شسته و رفته ترمینال است که در خدمت هواپیما عازم چین مردم با پوشیدن ماسک های پزشکی در جان اف کندی فرودگاه (JFK) را از نگرانی بیش از Coronavirus در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Spencer Platt

مقامات گفت: از روز شنبه هشتم متحده مورد جدید کروناویروس شناسایی شد در ماساچوست است.

ماساچوست وزارت بهداشت گفت: در آزادی مطبوعات که یک مرد در 20s خود که به تازگی از چین و زندگی در بوستون, آزمایش مثبت. انسان که نمی شد به نام سفر کرده بود به ووهان, این شهر که در آن ویروس نشات گرفته است.

“ما سپاسگزار است که این مرد جوان رو به بهبود است و به دنبال توجه پزشکی بلافاصله گفت:” ماساچوست عمومی کمیسیون بهداشت و درمان دکتر مونیکا Bharel. “ماساچوست بوده و آماده شدن برای یک صورت ممکن از این کروناویروس جدید, و ما خوش شانس بودند که دقیق پزشکان در زمان مناسب اقدام به سرعت.”

مورد اول گزارش در ماساچوست است. مقامات بهداشت گفت که این خطر برای کسانی که زندگی در دولت باقی مانده است کم است. قبلی ایالات متحده موارد گزارش شده در کالیفرنیا, ایلینوی, ایالت, آریزونا. شیوع گسترش به بیش از 20 کشور اما اکثریت قریب به اتفاق موارد رخ داده در چین است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که جدید کروناویروس شد اضطراری برای بهداشت عمومی در آمریکا و تحمیل جدید محدودیت های مسافرتی بین ایالات متحده و چین است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: ایالات متحده را انکار ورود برای اتباع خارجی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته جدا از خانواده از شهروندان ایالات متحده.

بیش از 12 ، 000 مورد جدید کروناویروس گزارش شده در سطح جهان است. مرگ و میر رسیده 259 از صبح روز شنبه.

ماساچوست مقامات بهداشت گفت که آنها در همکاری نزدیک با مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de