شرکت هواپیمایی امارات گام به عقب از تعلیق همه پروازهای مسافری پس از لابی گری از دولت

هواپیمای ایرباس A380-800 مسافر هواپیما از خطوط هواپیمایی امارات در فرودگاه مسکو Domodedovo.

میخائیل Tereshchenko | TASS | گتی ایماژ

دبی, امارات متحده عربی — دبی-بر اساس شرکت هواپیمایی امارات به شدت از آن حرکت اولیه روز شنبه به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری با توجه به کروناویروس بحران پس از مواجهه با فشار از دولت است.

آن را به طور موقت به حالت تعلیق درآورد “ترین” پروازهای مسافری در مارس 25 , با پروازهای هنوز هم عامل به چندین مقصد بر اساس تقاضا و مرز در دسترس است.

“پس از دریافت درخواست از دولت ها و مشتریان برای حمایت از بازگشت از مسافران امارات ادامه خواهد داد به کار مسافری و باری پروازها به این کشور تا اطلاع ثانوی, تا زمانی که مرزها باز باقی می ماند و تقاضا وجود دارد: انگلستان, سوئیس, هنگ کنگ, تایلند, مالزی, فیلیپین, ژاپن, سنگاپور و استرالیا و آفریقای جنوبی و ایالات متحده آمریکا و کانادا” یک شرکت در بیانیه ای گفت:.

“این وضعیت همچنان پویا و مسافران می توانید بررسی وضعیت پرواز در emirates.com.”

افزود: شرکت کره جنوبی به این لیست در مدت کوتاهی پس از صدور بیانیه.

این خبر در میان نصب ملی مستندات مرز تعطیلی و پرواز groundings به عنوان coronavirus موارد صعود در سراسر جهان است.

امارات گروه روز یکشنبه گفت که آن را نمی خواهد قطع مشاغل را پیاده سازی یک کاهش موقت در حقوق اساسی برای اکثریت کارکنان آن به مدت سه ماه اعم از 25 ٪ تا 50٪. امارات بزرگترین A380 اپراتور و بالا-پنج تا از بزرگترین شرکت هواپیمایی در نظر مسافر و حمل و نقل تن کیلومتر پرواز.

“کاهش پرداخت ها در سراسر هیئت مدیره به جز junior سطح کارکنان. اما آن است که تنها بر پایه حقوق. پرواز پرداخت نیست و تحت تاثیر این کاهش اعلام کرد:” یک نماینده از این شرکت گفت: CNBC.

کاهش هزینه اقدامات در حال انجام توسط این گروه فراتر از حقوق و دستمزد کاهش شامل تعویق انداختن یا لغو هزینه های اختیاری انجماد غیر ضروری را استخدام و مشاوره کار تشویق کارکنان را پرداخت و یا مرخصی بدون حقوق و 100% پایه حقوق و دستمزد برش برای امارات و فرودگاه ارائه دهنده خدمات dnata را رئیس جمهور Tim Clark and Gary Chapman.

تصمیم شرکت هواپیمایی, یکی از بزرگترین در جهان از نظر مسافر مایل پرواز به معنی ضربه قابل توجهی به سوخت جت و تقاضا در این منطقه است. در سطح جهانی خطوط هوایی در حال کاهش خدمات به عنوان تقاضا screeches به توقف در حالی که مردم می خواست به ماندن در خانه و خود منزوی به سرعت گسترش ویروس.

خطوط هوایی آمریکا هفته گذشته اعلام کرد که 75 درصد کاهش به عملیات خود در حالی که ایران قصد دارد برای کاهش 90 درصد از خدمات بین المللی برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است.

بریتیش ایرویز است که برش آن پرواز ظرفیت 75 درصد در آوریل و مه و خطوط هوایی ترکیه, بزرگترین در جهان از نظر مسافر مقصد, گفته است که 85 درصد از آن هواپیماهای مسافربری استفاده می شود. عمده شرکت های هواپیمایی در ایالات متحده خواسته اند دولت برای بیش از 50 میلیارد دلار در صندوق نجات برای جلوگیری از furloughing هزاران نفر از کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>