تشویق به سمت اتحادیه اروپا و سپس پاره گاز کشته و heckled در مرز

وجود واقعی ظلم به آنچه اتفاق می افتد در اینجا.

نشستن بر روی رودخانه در یک شهر ترکیه در مرز با یونان, من, مشاهده نمرات از مهاجران پس از رسیدن بر اتوبوس.

این مردم هستند که تشویق شده اند به سمت در مرز ترکیه با یونان; منجر به این باور توسط دولت ترکیه است که مرز با اروپا باز است.

A migrant walks toward the Meritsa river near Edirne in northwest Turkey
تصویر: یک مهاجر پیاده روی به سمت رودخانه Meritsa

بیش از آن است که اگر چه آنها در حال ارائه رایگان حمل و نقل در خود هزاران نفر را به مرز.

وجود ندارد و عبور در اینجا فقط یک رودخانه است. یونان و اتحادیه اروپا است enticingly نزدیک 50 متر دور.

در یک بلندگو از طرف دیگر مسلح یونانی مرزی سپاه پاسداران می گوید آنها را به صلیب.

در میان آنها Suhaib حماد از عراق است. او شده است در ترکیه برای چندین سال و می گوید او نمی تواند دریافت پناهندگی. اروپا جایی است که او فکر می کند فرصت ها هستند.

بیشتر از یونان

در کنار او 22 ساله احمد Natsheh از غزه. او شکسته است. “من به خودم در اینجا اگر من عبور نمی کند و اگر سازمان ملل متحد را قبول نمی کند من پس از آن هیچ کس را قبول کند من چون من هیچ پول و پاسپورت” او می گوید.

“من هیچ چیز نیست. من لازم نیست که خانواده من هیچ کس در این کشور است. هیچ کس به حمایت از من. اگر خدا خواهد مرا من را به خدا.”

تا بانک ما گذشت وسایل به جا مانده که برخی از آنان موفق به عبور یک شبه. فراتر از آن در جنگل ما آمد در سراسر یک گروه از افغانها که تا به حال شده است در تلاش برای ایجاد یک زندگی در ترکیه.

“[ما] همه چیز چپ پشت به آنها نگاه کن” یکی می گوید: با اشاره به گروه خود. “آنها فقط باید یک کوله پشتی. که تمام است. آنها همه چیز چپ و آمده اند به دلیل اردوغان گفت: مرز باز بود. که در آن است از آن باز می شود؟!”

با وجود زبان مسلط به زبان ترکی آنها فکر می کنم زندگی بهتر خواهد بود در اروپا است.

برای رئیس جمهور ترکیه که درایو و گرسنگی برای یک شروع جدید است که یک تراشه چانه زنی های سیاسی.

ترکیه میزبان حدود پنج میلیون پناهنده. بیشتر می تواند به عنوان جنگ سوریه ماندگار. رئیس جمهور ترکیه می خواهد به زور اتحادیه اروپا به بیش از آنها را.

Greek police clash with migrants at the border with Turkey
صحنه های خشونت آمیز به عنوان مهاجران سعی در وارد یونان

در رسمی عبور از شمال بیشتر این دوربین در حال حاضر برگزار شد ، اما فیلم برداری توسط مهاجران در عبور می کردند. سنگ پرتاب در یونانی نگهبانان که آتش گاز اشک آور به عقب.

یونانی پلیس مرزی باید سفارشات به نگه داشتن خط. یونان در حال حاضر در حال غرق پناهندگان که عبور کرده اند به طور غیر قانونی بیش از گذشته چند سال است که مسدود شده و از حرکت به بقیه اروپا. سیاسی کشورهای اروپایی تمایلی برای به اشتراک گذاشتن از پناهندگان بار.

دولت ترکیه ادعا می کند که 100000 نفر عبور کرده اند به یونان در دو روز گذشته – یک مثال اغراق آمیز شکل طراحی شده به روح رهبران اروپایی.

Migrants crossing the Meritsa river
تصویر: مهاجران عبور از رودخانه Meritsa

رسمی گذرگاه های مرزی امن هستند. اما برخی از آنها عبور در جای دیگر.

آنها را تشویق نه تنها توسط دولت ترکیه بلکه توسط خود گروه های رسانه های اجتماعی اغلب اجرا توسط قاچاقچیان که وزوز با تصاویر و ویدئو های نمایش مهاجر حرکت به سوی غرب. ما حتی در فیلم های قدیمی از سال 2015 ارائه شده به عنوان جدید نشان مهاجران با موفقیت عبور از مرز.

ما عبور بیش از به یونان در یک ترمینال بیشتر در جنوب برای ارزیابی تعداد ورود برای خودمان. ما ارسال شده است با محل فیلم برداری توسط مهاجران نشان دادن نمرات ورود در یونان کنار ساحل رودخانه است.

در زمان ما وارد شده و در همان نقطه وجود دارد تنها چند نشانه هایی از آنها وجود دارد. یونانی پلیس وجود دارد اما نمی توان در مورد چگونه بسیاری عبور کرده. “من نمی توانم اظهار نظر در مورد هر چیزی” یک لباس ساده افسر به ما گفت.

A migrant carries his baby
تصویر: یک مهاجر حمل نوزاد خود را در راه آهن به سمت Meritsa رودخانه در نزدیکی ادیرنه

دولت یونان می گوید اعداد ذکر شده توسط مقامات ترکیه در اشتباه هستند. “هیچ کس نمی تواند صلیب یونانی مرزهای” این در بیانیه ای گفت. “تمام کسانی که اقدام به ورود غیر قانونی به طور موثر مانع از ورود. اعداد ذکر شده توسط مقامات ترکیه به طور کامل نادرست و گمراه کننده است.”

بیشتر به سمت جنوب قایق را ترک کرده اند به سواحل ترکیه به جزایر یونانی است.

حدود 500 نفر وارد بر روی جزایر یونانی در 24 ساعت گذشته. که نیست غیر منتظره ای بالا ،

آنها heckled توسط برخی از یونانی نشینان به عنوان آنها سعی در پیاده. این جزایر در حال حاضر در حال غرق پناهندگان و برخی از آنها به شدت مخالف ورود بیشتر.

بازگشت به شمال بر روی رودخانه مرزی ملاقات ما گروه دیگری – ایرانیان در این زمان. در میان آنها مردی بود با دختر نوجوان که به ما گفت که او یک فعال سیاسی.

او ترسیده بود به شناسایی و محکم فشار یک کیسه از مقالات با شرح آنچه که او گفت: او شکنجه در ایران است. او به ما گفت که او امیدوار است آن را کمک به او پناهندگی در اروپا است.

و سپس با دیگران در خود را از او سرگردان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>