیس موسسه بهداشت خانواده در یک مصاحبه.

“گرفتن این سیستم های کامپیوتری برای برقراری ارتباط در یک قابل پیش بینی و راه امن در زمان از یک دهه و در حال حاضر مردم در حال نوشتن این برنامه ها در همه زبان های مختلف. هیچ راهی ممکن است یک سیستم است که در حال توسعه برای چندین دهه در حال حاضر می تواند تمام رابط با تمام این برنامه ها و حفظ امنیت اطلاعات. این نیاز به مقدار زیادی بیشتر فکر کردم و بیشتر ساختار و مقررات است.”

برخی از سلامت آن کارشناسان توجه داشته باشید که این نامه را امضا نشده است توسط برخی از بزرگترین سیستم های سلامت در حماسه اکوسیستم و آنها می گویند که قابل توجه است.

“عدم وجود آنها نشان دهنده یک غرش سکوت” به گفته دیوید Brailer اول ملی فناوری اطلاعات سلامت هماهنگ کننده منصوب شده توسط جورج دبلیو بوش است. “بسیاری از سیستم های سلامت بی سر و صدا در حال بحث در مورد چگونگی دسترسی به داده ها و اطلاعات سیالیت در واقع منافع آنها در بلند مدت اجرا شود.”

در اینجا لیست کامل از سیستم های سلامت و بهداشت شرکت هایی که امضا این نامه نه از جمله کسانی که تصمیم به ارسال خود را:

دسترسی به مراکز بهداشتی و درمانی; جامعه مرکز بهداشت شبکه; Altru نظام سلامت; Atrius سلامت; Adventist Health پرتلند; Affirmant سلامت همکاران; لاولیس نظام سلامت; قوس; UT سلامت آتن; سرسخت خدمات بهداشتی و درمانی; خلیج سلامت; بوفالو گروه پزشکی; کریستی درمانگاه; Deaconess نظام سلامت; پیدایش سیستم بهداشت و درمان; کاتولیک سلامت جامعه شبکه بهداشت و درمان; دقیق علوم و بهداشت گروه تعاونی جنوبی و مرکزی ویسکانسین; شارلوت چشم گوش بینی و گلو همکاران; تلاقی سلامت; Fresenius Medical Care; Gundersen نظام سلامت; اکلاهما; HonorHealth; موسسه خانواده سلامت; رحمت UnityPoint سلامت; بیمارستان خواهر; HSHS ویسکانسین; آیووا تخصص بيمارستان و درمانگاه; رحمت مراقبت; MVHS; HSHS سنت کلر بیمارستان یادبود; HSHS St joseph’s; HSHS ایلینوی; مری واشنگتن بهداشت و درمان; رحمت خدمات بهداشتی و درمانی; میدلسکس سلامت; بث اسرائیل Lahey سلامت; NYU Langone سلامت; PeaceHealth; ناحیهای در شمال غربی بهداشت و درمان; Northshore را اوانستون بیمارستان; OhioHealth; Pembia County Memorial Hospital; کاج بقیه مسیحی خدمات بهداشت روانی; نورتون بهداشت و درمان; Parkview سلامت; Permanente دندانپزشکی همکاران; Prevea بهداشت; دره رودخانه خدمات مراقبت های اولیه; آواز رودخانه نظام سلامت; دانشگاه نظام سلامت; ونکوور درمانگاه; رودخانه; Southcoast سلامت; تیتوس مرکز پزشکی منطقه ای; UT سلامت سن Ontonio; Wellstar گروه پزشکی; Self منطقه ای بهداشت و درمان; SSM سلامت; UHS Inc. و UHS بیمارستان; مدیر بهداشت; دانشگاه وست ویرجینیا نظام سلامت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de