الن انتقاد از مقايسه عمارت قرنطینه به زندان

Ellen DeGeneres مورد انتقاد قرار گرفته است پس از مقایسه قرنطینه در چند دلار عمارت به “بودن در زندان”.

آمریکا میزبان تلویزیونی ساخته شده از نظر طول مجازی نشان می دهد شوهر, همسرم, بازیگر Portia de Rossi, از یکی از کالیفرنیا به خانه پس از صحبت های او نشان می دهد گرفته شد هوا با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“یکی از چیزهایی که من آموخته ام از بودن در قرنطینه است که مردم این است مثل این است که در زندان است و آنچه در آن است,” او گفت:.

Ellen DeGeneres and wife, actress Portia De Rossi
تصویر: Ellen DeGeneres و بازیگر Portia de Rossi

DeGeneres, ساخته شده که نشان از یک صندلی به دنبال کردن وسیع و پوشیده از چمن چمن و کوه اضافه شده: “این عمدتا به دلیل من شده است با پوشیدن همان لباس به مدت 10 روز و هر کس در اینجا همجنسگرا است.”

با وجود ستایش سلامت کارگران و دیگران در خط مقدم مبارزه با COVID-19برخی از بینندگان توصیف میزبان دیدگاه به عنوان “تن ناشنوا” و “حساس”.

یکی نوشت: “نشستن در درون او پانزده میلیون دلار عمارت شکایت و مقایسه آن را به یک زندان بسیار ناشنوا تن الن.”

62 سال کمدین نظرات آمده در زمانی که افزایش تعداد زندانیان در حال آزمایش مثبت برای coronavirus سراسر ایالات متحده است.

بیشتر از Coronavirus

این ویدئو در اصل نوشته شده بر روی Ellen Show کانال یوتیوب در روز دوشنبه بود اما دوباره آپلود در روز چهارشنبه با متخلف دیدگاه ویرایش شده است.

:: گوش دادن به پشت صحنه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیش از 280 زندانیان و 400 کارکنان در نیویورک زندان ها آلوده شده است با COVID-19 و حداقل هفت نفر کشته شده اند, با توجه به, نیویورک, وزارت اصلاحات است.

در شیکاگو حدود 230 تن از بازداشت شدگان در Cook County, زندان باید آزمایش مثبت برای این ویروس همراه با 92 کارکنان است.

Coronavirus مربوط به مرگ و میر را در میان زندانیان زندان نیز گزارش شده در لوئیزیانا.

“من فکر می کنم ما می توانیم همه توافق دارند که آنچه الن گفت: حساس بود… او می گوید: ‘زندان’ در حالی که در چند هکتار ملک در چند میلیون دلار عمارت در اسراف نیمکت با او به خوبی تغذیه سگ. هیچ چیز مانند غنی تظاهر آنها فقیر و رنج” یک کاربر توییتر گفت.

دیگری نوشت: “هی @TheEllenShow زندانیان در سراسر این کشور به دام افتاده در 24 ساعت قرنطینه در سلول هستند که احتمالا در مورد اندازه یکی از دوش خود و دیگران در حال خواب 3 فوت دور از زندانیان بیمار. و آنها در حال مرگ است. شما در حال تجربه هر چیزی نزدیک به زندان است.”

دیگران در دفاع از این ستاره با یک نفر اظهار نظر: “من بیمار از افرادی که برای مشهور مانند @TheEllenShow. الن و هر مشهور که او نیز احساس می کند مانند آنها در زندان’ یک اخلاق کاری است که ذهن خود را منفجر. نشستن بر روی نیمکت هر روز مانند بسیاری از خانواده جدید به آنها.”

واکنش شد و آخرین نمونه از مشهور بودن متهم بودن از لمس به عنوان بیماری همه گیر قرار می دهد میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و علل برخی از 14,000 مرگ و میر.

ماه گذشته بازیگر Gal Gadot مورد انتقاد قرار گرفت برای رهبری یک ستاره-بسته بندی singalong از جان لنون تصور کنید در تلاش برای تشویق مردم ،

برخی از کاربران رسانه های اجتماعی و دوبله این فیلم به عنوان “انقباض غیر ارادی ماهیچه به عنوان مشاهیر از جمله Gadot ناتالی پورتمن و Will Ferrell سنگ مورد تصور هیچ اموال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>