WM موتور EX5 خودرو الکتریکی بر روی صفحه نمایش در محصولات الکترونیک آسیا در شانگهای در ماه ژوئن 2019.

آرجون Kharpal | CNBC

پکن – چین در تلاش برای بهبود یافتن از تاثیر coronavirus مطمئن شوید که برنامه های خود را برای وسایل نقلیه الکتریکی ماندن در مسیر است یک اولویت است.

به زودی پس از نشانه هایی است که شیوع این بیماری در چین تحت کنترل قدرت مرکزی و دولت های محلی اعلام کرد محرک سیاست در خودرو به ویژه وسایل نقلیه جدید انرژی.

در چند هفته گذشته NEV یارانه ها و مالیات بر شکست سیاست های مجموعه به پایان می رسد در این سال تمدید شد با دو سال 2022. شارژ باتری زیرساخت – اغلب به اشاره به عنوان یک دلیل برای خرید یک ماشین الکتریکی – یک تزریق از 2.7 میلیارد یوان. که اجازه می دهد برای ده برابر افزایش در مقیاس مقابل سال گذشته با توجه به رسانه های دولتی.

چنین تلاش های بازی به جاه طلبی های ملی و پشتیبانی از کمک های اقتصادی به طور کلی صنعت خودرو. این خودرو در بخش حساب برای حدود 10 درصد از چین خرده فروشی و یک ششم از مشاغل با توجه به آمار رسمی برای سال 2018 وارد شده توسط وزارت بازرگانی.

همانطور که مردم احساس نگرانی در مورد درآمد خود را کسب و کار عمده اختیاری خرید مثل خرید یک ماشین جدید بدون شک نهفته باشد.

روپرت Mitchell

رئیس استراتژی افسر در WM موتور

چین نیز با هدف افزایش سهم وسایل نقلیه جدید انرژی در بازار به یک چهارم در پنج سال آینده از فقط 5% در سال گذشته اشاره کرد جینگ یانگ مدیر تحقیقات شرکت در رتبه Fitch در شانگهای.

“حمایت از (انرژی جدید خودرو) بازار است که در واقع یک استراتژی بلند مدت برای مرکزی دولت چین,” او گفت:, و اشاره کرد که از مقامات شروع به پرورش این صنعت چندین سال پیش کل زنجیره ارزش از تولید کنندگان بوجود آمده است که بستگی به چشم انداز رشد انرژی جدید خودرو در بازار.

سخت سه ماهه اول

به عنوان چین مبارزه Covid-19 در سه ماه اول سال تولید جدید انرژی وسایل نقلیه سقوط 60.2% از یک سال پیش به 105,000 در حالی که فروش کاهش یافته است 56.4% به 114,000 وسایل نقلیه وزارت صنعت و فناوری اطلاعات افشا در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 23.

به طور کلی خرید و فروش خودرو کاهش یافته است 42.4% به 3.672 میلیون وسایل نقلیه وزارت گفت.

“از نظر مصرف کننده پاسخ (به) ویروس های بهداشت و درمان اضطراری است که جایگزین در چین به حد معینی اقتصادی قطعیت” روپرت میچل مدیر ارشد استراتژی افسر چینی در ماشین های الکتریکی شرکت WM موتور گفت: در 15 آوریل مصاحبه. این شرکت تاسیس شد در سال 2015 توسط سابق ولوو و Geely اجرایی است.

“همانطور که مردم احساس نگرانی در مورد درآمد خود را کسب و کار عمده اختیاری خرید مثل خرید یک ماشین جدید بدون شک نهفته باشد. اما آن را بسیار دشوار است در حال حاضر به اندازه که درجه تاثیر.”

مقامات چینی تمدید یک ماه در تعطیلات سال جدید برای بیش از یک هفته در تلاش برای کنترل گسترش Covid-19 که ظهور در اواخر سال گذشته در شهر ووهان. اقتصاد چین قرارداد 6.8 درصد در سه ماهه اول و رسمی نرخ بیکاری آمار یک رکورد از 6.2 درصد در ماه فوریه. در حالی که شیوع بیماری متوقف شده در داخل کشور coronavirus است و پس از تبدیل به جهانی همه گیر که آلوده بیش از 3 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 247,000 در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در حالی که ضریب اطمینان مصرف کننده ممکن است زمان برای بازیابی دولتی و تجاری برای خرید در حال انتظار به درایو الکتریکی خودرو در بازار چین در این سال به عنوان به خوبی.

“ما اعتقاد داریم که تقاضا از خریداران نهادی قوی خواهد بود,” Fitch یانگ گفت: با اشاره به داده های 2019 نشان داد که سهم فرد خرید کاهش یافت و به 46 درصد از 58.9% یک سال قبل.

او انتظار دارد که فروش خودرو در چین به کاهش 10% در این سال, اما گفت که فروش خودروهای الکتریکی ممکن است حداقل نمی افتد ،

اتومبیل های جدید دوره نقاهت فروش

در ضمن چین برق خودرو استارت را فشرده پیش رو با گرفتن تولید دوباره آنلاین و راه اندازی محصولات جدید است. برخی نیز گزارش رشد فروش است.

“ما روزانه پیشرفت از نظر ما فروش روزانه و این بسیار دلگرم کننده است” WM موتور’ میچل گفت. “ما نیاز داریم که این روند به حمل به جهت مثبت چند هفته بیشتر ماه.”

میچل گفت: این شرکت می تواند به زودی 190 باز کردن فروشگاه ها در 110 شهرهای چین از 120 فروشگاه در حال حاضر. این شرکت همچنین می تواند بهره مندی از پتانسیل دولت ناوگان خرید و تجاری ماشین کسب و کار او اضافه شده است.

در حال حاضر WM موتور “مطرح شده بسیار قابل توجهی نقدینگی بیش از کریسمس, سال جدید, دوره,” او گفت:. “ما موقعیت نقدینگی در حال حاضر بسیار قوی است.”

Nio مسلما تسلا ترین رقیب مستقیم در چین گفت: در اوایل ماه آوریل که تحویل رز 11.7 درصد در سه ماهه اول به 3,838 وسایل نقلیه. راه اندازی گفت: 69 درصد از تحویل همه ساخته شده از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مارس بود از کلمه از دهان ارجاع.

این شرکت همچنین جعلی یک پیمان استراتژیک با شهر Hefei در اواخر فوریه — که تقریبا تنها دو سوم از کشور در حال بازگشت به کار. Nio اعلام کرد پیشرفت در این معامله در آوریل 29, با اخبار آینده 7 میلیارد یوان ($1 میلیارد دلار) سرمایه از سرمایه گذاران استراتژیک که شامل دولت مربوط به اشخاص.

در آوریل 27, Alibaba-حمایت Xpeng راه اندازی P7 ورزشی سدان که این شرکت ادعا می کند دارای طولانی ترین طیف وسیعی از هر خودرو الکتریکی در چین در 706 کیلومتر است. تحویل مجموعه برای شروع در ماه ژوئن با پست-یارانه قیمت 229,900 یوان به 349,900 یوان — یا بین $32,462 به $49,404.

گوانگژو مبتنی بر GAC Nio — یک سرمایه گذاری مشترک بین سنتی خودروساز و راه اندازی- راه اندازی اولین خودرو الکتریکی Hycan 007, در مارس 10. تحویل مجموعه برای شروع در اواسط ماه مه و در مورد از 20 ، 000 یوان جمع آوری شده و در سپرده ها با توجه به شرکت. آن را نمی خواهد فاش خاص تعداد سفارشات.

“در حال حاضر من فکر می کنم انرژی جدید خودرو های ساخت و ساز و شبکه نیست و به طور کامل راضی مصرف کنندگان” یان به jianrong, GAC Nio معاون رئیس جمهور از کاربر عملیات گفت: در یک مصاحبه تلفنی در آوریل 21, با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

او گفت که این شرکت تجدید نظر در بسیاری از بخش طراحی خودرو در پاسخ به نظرات کاربران و اخیر سقوط قیمت نفت نیز تحت تاثیر قرار نسبی جذابیت وسایل نقلیه الکتریکی. در حالی که برخی ممکن است در نظر گرفتن اتومبیل های الکتریکی برای دراز مدت صرفه جویی در هزینه های سوخت که سود شرکت افست ارزان و بنزین و برخی از آنچه به نظر بهتر طراحی سنتی سوخت وسایل نقلیه است.

چالش خودروهای برقی در چین شده با کیفیت. شروع یو پی اس و سنتی تولید کنندگان ماشین آب گرفتگی بخش در تلاش برای بهره مندی از یارانه های دولتی و در نتیجه بسیاری از ضعیف ساخته شده و مدل های ارزان.

در این سال برخی انتظار کسب و کار است که جان سالم به تولید وسایل نقلیه است که جذاب تر به مصرف کنندگان است.

اما آن دسته از کسانی که به ویژه کسانی که در پایان بالاتر نیاز به رقابت با تسلا.

ایلان ماشین الکتریکی شرکت در حال حاضر آغاز شده تحویل خودروهای ساخته شده در آن شانگهای کارخانه چین به فروش رسیده و رکورد بالا از 10,160 در ماه مارس با توجه به انجمن صنعت اطلاعات ذکر شده توسط رویترز،.

“تسلا (یک) نام تجاری قوی در سطح جهانی گفت:” ریموند Tsang یک شریک در Bain & Company که مستقر در شانگهای. “آنها یک نوار بسیار بالا از هر دو فن آوری زاویه. (آن) بستگی دارد که در حال رفتن به مقیاس به سرعت به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de