الکترونیک تولید کنندگان انتظار coronavirus به تاخیر حمل و نقل برای چند هفته گروه تجارت می یابد

یک کارگر متصل جزء به مدار مورد استفاده در یک صفحه نمایش کریستال مایع (LCD) صفحه نمایش برای بوئینگ شرکت. هواپیما در Rockwell Collins Inc. مرکز تولید در منچستر, Iowa.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

کارخانه ها در چین مرکز صنعت الکترونیک و زنجیره تامین و تولید کنندگان به طور فزاینده ای نگران است که اختلالات مربوط به COVID-19 coronavirus می تواند تاخیر در تولید برای هفته ها.

تولید کنندگان پیش بینی است که محصولات حمل و نقل ممکن است به تعویق افتاد هفته با توجه به IPC یک گروه تجاری است که نشان دهنده قرارداد تولید کنندگان و تامین کنندگان قطعات الکترونیک و همچنین به عنوان برخی از oem ها که علامت های تجاری است که قرارداد با این شرکت ها را به محصولات خود را.

به طور متوسط تولید کنندگان در نظر سنجی توسط IPC گفته شده است انتظار می رود در سه هفته تاخیر از تامین کنندگان خود را, اما بخش خصوصی انتظار می رود دیگر تاخیر گروه تجارت گفت. متوسط انتظار بود و پنج هفته و برخی از شرکت ها انتظار و تاخیر بیش از نه هفته است. به طور کلی 84% نگران تاخیر مربوط به شیوع.

الکترونیک پیچیده محصولات اغلب با صدها نفر از قطعات مختلف و زیر تامین کنندگان و بخشی از دست رفته و یا آهسته کارخانه اغلب امواج و علل مسائل و تاخیر باعث می شود که کمبود این محصول به پایان رسید. حتی اگر تولید است که در مناطق انجام می شود که نشده است متاثر از coronavirus این محصولات اغلب با استفاده از قطعات و یا زیر مجموعه های ساخته شده در چین.

“تولید کنندگان را نگران کرده است و در حالی که آنها در حال نگاه کردن به همه گزینه های دیگر آنها را نگران و ببینید تاخیر” گفت: Shawn DuBravac اقتصاددان ارشد در IPC. “آنها مشاهده هر گونه اختلال به عنوان مورد و یا هر چیزی که منجر به خرابی است.”

بررسی کردم 150 و پاسخ انجام شد بین Feb. 11 Feb. 16 اما وضعیت همچنان برای تغییر سرعت. پس از آن کره جنوبی یک کلید الکترونیک ساخت کشور شاهد افزایش COVID-19 موارد ،

در دیدگاه منتشر شده توسط IPC برخی قرارداد تولید کنندگان گفت: آنها در حال تلاش برای پیدا کردن جایگزین تامین کنندگان خارج از چین هستند و در مواجهه با مسائل نیروی انسانی.

چند شرکت های بزرگ الکترونیکی به تازگی هشدار داده است که عرضه محصولات به پایان رسید خواهد بود محدود coronavirus. اپل هشدار داد در اوایل این ماه که آن را از دست ندهید برآورد آن برای ماه مارس درآمد سه ماهه با توجه به محدود عرضه محصولات خود که عمدتا تولید شده در چین. HP دومین PC ساز نیز کاهش درآمد خود را هدایت. Lenovo بزرگترین PC ساز توسط واحد فروش و COO Gianfranco Lanci گفت: در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته که “کل صنعت را نمی خواهد به اندازه کافی تامین کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>