قوانین اضطراری برای متوقف کردن تروریست محکوم منتشر شده در اوایل می تواند در معرفی به عنوان به زودی به عنوان این هفته یک وزیر ارشد گفته است که اخبار آسمان.

مایکل گوو گفت: دولت می خواهد به تغییر قانون “به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است” در پی Streatham حمله.

Sudesh امان, 20, چاقو دو نفر یک هفته بعد از منتشر شده در نیمه راه از طریق حکم او برای گسترش افراطی مواد.

London Bridge attacker Usman Khan and Streatham terrorist Sudesh Amman
تصویر: پل لندن مهاجم عثمان خان و Streatham تروریستی Sudesh امان

پلیس گفته اند که این حمله در جنوب لندن در روز یکشنبه بوده است و “اسلامی الهام گرفته از”.

عثمان خان که منجر به کشته شدن دو نفر در پل لندن حمله سال گذشته نیز منتشر شد در اوایل.

تحت برنامه های ترور زندانیان – از جمله آنهایی که در حال حاضر در زندان خواهد بود و اجازه نداد تا آنها را در خدمت دو سوم از دوران حبس خود و تا زمانی که هیئت مدیره آزادی مشروط موافقت کرده است.

این زمان حداکثر مجازات برای مجرم را نیز مورد بررسی قرار گیرد.

بیشتر از Streatham حمله تروریستی

صحبت به کی Burley@صبحانه آقای گوو گفت: دولت می خواست به همکاری با احزاب مخالف “به منظور مطمئن شوید که قوانین آماده هستند که آنها shipshape و که ما می تواند کاملا مشخص است که افرادی که در غیر این صورت منتشر می شود در اوایل ماندن در پشت میله های زندان به طوری که مردم در حال محافظت”.

صدراعظم از دوک لنکستر افزود که تروریست مجرم باید قفل شده است به طور نامحدود “اگر لازم باشد”.

“ما باید قادر به ثابت کند که مردم دیگر خطر به,” او گفت:.

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 2: Armed Police stand guard near the scene of the shooting after a man was shot and killed by armed police on February 2, 2020 in London, England. The Metropolitan police have said that a number of people had been stabbed during a terrorist-related incident in Streatham. (Photo by Guy Smallman/ Getty Images)
پیشنهاد ضد ترور قوانین ‘می تواند غیر قانونی’

“اگر شما از افرادی که در چنگال یک ایدئولوژی که ایدئولوژی به معنی آنها می خواهند برای کشتن مردم بی گناه به منظور پیشبرد خاص مذهبی و سیاسی آنها خطری برای جامعه است.

“تا زمانی که ما می دانیم که آنها جامع de-رادیکالیزه و که آن را بی خطر است برای کسانی که مردم در خیابان ها پس از آن محافظت عامه باید اول آمده است.”

اما بریتانیا سابق مؤلف از ترور قانون گفت: این قانون پیشنهادی ممکن است غیر قانونی.

خداوند Carlile برگزار شد که این نقش از سال 2001 تا 2011 به بازیگران شک در اینکه آیا تغییرات به انتشار شرایط کسانی که در حال حاضر محکوم می توان به صورت گذشته نگر.

Police forensic officers work at the scene in Streatham High Road, south London after a man was shot dead by armed officers, with police declaring the incident as terrorist-related. PA Photo. Picture date: Sunday February 2, 2020. The Metropolitan Police said the shooting occurred at around 2pm on Streatham High Road on Sunday. The force believes there are also "two injured victims" from the incident and are awaiting updates on their condition. See PA story POLICE Streatham. Photo credit should
چگونه Streatham حمله تروریستی گشوده

صحبت کردن در مجلس اعیان خداوند Carlile پیشنهاد طرح ممکن است خیلی دور رفته و هشدار از یک خطر چالش قانونی به خود نگر طبیعت است.

او به جای خواست از سرگیری کنترل سفارشات.

خداوند Carlile گفت: آنها خواهد بود “موثر و متناسب پاسخ” برای مقابله با این مشکل از مجرم بودن به طور خودکار منتشر شد پس از نیمی از دوران حبس خود.

کنترل سفارشات معرفی شدند تحت 2005 ضد تروریسم شد.

آنها یک مظنون تحت نظارت نزدیک و توصیف شده توسط برخی به عنوان شبیه به بازداشت خانگی با محدودیت های که مشکوک ملاقات کرد و جایی که آنها رفت.

آنها به جای اقدامات شناخته شده به عنوان TPIMS (تروریسم پیشگیری و بررسی اقدامات) در سال 2011 که از سوی دولت گفت: کمتر سرزده و خطاب به نگرانی در مورد آزادی های مدنی.

سایه دادستان کل شامی Chakrabarti گفت: آسمان, اخبار که به اعتقاد او “این بهتر خواهد بود که هر گونه آزادی در دستان این آزادی مشروط هیئت مدیره و نبود خودکار”.

اما او افزود که موضع سختی از دولت نباید منحرف کردن اذهان از مسائل اساسی.

Britain's Prime Minister Boris Johnson reacts as he delivers a speech at the Old Royal Naval College in Greenwich, south east London on February 3, 2020. - Britain on Monday said it wanted a "thriving trade and economic relationship" with the European Union, as it set out its position for future trade talks after it left the bloc. But Prime Minister Boris Johnson pledged: "We will not engage in some cut-throat race to the bottom. We are not leaving the EU to undermine European standards
PM: چند موفقیت بازسازی تروریست ها

“آنچه که من نگران هستم در مورد امروز است که شده است وجود دارد برخی از جلسه تنها بخش های خاصی از مطبوعات یک شبه که وجود دارد رفتن به نبرد با دادگاه و دولت در حال رفتن به پایین جاده از مجازات بدون محاکمه و یا گسترش احکام از افرادی که در حال حاضر محکوم,” بارونس Chakrabarti گفت.

“من فکر می کنم این یک حواس پرتی از موضوع مرکزی است که بودجه و منابع است.”

او افزود که وجود دارد این است که یک “بحران در زندانهای ما و از آن بدتر شده است برای سال”.

“بنابراین مقامات نه تنها قادر به آنها را به مکان های امن اجازه دهید به تنهایی اماکن deradicalisation و توانبخشی,” او گفت:.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

کن مک دونالد, مدیر سابق تعقیب عمومی گفت: همان برنامه ای است که وجود خواهد داشت یک “مبارزه قانونی” بیش از این تغییرات است.

“اما من فکر می کنم دولت در یک نسبتا قوی و موقعیت در اینجا,” او گفت:.

دلیل این است که قانون نیست “نشان دهنده سوء استفاده از این اصل در برابر گذشته نگر قانون” او اضافه شده است.

“من فکر نمی کنم دولت است پیشنهاد تغییر حکم آنها به سادگی پیشنهاد برای تغییر راه که در آن حکم اجرا شده است” آقای مک دونالد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de