ادوارد Colston مجسمه مخفیانه جایگزین مجسمه های سیاه زندگی موضوع معترض

یک مجسمه از یک زندگی موضوع معترض ساخته شده است در راز در همان بریستول ستون از جایی که مجسمه تاجر برده ادوارد Colston سرنگون شد در ماه گذشته.

بنای تاریخی سیاه و رزین جراحی قطعه نصب شد فقط قبل از ساعت 5 صبح روز سه شنبه بدون اطلاع شورای شهر بریستول.

آن را به تصویر می کشد لحظه ای سیاه از معترضان جن رید بود در خالی ازاره در طول یک سیاه زندگی ماده مارس پس از مجسمه Colston سرنگون شد کشیده به شهرستان بندر و ریخته به آب است.

این Colston مجسمه به طور خاص کاهش یافته و به آب در پرو را پل – که پس از یک بردگی مرد به نام پرو جونز که زندگی و مرگ او در بریستول.

Jen Reid said she couldn't see the new statue being taken down 'in a hurry'
تصویر: جن رید گفت که او نمی تواند ببیند جدید مجسمه گرفته شده پایین ‘در عجله’
Bristol statue. Pic: Hassan Akkad
تصویر: هنرمند مارک کوین گفت: او ‘crystallising’ لحظه ای جن رید بود در ستون خالی. عکس: حسن اکد

نامگذاری جدید بنای تاریخی افزایش قدرت (جن رید) هنرمند, Marc کوین گفت: نگهبان Ms رید کرده و مجسمه سازی با اقدامات او و که او فقط “crystallising آن”.

او افزود که بررسی و بهداشت و ایمنی چک شده بود انجام شده است و نصب و راه اندازی تا به حال ساخته شده “بسیار دشوار است به حرکت می کند”.

بریستول شهردار ماروین ریس قبلا گفت که هر گونه تصمیم گیری در مورد آنچه برای انجام با خالی ستون خواهد بود موضوع را به تصمیم گیری دموکراتیک و تحت مشاوره.

بیشتر از Black Lives Matter

خانم رید که در تصویر ایستاده در مقابل از نصب و راه اندازی با مشت خود را در هوا پس از آن نصب شده بود گفت که او نمی تواند آن را گرفته هر زمان به زودی.

او به این روزنامه گفت: “این فقط باور نکردنی است. این است برای رفتن به ادامه مکالمه. من می توانم آن را ببینید پایین آمدن در عجله بسر می رسانید.”

The statue of Edward Colston was dumped in Bristol harbour by protesters. Pic: Bristol City Council
تصویر: مجسمه ادوارد Colston ریخته شد در بریستول بندر کنگ در ماه گذشته. عکس: شورای شهر بریستول

در ضمن Colston مجسمه است که با توجه به رفتن بر روی صفحه نمایش در یک موزه در کنار پلاکارد مورد استفاده در طول Black Lives Matter تظاهرات.

آن صید از پایین بندر در 11 ژوئن, چند روز پس از آن سرنگون شد.

آثار قبلی آقای کوین را شامل پرتره و مجسمه با عنوان آلیسون Lapper باردار برای چهارمین ستون در میدان ترافالگار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>