Elon Musk می گوید: “coronavirus وحشت گنگ’ به عنوان تکنولوژی همسالان شیفت به کار از راه دور

Elon Musk حضور پیشگامانه مراسم تسلا Gigafactory در شانگهای در شرق چین در ژانویه 7, 2019.

دینگ تینگ | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk روز جمعه گفت که مردم زیاده در مورد کشنده COVID-19 در حالی که مقامات بهداشتی در سراسر جهان آماده سازی برای همه گیر ممکن است.

“Coronavirus وحشت گنگ” مشک ” در توییتر به بیش از 31 میلیون پیروان. مشک ندارد پس زمینه در پزشکی یا ویروس شناسی.

رمان coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر شمال کالیفرنیا که در آن برق-خودرو ساز مستقر است. کالیفرنیا است که 66 مورد تأیید گزارش اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز چهارشنبه. در سراسر ایالات متحده حداقل 245 نفر آلوده شده اند و حداقل 14 نفر کشته شده اند, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Facebook مایکروسافت و آمازون را همه تایید حداقل یک کارمند یا پیمانکار دارای آزمایش مثبت برای این ویروس در ایالت واشنگتن دولت که دیده می شود که بزرگترین مقدار از موارد. که رهبری یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها از جمله Facebook, آمازون, توییتر, گوگل و مایکروسافت به روز رسانی خود را از راه دور کار سیاست.

یک تسلا سخنگوی نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد سیاست های شرکت اگر شیوع در شرکت رخ می دهد.

تسلا اذعان کرده است که شیوع کروناویروس ممکن است مواد تاثیر منفی بر روی کسب و کار خود را. مشک از دست داده است در مورد $6.74 میلیارد دلار در یک بازار گسترده تر فروش بیش از دو هفته گذشته در coronavirus نگرانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>