Englanders توصیف اولین روز زندگی با بارها و سالن باز

بارها مو سالن و سایت های اردوگاه در میان کسب و کار بازگشایی در روز شنبه پس از بیش از سه ماه از مستند. آسمان خبرنگاران شد و در مورد شنیدن از صاحبان و مشتریان.

Sadiya Chowdhury در Hershesons سالن مو در لندن:

لورن Saul مشتری: “خوب آن را ساعت هشت صبح روز شنبه است و من اینجا هستم تا [گرفتن کوتاه کردن مو است] قطعا مهم است. آن را قطعا یک اولویت است و این واقعا هیجان انگیز به pampered شود دوباره.”

Lauren Saul getting her hair done in London
تصویر: لورن Saul شد اولین بار مو برش از ماه فوریه
Dave Hazel waiting to get his hair cut in London
تصویر: دیوید هازل گفت: او آمده بود زود به خود قطع مو

دیوید هازل مشتری: “من گذشته مو قطع شد و حدود سه ماه پیش. خیلی فوری به خصوص با مکان های باز کردن در حال حاضر. من تا به حال یک قرار ملاقات قبل از مستند آمد و لغو آن, بنابراین من آمد و خیلی زود آن را انجام داده است.”

دن وایتهد ملاقات اعضای کمپ در Polmanter تور سایت در ست ایوس کرن:

سیمون بوستون: “فقط به دور به صداقت – ما شده است cooped برای مدت طولانی گیر در خانه, بنابراین آن را فقط به خوبی در هوای تازه. از آن آسان است برای اجتماعی فاصله زمانی که شما کمپینگ و همچنین پس از آن بزرگ است.”

Simon Boston is camping in Cornwall
تصویر: سیمون بوستون گفت که او خوشحال می شود در هوای تازه
Trudy and Amelia Jarvis are camping in Cornwall
تصویر: Trudy و آملیا جارویس در میان کسانی که به رهبری کرن برای رفتن به کمپینگ

Trudy جارویس: “ما رانده ام از های وایکام یک شبه و ما در آنجا ماند در پارک ماشین تا زمانی که ما اجازه داده شد به در آمده است. St Ives دوست داشتنی است. اگر شما شده اند, شما واقعا باید بروید. آن را به یک نوع متفاوت از تعطیلات امیدوارم نه بیش از حد متفاوت اجتماعی فاصله و چگونه آن را به کار در رستوران… اما ما باید یک صفحه گسترده به عنوان ما تا به حال به کتاب ما همه رستوران ها در پیش است.”

آملیا جارویس: “ما رزرو همه چیز من دختر بسیار کارآمد است. او را به پیوستن به ما در هفته آینده برای ما هفته دوم و رزرو تنوع رستوران ها نیاز داریم اما او تا به حال در دقیقه آن را باز کرد. ما فقط به انتظار در ژوئیه 4 از آنجا که ما رزرو این زمان در سال گذشته و ما شده ایم نگه داشتن انگشتان ما عبور برای 4 جولای. تا کنون آن را همه به خوبی کار می کرد.”

لیزا Boland بود در لستر:

لستر در وضعیت های مختلف – آن را بازگشت به مستند قواعد هفته گذشته پس از افزایش coronavirus موارد است. تنها ضروری کسب و کار باز است.

شینتو نوزاد بقال: “صادقانه [مشتریان] می ترسم. برخی از آنها اهمیتی نمی دهند. اما بسیاری از آنها می ترسم شما می دانید مردم به خصوص با کودکان و نوجوانان. آنها آن را انتخاب کنید تا از خیابان و آوردن آن به خانه و آنها فقط کودکان و نوجوانان. به طوری که آنها می ترسم. به همین دلیل بسیاری از مردم به ماندن در خانه”

Shinto Baby, Grocer from Leicester
تصویر: شینتو کودک گفت: بسیاری از مشتریان خود بودند و ماندن در خانه به دلیل ترس ویروس
Michelle Teale has incurable cancer and finds herself just within Leicester's lockdown zone
تصویر: میشل Teale به سرطان علاج ناپذیر است و در لستر را مستند منطقه

میشل Teale به سرطان علاج ناپذیر و در حال برنامه ریزی برای تشکیل یک “حباب” با مادرش زندگی می کند که 100 مایل دورتر.

“من گفتم:” هورا مامان ما در نهایت می توانید که با در آغوش گرفتن دوباره’. من برنامه ریزی برای رفتن در تاریخ 11 و تا به حال به می گویند: “مامان ما نمی تواند آن را انجام دهد”. من ناراحت شد. من گریه نمی اغلب. من تخلیه gutted من منتظر تمام این مدت به دنبال دستورالعمل و از آن محروم شد دور در یک ضربان قلب, بسیار خسته کننده است.”

کتی اسپنسر بود که در این کاهگلی میخانه در Ascot:

صاحب لورنس Coveney: “این یک بیت از یک بازحمت حرکت کردن اما خوب به کارکنان پشت در و دیدن مشتریان چهره بسیاری از آنها ما را دیده اند در ماه.

“شما نشسته در یک جدول شما نمی تواند ایستاده در یک نوار. آن خواهید بود جدول خدمات. ما رو sanitisers و یک طرفه سیستم عامل. این یک مورد از حس مشترک و انجام به عنوان بسیاری از شما می توانید به مردم احساس امن است.”

Laurence Coveney owns The Thatched Tavern in Ascot
تصویر: لورنس Coveney صاحب کاهگلی میخانه در Ascot
91 year old Peter Miles and Maria Hannison at a pub in Ascot
تصویر: Peter Miles and Maria Hannison شد در میخانه برای اولین بار در ماه

Peter Miles مشتری: “من کمی عصبی اما من خوب در حال حاضر. من فکر می کنم شما می خواهم مجنون اگر ما حمل به عنوان ما انجام شده است. شما رو به خارج.”

ماریا Hannison مشتری: “ما آمده ایم برای یک ساندویچ و یک نوشابه. اگر همه نگه می دارد دست خود را از هم جدا نگه می دارد و سپس آن را امن است. من یک پسر که یک آشپز و شما باید سعی کنید و دریافت کنید در غیر این صورت آنها هیچ شغل است.”

کاترینا Vittozzi بود در منچستر:

نانسی, لورن و الهام از استوک-آن-ترنت و آمده اند به منچستر برای یک شب.

“ما در حال حاضر شده است به یک بار و آن را کاملا خالی بود به صداقت” گفت: الهام.

“هر کس اجتماعی فاصله و ما احساس می کنیم واقعا امن است. ما احساس نمی مانند ما در خطر است. عجیب ترین چیزی بود که نیاز به آموزش در.”

لورا گفت: “این احساس بسیار شگفت انگیز می شود و ما می خواهیم برای حمایت از صنعت مهمان نوازی زیرا اگر ما هنگامی که ما آمده ایم از مستند ما در حال رفتن به چیزی آمده است.”

Nancy, Lauren and Alyssa are from Stoke-on-Trent and have come to Manchester for a night out. 
تصویر: نانسی, لورن و الهام از استوک-آن-ترنت و آمده اند به منچستر برای یک شب
Andrew Jackson, St John Ambulance worker
تصویر: اندرو جکسون, St John Ambulance کارگر است که در وظیفه در منچستر

اندرو جکسون, به یک سنت جان آمبولانس داوطلب کار در موسسه خیریه, تلفن همراه, مرکز درمان در مرکز شهر امشب.

“ما اینجا هستیم و در شش مکان های دیگر در سراسر انگلستان امشب,” او گفت:. “واقعیت این است که ما نمی دانیم که آنچه ما انتظار دارند اما ما می تواند مقابله با هر چیزی از کسی که با یک تاول در پای خود را به کسی با داشتن یک ایست قلبی.

“تا کنون آن را درست بوده است اما هنوز زود و شب می تواند تغییر بسیار سریع است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>