دولت را معرفی قوانین اضطراری برای جلوگیری از تروریست ها به صورت خودکار از اینکه از زندان آزاد شد قبل از خدمت از جمله.

رابرت Buckland از اعلام روز پس از Sudesh امان, 20 کشته شد پلیس پس از چاقو دو نفر در چه بوده است و یک اسلامگرا الهام گرفته از حمله در Streatham جنوب لندن در روز یکشنبه بعد از ظهر.

امان از جریحه دار کردن باد از شمال لندن شده بود از زندان آزاد شد یک هفته قبل از این حمله پس از خدمت زمان برای گسترش افراطی مواد.

Undated handout photo issued by the Metropolitan Police of Sudesh Amman
تصویر: Sudesh امان از زندان آزاد شد یک هفته قبل از حمله Streatham

آقای Buckland تایید او به طور خودکار منتشر شده است نیمی از راه را از طریق او سه سال و چهار ماه حبس و تا به حال تا به حال برای رفتن قبل از آزادی مشروط هیئت مدیره.

تحت قوانین اضطراری ترور زندانیان از جمله آنهایی که در حال حاضر در زندان نخواهد بود مجاز منتشر خواهد شد تا زمانی که آنها را در خدمت دو سوم از دوران حبس خود و نه تا زمانی که آنها به نظر می رسد قبل از آزادی مشروط هیئت مدیره.

آقای Buckland گفت: همچنین بررسی اینکه آیا زمان حداکثر مجازات و چارچوب برای ترور مجرم هستند “مناسب”.

Undated handout photo issued by West Midlands Police of Usman Khan, 20, one of nine members of an al Qaida-inspired terror group that plotted to bomb the London Stock Exchange and build a terrorist training camp, who has been jailed for a minimum term of eight years. He has been named as the perpetrator of an attack on London Bridge on Friday. PRESS ASSOCIATION Photo. Picture date: Saturday November 30, 2019. See PA story POLICE LondonBridge. Photo credit should read: West Midlands Police/PA Wir
تصویر: عثمان خان به کشته شدن دو نفر در ماه نوامبر پس از آزادی از زندان در اوایل

او با اشاره به ماه نوامبر حمله تروریستی در Fishmongers’ سالن توسط پل لندن که پنج نفر چاقو دو ضرب توسط عثمان خان.

بیشتر از Streatham حمله تروریستی

خان تا به حال به صورت خودکار از زندان رها شده در سال 2018 پس از گذراندن نیمی از یک جمله برای کمک به ایجاد یک کمپ تروریستی در خانواده اش زمین در کشمیر و توطئه برای بمب گذاری در بورس سهام لندن.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de