الیزابت وارن آمد نوسانی و مایک بلومبرگ باقی مانده بود کتک — نکات برجسته از نوادا بحث دموکراتیک

فقط سه روز قبل از, مهم, نوادا, قفقاز, شش نامزد در زمان مرحله در ستیز بحث شلیک کردن دور از حملات تازه وارد مایک بلومبرگ.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سناتور. برنی ساندرز ورمونت دیابت الیزابت وارن از ماساچوست و بهداشت ، ctq از مینه سوتا, سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg و سابق نیویورک شهردار بلومبرگ صرف دو ساعت duking آن را در Paris Las Vegas Hotel & Casino.

آن را نهم به طور کلی بحث – و ستیزه گر. اما این اولین بار بود که برجسته بلومبرگ که نمی مبارزات انتخاباتی سهم و نه برای واجد شرایط قبلی چرا که او ملاقات دهنده آستانه.

بحث باز با وارن و ساندرز که ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف وعده برای کاهش نابرابری ثروت پرتاب jabs در بلومبرگ که حدود 400 میلیون دلار از ثروت شخصی در مبارزات انتخاباتی آگهی.

ساندرز حفظ سرب در نظر سنجی های ملی برگزار شد و 19 نقطه سرب در نوادا بر اساس یک نظرسنجی که دوشنبه منتشر شد. نوادا در قفقاز می تواند در حال حاضر یک فرصت برای بایدن که نگهداری سرب به صورت ماه به گزاف گویی در برابر Sanders.

اما بایدن سابق جبهه-دونده در سراسر عمدتا به عنوان یک چاره اندیشی موقت در چهار بحث است. او در معرض خطر است از عملکرد ضعیفی در نوادا این شنبه و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29 پس از او با شکست مواجه در آیووا و نیوهمشایر.

اینجا شب بالا لحظات:

بلومبرگ طول می کشد ضرب و شتم فوری

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار ورمونت سناتور برنی ساندرز در حال سخنرانی در نهمین دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری شرکت فصل-میزبانی شده توسط NBC News, MSNBC, Noticias Telemundo و نوادا مستقل در پاریس تئاتر در لاس وگاس, نوادا در فوریه 19 سال 2020 است.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بلومبرگ در زمان ضرب و شتم از رقبای خود در روز چهارشنبه در آغاز اولین حضور خود را در بحث دموکراتیک مرحله.

این شدیدترین حمله آمد از وارن که گفت که بلومبرگ بود “میلیاردر که تماس زنان چاق, تخت’ و ‘اسب-مواجه شده است.'”

“و من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ ،” وارن گفت: باعث gasps از مخاطبان است.

ساندرز نیز رفت و پس از بلومبرگ گفت: توقف-و-frisk پلیس سیاست است که بلومبرگ نظارت به عنوان شهردار “رفت و پس از آفریقایی-آمریکایی و لاتین با مردم ظالمانه راه است. که راه شما می رویم به رشد میزان مشارکت.”

بلومبرگ پاسخ داد که ساندرز پیشنهاد “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان-مراقبت از تعمیرات اساسی بود و هیچ راهی برای ایجاد یک ائتلاف گسترده.

“شما شروع نمی گفت من 160 میلیون نفر, من قصد دارم برای شروع به دور گرفتن بیمه آنها را دوست دارم” او گفت:.

“اگر او می رود و نامزد ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای چهار سال دیگر و ما نمی تواند ایستاده است.”

Buttigieg اهداف ساندرز و بلومبرگ

سابق South Bend شهردار فشرده با هم ساندرز و بلومبرگ خواستار آنها را “دو پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله است.”

“اکثر آمریکایی ها نمی بینم که در آن آنها مناسب اگر آنها را انتخاب کنید بین یک سوسیالیست که فکر می کند سرمایه داری است که ریشه همه شر و یک میلیاردر که فکر می کند پول باید به ریشه تمام قدرت” او گفت:.

“اجازه دهید به جلو کسی که در واقع یک دموکرات” او اضافه شده موقعیت خود را به عنوان متوسط بین این دو است.

“ما نباید مجبور به انتخاب بین یک نامزد که می خواهد برای سوزاندن این حزب و نامزد دیگری که می خواهد به خرید این حزب خارج,” او گفت:.

ساندرز به آتش متهم Buttigieg گرفتن سهم از میلیاردرهای مانند بلومبرگ که خالص ارزش حدود 60 میلیارد دلار.

“آنچه ما می گویند پیت است شاید وقت آن است برای طبقه کارگر این کشور به یک کمی از قدرت به جای خود میلیاردر همکاران کمپین,” او گفت:.

بلومبرگ پاسخ نمی دهند به Buttigieg روی صحنه است.

وارن اشک به بلومبرگ در آزار و اذیت

وارن طریقی دیگر حمله بلومبرگ با فشار دادن او برای آزادی زنان از کارکنان عدم اطلاع توافق نامه است که جلوگیری از آنها را از بحث در مورد آزار و اذیت جنسی و جنسیتی تبعیض در محل کار.

بلومبرگ خرابکاری در دفاع از خود گزارش هرزه دیدگاه نسبت به زن کارمند, با استفاده از این فرصت برای جلب توجه به زنانی که برای او کار می کنند در مقام ،

وارن chimed در بلافاصله پس از پاسخ. “من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود: من خوب است برای برخی از زنان است. که فقط آن را قطع نمی,” او گفت:, نقاشی های بافتی از مخاطبان است.

“او بدست برخی از تعدادی از زنان – ده ها تن چه کسی می داند – به نشانه عدم اطلاع توافق هر دو برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار. بنابراین آقای شهردار شما wiling به انتشار تمام کسانی که زنان از آن عدم اطلاع توافق بنابراین ما می تواند بشنود سمت خود را از داستان؟”

بلومبرگ در پاسخ گفت: “ما یک تعداد بسیار کمی از عدم اطلاع توافق.”

“چگونه بسیاری از است؟” وارن interjected.

“اجازه دهید من به پایان برسد. هیچ یک از آنها من را متهم به انجام هر چیزی به غیر از – شاید آنها نمی مانند یک شوخی به من گفت:,” بلومبرگ گفت: باعث مخاطبان به ناله کردن.

بلومبرگ botches اظهارنامه مالیاتی سوال

بلومبرگ تصادفا در پاسخ به یک سوال در مورد زمانی که او برنامه ریزی شده برای انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را.

“این فقط به ما طول می کشد یک مدت طولانی” بلومبرگ گفت: نقشه کشی بوس از مخاطبان است. “متاسفانه یا خوشبختانه من یک مقدار زیادی از پول و ما انجام کسب و کار در سراسر جهان, و ما در حال آماده سازی آن است. تعداد صفحات احتمالا هزاران نفر از صفحات. من نمی توانم به TurboTax.”

“اما من را از اظهارنامه مالیاتی هر سال به مدت 12 سال در شهرستان سالن. ما را قرار داده و از این یکی آن را می گوید همه چیز آنها نیاز به دانستن در مورد هر سرمایه گذاری که من را و که در آن پول می رود و بزرگترین مورد تمام پول من به دور است.”

بلومبرگ است ثروتمندترین نامزد در دوران مدرن به کوه عملی مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری است و تا کنون صرف بیش از 400 میلیون دلار در تبلیغات با وجود ظاهر نیست در هر برگه های رای تا کنون.

در سال 2016 تهمت عمده بود در انتخابات ریاست جمهوری نزدیک به 50 سال به انتشار اظهارنامه مالیاتی به مردم است.

بلومبرگ انتقاد ساندرز برای غنی سوسیالیستی

سابق شهردار نیویورک ناودان ساندرز برای هل دادن دموکراتیک سوسیالیستی سیاست در حالی که داشتن سه خانه و یک میلیونر است.

آن را قابل توجه ترین بلومبرگ jab تمام شب آینده پس از او به میدان فرستاد حملات بی شماری از رقبای خود.

“چیزی فوق العاده در کشور ما بهترین و شناخته شده سوسیالیستی در کشور اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه چه می خواهم من از دست اینجا؟” بلومبرگ گفت.

ساندرز در پاسخ توضیح داد که او با استفاده از سه خانه برای.

“شما گم شده که من در واشنگتن, خانه, یک, زندگی, Burlington, خانه, دو, و مانند هزاران نفر دیگر Vermonters من یک اردوگاه تابستانی. ببخشید من برای این که” سناتور گفت.

ساندرز سپس چرخد و گفتگو به بلومبرگ مالیات, دعوت از او برای پرداخت سهم عادلانه خود را به عنوان یک میلیاردر.

“من پرداخت تمام مالیات من و من خوشحال به آن را انجام دهد چرا که من چیزی برای آن” بلومبرگ گفت.

اوایل روز چهارشنبه بلومبرگ گفت که انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را در چند هفته.

تاکر Higgins گزارش از لاس وگاس, Christina Wilkie گزارش از واشنگتن و یلنا Dzhanova و لورن هرش گزارش از Englewood Cliffs, N. J.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>