جان Stankey ارشد معاون اجرایی رئیس جمهور از AT&T Inc. ادغام و یکپارچه سازی برنامه ریزی می رسد به دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی, ایالات متحده روز دوشنبه, مارس 30 سال 2018 است.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

AT&T فرار یک ماه-جستجوی طولانی برای جایگزینی مدیر عامل Randall Stephenson اما در نهایت نمی تواند پیدا کردن یک خارج اجرایی مناسب با تجربه در هر دو ارتباطات و رسانه ها که راضی صندوق های تامینی الیوت مدیریت با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

الیوت صندوق های تامینی اجرا شده توسط Paul خواننده باقی می ماند شک و تردید از ورودی مدیر عامل شرکت جان Stankey تصمیم گیری اما تصمیم گرفته است تا درک خود را از AT&T وسیع دارایی های او باعث می شود بهتر نامزد را برای استفنسون از هر خارجی, نامزد, با توجه به مردم است.

AT&T جمعه اعلام کرد که استفان 60 و بازنشسته خواهد شد ژوئیه 1 و باقی خواهد ماند اجرایی و رئیس هیئت مدیره تا ژانویه.

Stankey رئيس جمهور فعلی و COO تنها داخلی نامزد بود که فینالیست را بیش از برای استفنسون گفت: مردم.

الیوت گفت: جمعه آن را “پشتیبانی از جان Stankey به عنوان AT&T را به مدیر عامل بعدی.”

“ما شده اند درگیر با این شرکت در طول فرایند جستجو است که قوی یکی از جمله طیف وسیعی از مجرب خارج از نامزدها و نظارت توسط مدیران مستقل,” الیوت مدیریت شریک جسی کوهن در بیانیه ای گفت. “ما مشتاقانه منتظر به کار با جان او آغاز می شود مدت خود را به عنوان مدیر عامل.”

این به نظر می رسد در مورد چهره از الیوت موضع از سال گذشته است. الیوت به دست آورد سهام در AT&T به دلیل نبود اعتماد رهبری آن و مسیر رو به جلو است. الیوت شک و تردید بود از Stankey تصمیم گیری به عنوان یک معمار از AT&T خریداری از DirecTV و تایم وارنر. این حمایت که AT&T تمرکز بر تعطیل دارایی ها و کاهش بدهی هل دادن آمریکا بی سیم شرکت به فروش DirecTV یکی از دارایی های Stankey است صبورانه در دفاع. AT&T هیچ برنامه ای برای فروش DirecTV به گفته افراد آشنا با این موضوع.

“AT&T دهکدهای از رنج عملیاتی و اجرای مسائل بیش از دهه گذشته که رهبری فعلی تیم پاسخگو” الیوت نوشت: در سپتامبر. 9, 2019, نامه. “ما به انجام صدها مصاحبه با مدیران سابق رقبا و شرکای همه آنها مطرح کرده اند همان سوال ما: با توجه به AT&T تاریخچه استراتژیک و عملیاتی مسائل و مهارت های مختلف مورد نیاز برای مدیریت برخی از این کسب و کار جدید می کند AT&T باید ترکیب مناسبی از رهبری در این شرکت؟”

بیش از پنج ماه گذشته AT&T اجرا شده است اجرایی فرایند جستجو رهبری عضو هیئت مدیره بث Mooney که صندلی هیئت مدیره کمیته روابط انسانی. شرکت استخدام headhunter جف ساندرز معاون و شریک مدیریت از آمریکای شمالی مدیر عامل تمرین برای Heidrick & مبارزات برای پیدا کردن مناسب نامزدها به جای استفان گفت: افراد آشنا با این موضوع که خواسته بود به نام به این دلیل که فرایند خصوصی. کوتاه-لیست فینالیست گروه ساخته شده بود از چندین ارتباطات مدیران یک شرکت رسانه ای مدیر عامل و خارج اجرایی با تجربه عملیاتی.

“منابع انسانی کمیته روند قوی بود و در آن در نظر گرفته شده داخلی و خارجی نامزدهای” گفت: AT&T سخنگو که کاهش یافته است به جزئیات نامزدها و یا مشاوران مورد استفاده در این فرآیند است. “منابع انسانی کمیته و مشاوران آنها به طور رسمی حفظ شد و تنها کسانی که درگیر در فرایند جستجو.”

هیچ کدام از نامزدها درک تمامیت at&T در کسب و کار و همچنین Stankey به گفته افراد آشنا با الیوت فکر می روند. AT&T صاحب بزرگ ارتباطات کسب و کار با بی سیم و سیمی تکنولوژی و وسیع امپراتوری رسانه ای که شامل HBO, CNN, Turner, DirecTV, برادران وارنر, سرگرمی, ورزشی منطقه ای شبکه ها و دارایی های دیگر. پس از مصاحبه با نامزدها الیوت به حمایت Stankey به عنوان مدیر عامل جدید به دلیل استخدام کسی بدون دانش کافی از AT&T امپراتوری به خصوص در طول یک بیماری همه گیر می تواند فاجعه آمیز گفت: مردم.

الیوت نیز شد راحت تر با Stankey چون صندوق اعتماد به نفس او نمی تواند هر گونه خرید جدید برای مدت زمان طولانی. AT&T خواهد بود متمرکز تعطیل بیشتر دارایی ها و کاهش بدهی های خود را در سال های آینده الیوت معتقد است گفت: مردم.

یک سخنگوی الیوت کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de