الیزابت وارن معکوس و موقعیت خود را در فوق العاده PAC پشتیبانی به عنوان او به دنبال باز گشت

لاس وگاس – بهداشت ، الیزابت وارن معکوس و موقعیت خود را در رد super PAC پشتیبانی در روز پنج شنبه به عنوان او به دنبال باز گشت در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

وارن که قبلا گفت که او را رد حمایت از یک سوپر پک که به دنبال برای کمک به او پیشنهاد ریاست جمهوری به خبرنگاران گفت که او تغییر ذهن خود را پس از شکست به او رقبا را به پیوستن به او در نماینده در خارج از هزینه های گروه.

واژگونی یک تغییر چشمگیر از قلب ماساچوست مترقی است. وارن افتخار در طول بحث دموکراتیک در نیوهمپشایر در اوایل این ماه که تنها او و سناتور. ctq فاقد super PAC حامیان.

اما در روز پنج شنبه وارن گفت که این واقعیت که تنها “دو زن” ندارد super PAC پشتیبانی بود “فقط درست نیست.”

“بنابراین در اینجا که من ایستاده. اگر همه نامزدها می خواهید به خلاص شدن از شر سوپر پکس به حساب من. من رهبری اتهام” وارن گفت. “اما این که چگونه آن را به. آن را نمی توان مورد که یک دسته از مردم آنها را نگه دارید و تنها یک یا دو نفر نیست.”

فوق العاده PAC پشتوانه Klobuchar به نام میز آشپزخانه, گفتگو ثبت مدارک با FEC در روز جمعه.

“بنابراین نگاه اول بعد من در این مسابقه بیش از یک سال پیش به من گفت: من امیدوارم که هر نامزد ریاست جمهوری که می آید در موافقت خواهد کرد – هیچ سوپر پکس برای هر یک از ما. من تازه ای است که ده ها بار” وارن گفت. و من نمی توانستم یک دموکرات به همراه آن.”

“ما به نقطه ای از چند هفته پیش که در آن همه مردان بودند که هنوز هم در این مسابقه و در بحث مرحله تمام شده بود یا سوپر پکس و یا آنها mutibillionaires و فقط می تواند زیر و رو کردن در اطراف خود جوراب شلواری و پیدا کردن پول به اندازه کافی قادر به صندوق مبارزات انتخاباتی,” او گفت:.

سناتور. برنی ساندرز ندارد اختصاصی فوق العاده PAC پشتوانه پیشنهاد خود را اگر چه فوق العاده PAC متصل به پرستار اتحادیه پرستاران ملی ایران که به تایید Sanders, حمایت از او. این گروه حدود 400.000 دلار در تبلیغات رادیویی با توجه به نوادا مستقل است.

غیر انتفاعی سازمان های سیاسی ما انقلاب نیز در خدمت یک نقش مشابه برای Sanders. بر خلاف super PAC ما انقلاب مورد نیاز است به افشای آن زد.

فوق العاده PAC حمایت وارن به نام “باقی بماند PAC” ثبت مدارک با کمیسیون انتخابات فدرال در روز سه شنبه. این گروه بلافاصله شروع به پخش آگهی های تلویزیونی در نوادا نشان دادن رئیس جمهور سابق باراک اوباما استقبال کردند.

این گروه صرف $1.7 میلیون در تلویزیون تبلیغات نوادا و کارولینای جنوبی با توجه به متوسط خرید, آگهی خرید شرکت. فوق العاده PAC را اهدا نمی شود علنی اعلام تا پس از نوادا و کارولینای جنوبی میزبان خود را نامزد رقابت های این ماه است. نوادا قفقاز شنبه ها و کارولینای جنوبی اولیه Feb. 29.

در چهارشنبه وارن انتشار بیانیه ای تکرار کرد که او بر این باور دموکرات ها باید رد super PAC پشتیبانی اما نه به طور مستقیم آموزش مقاومت در برابر PAC برای ترک آن تلاش. وب سایت خود را ادامه می گویند که وارن “خواهد رد هر گونه فوق العاده PAC تشکیل برای حمایت از او در دموکراتیک اولیه است.”

وارن قبلی رد super PAC پشتیبانی از یک قطعه با مردمی کمپین اخلاق. مانند Sanders, وارن همچنین shuns بزرگ-دلار کمپین جمع آوری اعانه. نمایندگان برای مبارزات انتخاباتی نمی گویند که آیا او موضع جدید در سوپر پکس خواهد او را تحت تاثیر قرار دیگر مالی مبارزات انتخاباتی وعده.

سوپر پکس و یا فوق العاده عمل سیاسی کمیته های ممنوع از هماهنگی با داوطلبان است.

وارن نظرات به دوشنبه آمد و در مدت کوتاهی پس از یک رویداد پر جنب و جوش با هواداران در یک کمپین درست در شمال لاس وگاس که در آن وارن تکرار برجسته از لاس وگاس بحث شب قبل از.

وارن در هر دو بحث و رویداد کمپین مخلوط میلیاردر مایک بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک است که شخم صدها میلیون دلار به یک پیشنهاد برای نامزدی حزب دموکرات.

“آخرین شب شد بسیاری از سرگرم کننده و من به شما بگویم چرا” وارن گفت. “از آنجا که من آن را در مورد پاسخگویی. من واقعا تا به حال آن را با میلیاردرهای بدون در نظر گرفتن که فکر می کنم قوانین اعمال نمی به آنها.”

بلومبرگ که نمی خواهد بر روی هر برگه های رای در نوادا بوده است موشک skyward در رای گیری ملی به طور متوسط در هفته های اخیر به عنوان وارن کاهش یافته است. اما وارن کنار این تصور که او در نظر گرفته شده به رها کردن مسابقه هر زمان به زودی.

“به میچ مک کانل تماس بگیرید و ببینید که چگونه گفتن است که به نشستن و shut up آثار” وارن گفت. “همه می توانم بگویم این است که ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

وارن کمپین روز پنجشنبه اعلام کرد که او در مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از 5 میلیون دلار پس از چهار بحث است. چهار شنبه, کمپین گفت که بهترین آن جمع آوری کمک های مردمی بحث بعد از کل چرخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>