اشتغال و بحران های ایجاد شده به عنوان 649,000 از دست دادن شغل خود در طول مستند

داده های رسمی نشان می دهد تقریبا دو سوم از یک میلیون بریتانیا کارگران شغل خود را از دست طول coronavirus همه گیر در میان ترس یک بحران اشتغال بیش از که از سال 1980 بلندی است.

دفتر آمار ملی (ONS) نشان داده است که 649,000 مردم چپ شرکت payman بین مارس و ژوئن – پوشش اقتصاد را اجرا خواب زمستانی به منظور محدود کردن گسترش COVID-19.

چهره های گرفته شده از HM درآمد و گمرک نشان داد 74,000 کمتر مردم در پای ثبت نام طی ماه ژوئن نسبت به ماه قبل است.

Boris Johnson says the government cannot wave a magic wand to secure all jobs in peril because of coronavirus
ظ می گوید وجود ندارد و گرز سحر و جادو’ به صورت شغل

آنها منتشر شد در یک هفته که در آن برای بودجه مسئولیت هشدار داده که بریتانیا می تواند رو به یک نرخ بیکاری از حدود 13 ٪ از آن زمان نرخ 3.9 درصد به عنوان نرخ بیکاری شروع به سرعت بخشیدن به با وجود ادامه حمایت دولت از کسب و کار و دستمزد صورتحساب.

آخرین خزانه ارقام نشان داد 9.4 میلیون furloughed کارگران هنوز گرفتن حقوق و دستمزد حمایت از کار و حفظ و نگهداری طرح. آن است که با توجه به پایان ماه اکتبر.

یک نظرسنجی برای کسب و کار انگلستان گروه BCC منتشر شده در پنج شنبه, پشتیبانی, پیش بینی افزایش در افزایش بیکاری نشان می دهد تقریبا یک سوم شرکت های بریتانیا برنامه ریزی برای اخراج کارکنان در طول سه ماه آینده.

این ONS داده ها نشان داد که سرعت کار ضرر و زیان کند در ماه ژوئن با ادعای تحت اعتبار جهانی توسط بیکاران و کسانی که در کم درآمد در حال سقوط توسط 28,100 بین ماه مه و ژوئن به 2.6 میلیون نفر است.

بیشتر از کسب و کار

Retail Sequence
کار برش سیل عمیق تر با وجود بالا خیابان کمک

اما در آن تفسیر به فایرفاکس اذعان سرعت زیان کار بود و از آنجا شروع به انتخاب کنید تا.

معاون ملی آمار, Jonathan Athow گفت: “به عنوان بیماری همه گیر در زمان برگزاری بازار کار ضعیف به طور قابل توجهی, اما این میزان کاهش آهسته به ماه ژوئن هر چند این است که قبل از گزارش های اخیر از دست دادن شغل.

“وجود دارد در حال حاضر تقریبا دو سوم از یک میلیون کارکنان کمتر در حقوق و دستمزد نسبت به قبل از این مستند با توجه به آخرین اطلاعات مالیاتی.

“بررسی نیروی کار در حال نشان دادن تنها یک سقوط کوچک در اشتغال را نشان می دهد اما تعداد زیادی از افرادی که گزارش کار هیچ ساعت و بدون پرداخت.”

وی افزود: “در حال حاضر وجود دارد به مراتب بیشتر-از-کار افرادی که به دنبال یک کار از قبل از همه گیر.”

همانطور که اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که گسترده تر از آمار منفی نشان داد تصویر برای پرداخت رشد با میانگین درآمد هفتگی توسط 0.3% به صورت سالانه در طول سه ماه به ممکن است.

این علامت برای اولین بار چنین سقوط پس از 2014.

اقتصاددان ارشد در KPMG انگلستان, Yael Selfin در پاسخ به این پوشش داده ژوئن با گفتن آن به نمایندگی از “آرامش قبل از طوفان”.

وی افزود: “امروز چهره های نقطه ای در موفقیت این دولت را طرح کردند به سپر بازار کار از این بدتر فوری بحران است.

“اما به عنوان کار احتباس طرح unwound در ماه های آینده کامل تاثیر رکود اقتصادی بر نرخ بیکاری است که به احتمال زیاد نشان داد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>