التون جان به پایان می رسد نشان می دهد در اوایل بعد از پنومونی تشخیص

جانباز مجری التون جان عذر خواهی کرد به طرفداران پس از برش یک فرفره در نیوزیلند پس از اینکه تشخیص داده راه رفتن ذات الریه.

Sir Elton انجام شد در کوه های هوشمند / ورزشگاه: Auckland در روز یکشنبه شب به عنوان بخشی از خود را جهانی وداع تور هنگامی که او از دست داده و صدای خود را و شروع به گریه روی صحنه است.

فیلم های آنلاین را نشان می دهد 72 ساله که همراهی, از این مرحله در حالی که هزاران نفر از طرفداران در ورزشگاه او را ایستاده تشویق می کردند.

Sir Elton posted an emotional message on Instagram. Pic: Instagram/ Elton John
تصویر: سر التون جان کمک کردن مرحله. عکس: Instagram/ Elton John

ارسال در Instagram مدت کوتاهی پس از خروج از مرحله Sir Elton نوشت: “من می خواهم برای تشکر از هر کسی که امشب با حضور فرفره در اوکلند.

“من تشخیص داده شد با راه رفتن پنومونی در اوایل امروز اما من مصمم به شما بهترین ها را نشان می دهد مثل انسان ممکن است.

“من و سنگ قلب من تا زمانی که صدای من می تواند آواز بخواند ،

“من عمیقا ناراحت و متاسفم. من به آن همه من بود.

بیشتر از التون جان

“از شما بسیار سپاسگزارم برای پشتیبانی فوق العاده و همه شما را دوست دارم به من نشان داد در طول عملکرد امشب. من تا ابد سپاسگزار هستم. عشق التون xx.”

پیام نوشته شده بود در کنار یک تصویر از او در حال کمک کردن مرحله توسط یک عضو از خدمه.

AUCKLAND, NEW ZEALAND - FEBRUARY 16: Elton John performs at Mt Smart Stadium on February 16, 2020 in Auckland, New Zealand. (Photo by Dave Simpson/WireImage)
تصویر: این خواننده است که تور جدید خود را نشان می دهد در سراسر جهان
AUCKLAND, NEW ZEALAND - FEBRUARY 16: Elton John performs at Mt Smart Stadium on February 16, 2020 in Auckland, New Zealand. (Photo by Dave Simpson/WireImage)
تصویر: او در حال حاضر عذر خواهی کرد برای بیماری خود را قبلا در فرفره

او دیده می شد توسط یک پزشک برای چند دقیقه زود در مجموعه خود و ادامه بازی تا زمانی که او مجبور شد برای متوقف کردن به طور کامل.

Sir Elton ظاهرا گفته کنسرت را برانگیخت که صدای او بود “به طور کامل از بین رفته” در اوایل نشان می دهد و عذر خواهی کرد به جمعیت, با توجه به گزارش های رسانه های اجتماعی.

:: گوش دادن به پشت صحنه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

او برنامه ریزی شده است برای انجام دو نشان می دهد بیشتر در نیوزیلند شهرستان در اواخر این هفته و بلیط ها هنوز هم در فروش برای آن را نشان می دهد.

راه رفتن پنومونی یک اصطلاح پزشکی است که به توصیف یک حالت خفیف این بیماری با توجه به آمریکایی انجمن ریه.

آن را ناشی از باکتری و ویروس و علائم آن شامل تب و درد قفسه سینه سرفه و درد قفسه سینه – شبیه به سرماخوردگی است اما افراد مبتلا اغلب قادر به ادامه هر روز فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>