Naguib Sawiris میلیاردر و رئیس Orascom سرمایه گذاری برگزاری است.

سیما Diab | بلومبرگ | گتی ایماژ

مصر میلیاردر Naguib Sawiris می گوید او می خواهم به خرید شرکت های هواپیمایی در برابر همکار سرمایه گذار وارن بافت میلیاردر که اعلام کرد که برکشایر هاتاوی به فروش می رسد تمام آن هواپیمایی سهام در این شرکت سالانه جلسه در روز شنبه.

Sawiris رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Orascom سرمایه گذاری برگزاری و تنها غیر کره شمالی برای برگزاری مخابرات مجوز در کره شمالی گفت: CNBC هدلی قمار در روز سه شنبه که او می بیند فرصت را نه تنها در خطوط هوایی بلکه در, گردشگری, هتل ها و اینترنت بخش.

“با هر بحران وجود دارد فرصت” Sawiris گفت. “شما می توانید بروید و خرید یک شرکت هواپیمایی امروز برای $1 اگر شما فرض کنید بخش عمده ای از بدهی.”

آمریکا شرکت هواپیمایی سهام را فرو برد در این سال به عنوان مسافرت هوایی و تقاضا آمده است نزدیک به توقف کامل حذف بیش از 95 درصد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این بیماری آلوده بیش از 3.6 میلیون نفر در سطح جهان و کشته شدن حداقل 256,800 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Sawiris صحبت از قاهره گفت: با موافقت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت بحث انگیز رانندگی برای بازگشایی اقتصاد امریکا است.

سهام ایالات متحده افزایش یافت سهشنبه در انتظارات است که اقتصاد ایالات متحده می تواند شروع به بازگشایی شده است. Sawiris گفت این است که “یکی از چند بار” که تهمت مناسب است. “آنها ممکن است پیدا کردن درمان آنها ممکن است پیدا کردن واکسن تا چه مدت می خواهیم در زندان به سر در خانه های ما؟”

نفت 100 دلار

Sawiris گفت: جنگ قیمت بین عملا اوپک رهبر عربستان سعودی و روسیه بود “محاسبه” تلاش برای کشتن صنعت شیل در ایالات متحده و عربستان سعودی “آن را درست کردم” نفت در دراز مدت.

در ماه مارس اوپک و دیگر تولید کنندگان عمده در تراز وسط قرار دارد با آن موفق به رسیدن به یک توافق برای کاهش تولید فقط به عنوان coronavirus شروع به سرکوب تقاضا برای نفت خام است. قیمت ضربه 18 سال پایین قبل از داد توافق برای کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل برابر 10 درصد از تولید جهان و بزرگترین کاهش در تاریخ است.

وقتی پرسیده شد که اگر نفت را ضربه همان سطح اگر ماه مارس اوپک+ معامله شده بود رسیده Sawiris توضیح داد که قیمت ها سقوط به هر حال به دلیل کاهش در مصرف “اما این امر کاهش یافته و به این سطح است.”

“من فکر می کنم آن را محاسبه شد,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها می دانستند که این اتفاق خواهد افتاد و آنها هنوز هم می خواستم به آن را انجام دهد چرا که با کشتن رقیب و افزایش قیمت خواهد شد فراتر از 50 یا 60 دلار است. بنابراین من در واقع بر این باورند که 18 ماه از شرکت نفت را 100 دلار است.”

نفت افزایش 20 درصدی در روز سه شنبه به عنوان اقتصاد جهانی شروع به آرامی بازگشایی پس از چند ماه مجبور به خاموش کردن و خوش بینی در مورد پتانسیل بهبود در تقاضا.

— CNBC لسلی Josephs کمک به این گزارش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de