آسیب پذیر زن مسن بود تجاوز و قتل در بستر او توسط یک مرد که تا به حال انجام داده باغبانی کار در خانه بود و به دنبال پول یک دادگاه شنیده است.

Reece Dempster, 23 گفته شکست را به دوروتی Woolmer شمال لندن در روز 3 اوت سال گذشته قبل از مسلح کردن خود را با یک truncheon او در بر داشت در کمد او به عنوان جستجو برای پول نقد.

هیئت منصفه در قدیمی بیلی شنیده 6ft 3in Dempster وارد شدید سر و کشاله ران آسیب به 89 سال بیوه بود که کوتاه تر از 5ft و وزن کمتر از هشت سنگ.

به آنها گفته شد Dempster حدود هفت ساعت در صفحه اصلی در Waltheof باغ تاتنهام قبل از فرار به پدرش ملک فقط قبل از 6 صبح می روم و پس از مدت کوتاهی در لباس های مختلف.

File photo dated 9/8/2019 of court artist sketch by Elizabeth Cook of 23-year-old burglar Reece Dempster who has admitted killing an 89-year-old widow but denied rape.
تصویر: Reece Dempster اذعان کرده است اما قتل نفس را انکار می کند
قتل

بدن از مستمری که شوهرش فوت در سال 2017 کشف شد و یکی از دوستان نزدیک که در حال تلاش ناموفق برای رسیدن به او.

گزارش آسيب شناسي پیشنهاد Ms Woolmer که تا به حال استخوان بیماری پوکی استخوان رنج می برد 10 یا بیشتر ضربات به سر و تجاوز جنسی در حالی که او زنده بود.

دادستان آنتونی باغ به دادگاه گفت که Dempster انجام شده در برخی از باغبانی کار برای قربانی ماه گذشته و پس از بازگشت به burgle آن است.

بیشتر از انگلستان

“شما را بشنود او تا به حال شده است وجود دارد یک بار قبل از به انجام برخی از باغبانی” آقای باغ گفت.

“او تا به حال ‘سربار محل’. او می دانست که آسیب پذیر خانم مسن زندگی می کردند وجود دارد.”

Forensic experts at Waltheof Gardens
تصویر: کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه قتل در Waltheof باغ در ماه اوت گذشته

آقای باغ گفت: Dempster شکست به خانه برخی از زمان پس از 10.47 ساعت و شکننده Ms Woolmer به تنهایی و در بستر خود.

“او حمله کردند و او را ضرب و جرح او در مورد سر چندین بار احتمالا به خاطر او می خواست به دانستن که در آن پول نگه داشته بود قبل از نظر جنسی آزار او را” آقای باغ گفت.

دادگاه شنیده Dempster گفت یک شریک سابق چگونه او دودی کرک و مست “سه یا چهار بطری جین” و اضافه کرد “من می رفت و من رفتم به غارت خانه – من فکر می کنم من کسی صدمه دیده.”

“من فقط سیاه و پس از آن من تبدیل به یک نور و وجود خون در همه جا… من صد نشخوار – نبود حتی ارزش آن را,” او به گفته خود ادامه داد.

داوران شنیده Ms Woolmer درگذشت “چند blunt-تروما و صدمات”.

Dempster از تاتنهام اذعان کرده اما قتل نفس را تکذیب قتل یک تعداد از تجاوز به عنف و دو فقره حمله با نفوذ.

این دادگاه همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de