Theranos مدیر عامل الیزابت هلمز صحبت در 2015, Clinton Global Initiative در نیویورک در سپتامبر. 29, 2015.

آدم جفری | CNBC

وکلای Theranos بنیانگذار الیزابت هلمز درخواست یک قاضی فدرال به پرتاب کردن تمام 11 فقره در برابر او و شرکت متهم رامش “آفتابی” Balwani خواستار دولت کیفرخواست “پر از ابهام و fudging زبان است.”

هلمز’ وکیل املای سه حرکت برای رد استدلال دادستان فدرال محرمانه “گسترده” اتهام تقلب و دولت نمی تواند ثابت کند که افرادی که نادرست نتایج آزمون بودند در واقع آسیب.

“کیفرخواست پر از ابهام و fudging زبان دولت است و قرار دادن این عبارات به طوری که آنها می توانید تغییر نظریه خود را به عنوان آنها به همراه در محاکمه” امی Saharia یک وکیل برای هولمز گفت: قاضی است.

“چه ادعایی misstatements باید آماده باشیم؟”

دادستان فدرال اخراج برگشت و گفت کیفرخواست نیست و گیج کننده است.

“دفاع شده است litigating این مورد برای 20 سال در حال حاضر. اگر آنها واقعا نمی دانند ماهیت اتهامات آنها مطرح کرده اند این موضوع قبلا” گفت: دستیار آمریکا وکیل جان Bostick.

هلمز و Balwani متهم هستند با نه فقره تقلب سیم و دو فقره توطئه برای ارتکاب تقلب سیم با در حال حاضر از بین رفته خون-تست شرکت.

آنها هر کدام به 20 سال حبس و در صورتی محکوم کرد.

دادستان گفت که آنها مقدار زیادی از شواهد برای اثبات هلمز آگاهانه گمراه سرمایه گذاران قرار داده است که 700 میلیون دلار به Theranos و همچنین به عنوان پزشکان و بیماران.

“مهم ترین شواهد خواهد بود اظهارات هلمز و Balwani خود” Bostick گفت.

هولمز دفاع تیم درخواست دادستان آنها را با ارائه یک لیست از سرمایه گذاران پزشکان و بیماران که ممکن است در شهادت به عنوان قربانیان این اتهام تقلب.

یک وکیل برای هلمز اشاره کرد که Theranos خون-دستگاه تست انجام شده بیش از 100 آزمایش خون, با این حال دادستان تنها هشت آزمون در کیفرخواست که گفته می شود کار نمی کند.

ایالات متحده منطقه قاضی ادوارد Davila خواسته هر دو طرف در مورد “ضمنی و نادرست” شرکت گفته شده به مصرف کنندگان است.

Bostick گفت که با وجود دقت آن مشکلات Theranos افتخار است که انگشت خود را خراش آزمون موفق به کسب تاییدیه از سازمان غذا و دارو.

“شواهد نشان می دهد بیماران رفت و به Theranos برای دریافت نتایج است که دقیق بودند. و زمانی که پزشکان فرستاده بیماران به Theranos این بود که نه برای تفریح این چیزی نبود که شما را در یک بعد از ظهر شنبه” Bostick گفت.

“Theranos همکاری با Walgreens. Walgreens است نه یک سرگرمی محل آن را در یک محل مردم برای مراقبت های پزشکی. آنها آگاه بودند و گمراه کننده مردم با ارائه این آزمون.”

هلمز زد خون-تست راه اندازی Theranos یک بار به ارزش بیش از 9 میلیارد دلار تا فروپاشی آن در سال 2018 است.

پس از نزدیک به 3 ساعت قاضی Davila در زمان دفاع درخواست زیر ارسال و موکول.

CNBC خال خال الیزابت هلمز و وکلای بازگشت به دادگاه در 2pm PT. در این جلسه که بسته شد در حال انجام در 2:30بعد از ظهر PT.

هلمز’ دادگاه تنظیم شده است برای شروع در ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im