Elon Musk می گوید دستور به ماندن در خانه هستند و “فاشیستی” در expletive رنگ و لعاب بیهوده گویی در طول تسلا درآمد تماس

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk شدت انتقاد کرد در دولت ماندن در خانه سفارشات به عنوان “فاشیستی” در یک expletive رنگ و لعاب بیهوده گویی در تسلا Q1 سال 2020 درآمد تماس بگیرید.

در حالی که پاسخ دادن به تحلیلگران سوال در مورد نقدینگی در میان coronavirus همه گیر مشک به نام سرپناه در محل سفارشات “به زور زندانی کردن مردم در خانه های خود در برابر همه حقوق قانونی خود.”

مشک گفت که او نگران نیست که قادر به از سرگیری عملیات در کارخانه در فرمونت کالیفرنیا گفت که امکان باید در نظر گرفته شود “خطر جدی” داده تسلا به تولید بسیاری از اتومبیل های خود را وجود دارد علاوه بر آن بر اساس شانگهای کارخانه. تسلا بود در ابتدا گفت: کارخانه باز خواهد ماند با وجود پناهگاه در محل سفارشات تا شهرستان که در آن واقع شده گفت: آن را نمی تواند در نظر گرفته شود ضروری کسب و کار. شش شهرستان از جمله گردشگاه عمومی که در آن تسلا کارخانه واقع شده است و به تازگی تمدید پناهگاه خود را در محل سفارشات از طریق پایان ماه مه.

مشک حال صحبت کردن در مورد محدودیت دولت در, شهروندان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس زودتر در توییتر اما بیشتر از اظهار نظر در چهار شنبه تماس در حالی که تشویق مقامات دولتی به سرمایه گذاری در زیرساخت ها است. وی با تمجید چین برای داشتن “بسیار بهتر” زیرساخت های از ایالات متحده آمریکا

“این زمان به فکر کردن در مورد آینده و همچنین به درخواست, آیا این حق را به تجاوز به حقوق مردم به عنوان آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر؟” مشک گفت.

“من فکر می کنم مردم در حال رفتن به بسیار در مورد این عصبانی و بسیار عصبانی هستند. این مانند کسی باید باشد, اگر کسی می خواهد به ماندن در خانه که آنها باید مجاز به ماندن در خانه و آنها نباید مجبور به ترک. اما می گویند که آنها نمی توانند ترک خانه خود را و آنها را دستگیر شود اگر آنها این است که فاشیستی. این است و نه دموکراتیک. این آزادی نیست. مردم را پشت خود لعنتی آزادی است.”

در نقطه دیگر در تماس با او گفت: “پس از گسترش این پناهگاه در محل و یا به عنوان رک و پوست کنده من می خواهم آن را به زور زندانی کردن مردم در خانه های خود در برابر همه حقوق اساسی اما این نظر من و شکستن مردم آزادی در راه است که در حال وحشتناک و اشتباه نیست چرا مردم به امریکا و یا ساخته شده در این کشور است. چه f—. ببخشید. این خشم آن خشم است. آن را باعث آسیب بزرگ نه فقط برای تسلا اما برای بسیاری از شرکت ها. و در حالی که تسلا را آب و طوفان وجود دارد بسیاری از شرکت های کوچک است که نمی خواهد” او گفت:.

منطقه خلیج سفارشات نمی گویم که مردم نمی کنند اما آیا محدود کردن غیر ضروری کسب و کار از باز ماندن و ممنوعیت بسیاری از فعالیت های دیگر مانند بزرگ کرد.

برخی از ایالت ها از جمله میشیگان و تگزاس دیده می شود تظاهرات از ماندن در خانه سفارشات به نگرانی در مورد وخامت اقتصادی رشد. اما مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که بازگشایی سرعت بیش از حد می تواند نتیجه در موارد Covid-19 re-شتاب و توسعه نقاط داغ است که می تواند پایمال کردن سیستم های بهداشتی.

اردن Novet کمک به این گزارش.

به روز رسانی: برخی از نقل قول در اصل mistranscribed و به روز شده اند بر اساس ضبط صدا.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: اعتراض به اقامت در خانه دستور صحنه در چندین شهر آمریکا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>