پایان یک دوره? دو سوخت زغال سنگ نیروگاه در U. K تعطیل در همان روز

نقب زن فری, ایستگاه برق, Warrington, Cheshire.

کریستوفر Furlong | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

یک coal-fired power station در انگلستان که تا به حال ظرفیت 2000 مگاوات (MW) در اوج خود است و می تواند قدرت حدود دو میلیون خانه رسما بسته شده در روز سه شنبه.

خاموش کردن از نقب زن فری ایستگاه قدرت است که در واقع در Cheshire آمد و در همان روز که یکی دیگر از زغال تسهیلات RWE را 1,560 مگاوات Aberthaw ایستگاه برق در ولز نیز بسته است.

موقت آمار منتشر شده توسط دولت انگلیس در هفته گذشته نشان داد که برق ارائه شده توسط زغال سنگ سوز ژنراتور کاهش یافته و نزدیک به 60 درصد در سال 2019 نسبت به سال قبل است.

با توجه به آمار و ارقام 6.9 terawatt ساعت برق از زغال سنگ سوز ژنراتور در سال 2019 به نمایندگی از کم سابقه بوده است. آخرین انرژی در گزارش روند در انگلستان برق قرار داده و این را به تعطیلی کارخانه و زغال سنگ-نسل تبدیل شدن به “کمتر از لحاظ اقتصادی مطلوب” از گازسوز نسل.

در مقیاس بزرگتر در ماه دسامبر گذشته آژانس بین المللی انرژی گفت که ارزان گاز بود “خرد زغال سنگ را رقابت در اتحادیه اروپا در سال 2019.”

دولت انگلیس با هدف حذف زغال سنگ از انگلستان سیستم انرژی تا سال 2025. آن را به تازگی اعلام کرد این امر مشورت در حال حرکت است که مهلت اکتبر 1, 2024. با توجه به دولت بریتانیا تکیه بر زغال سنگ برای برق کاهش یافته و از 70% در سال 1990 به کمتر از 3 درصد است.

تغییر بار

نقب زن فری کامل شروع عملیات در سال 1973 بود و انرژی شرکت SSE آخرین coal-fired power station. شرکت بسته سایت اولین واحد در ماه مارس 2019.

در ماه نوامبر این شرکت تایید کرد که سه واحد باقی مانده نیز نزدیک اشاره کرد که تسهیلات مالی عملکرد به حال “رو به وخامت گذاشته به ناپایدار سطوح با زیان حدود 40 میلیون دلار ($49.5 میلیون) در SSE آخرین سال مالی است.”

در بیانیه صادر شده در شنبه Stephen چرخ SSE حرارتی را, مدیر عامل, تشریح بسته شدن نقب زن را در کشتی به عنوان یک “لحظه نقطه عطفی” برای این شرکت است.

“آن سهمی بزرگ در منطقه محلی, اما آن را درست انجام به انگلستان همچنان به حرکت به تمیز کننده, راه های تولید انرژی و اقدام در تغییر آب و هوا” او اضافه شده است.

بسته شدن نقب زن فری می آید پس از شرکت انرژی Drax تایید کرد در ماه فوریه که زغال تولید برق در Drax ایستگاه برق انگلستان بزرگترین نیروگاه به شمار می رود در ماه مارس سال 2021.

انگلستان است و نه منحصر به فرد در تغییر دور با استفاده از زغال سنگ. در ماه ژانویه در آلمان دولت فدرال و چهار آلمانی متحده که در آن ذغال سنگ چوب نما – یا قهوه ای زغال سنگ – استخراج توافق “یک راه رو به جلو” برای فاز از سوخت زغال سنگ نیروگاه.

در یک اطلاعیه در زمان دولت فدرال گفت: این امر با ارائه 40 میلیارد یورو (حدود 44 میلیارد دلار) به دولت فدرال متحده تاثیر گذار.

علاوه بر آن گفت: اپراتورهای نیروگاه خواهد بود با ارائه 4.35 میلیارد یورو در سراسر 15 سال آینده برای جبران خاموش کردن از امکانات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>