چشم انداز اشتغال تلخ برای ‘تاج کلاس 2020’

بیکاری جوانان در انگلیس می تواند به افزایش 600,000 این سال با توجه به coronavirus بحران و اسکار کار چشم انداز برای افراد جوان در سال با توجه به یک گزارش جدید.

این مطالعه توسط قطعنامه بنیاد همچنین هشدار می دهد که نرخ اشتغال فارغ التحصیلان وارد بازار کار خواهد بود 13 درصد کاهش در سه سال زمان است.

این رنگ حتی bleaker تصویر کم و کارگران ماهر و پیش بینی اشتغال آنها نرخ می تواند به سقوط تا آنجا که 37 درصد.

“این ‘کرونا کلاس 2020’ می تواند چهره سال کاهش می یابد پرداخت و شغلی محدود چشم انداز طولانی پس از طوفان اقتصادی فعلی را تصویب کرده است مگر اینکه حمایت های بیشتر ارائه شده است سریع گفت:” گزارش نویسنده کاتلین Henehan.

“بنابراین دولت باید با کار آموزش و پرورش ارائه دهندگان خدمات و کسب و کار به انجام همه چیز آنها می توانند به این حد در دراز مدت اثرات زخم.”

Matthew Lofthouse wants to work as a sports photographer
تصویر: متی Lofthouse می خواهد به کار به عنوان یک عکاس ورزشی

برای دانش آموزان مانند متی Lofthouse امید به کار به عنوان یک ورزش عکاس سال 2020 تبدیل به یک طوفان کامل.

“من همیشه به حال یک رویا از رفتن به پوشش بازی های المپیک بنابراین برای من, برای دیدن, ورزش, فقط متوقف در آهنگ های خود شده است یک شکست بزرگ” گفت: Matthew یک عکاسی خبری دانشجو در دانشگاه ساوت ولز.

بیشتر از Covid-19

“من در دست من قطعه نهایی ترم دیروز اما من احساس نمی مانند جشن. من خیلی سخت کار کرده در طول سه سال گذشته در کاردیف پنج سال اگر شما شامل کالج, قبل از آن, گرفتن سابقه کار و ساخت یک نمونه کارها.

“چه می توانم در مورد جهانی همه گیر? آن را یک بار در یک قرن رویداد, من فقط تلاش من به ماندن مثبت است.”

Matthew has spent years building up his portfolio
تصویر: متی صرف ایجاد نمونه کارها خود را

رهبران دانشجویی را به نام دولت را به اقدام فوری برای رسیدگی به تاثیر این ویروس را در سال جاری فارغ التحصیلان.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

رابرت Murtagh از اتحادیه ملی دانشجویان گفت: “باید وجود داشته باشد چیزی در محل برای اطمینان از این بحران نمی کند اتفاق می افتد که وجود ندارد قیام در بیکاری است.

“ما می دانیم که دانش آموزان نگران اقتصاد است. ما خواستار کمک به در دسترس ساخته شده برای آموزش و پرورش, وضعیت افراد, به طوری که آنها می توانید اقامت در آموزش و پرورش و upskill خود را دارند.”

کسانی که در حال کار هستند به احتمال زیاد به صورت کاهش پرداخت بیش از حد. این گزارش نشان می دهد که یک سال پس از خروج آموزش و پرورش از پرداخت از فارغ التحصیلان است که پیش بینی می شود هفت درصد پایین تر و نه درصد و 19 درصد پایین تر برای اواسط و کم و کارگران ماهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>