چین به قانونگذاری در پیش دبستانی آموزش و پرورش

چین فشار را به صورت قانون در پیش دبستانی آموزش و پرورش به ارائه تضمین های قانونی برای بهره برداری و مدیریت از موسسات از جمله معاون وزیر آموزش و پرورش تیان Xuejun گفت: در نوامبر 30.

تیان این اظهارات را در یک کنفرانس خبری برگزار شده توسط شورای دولتی دفتر اطلاعات مربوط به یک کودک مورد سوء استفاده در RYB آموزش و پرورش New World مهد کودک در پکن که گسترده توجه در ماه نوامبر. او گفت: وزارت آموزش و پرورش بود و در حال حاضر در حال انجام تحقیقات در این قانون.

“وزارت را نیز تکمیل الزامات در صلاحیت معلمان درگیر در پیش دبستانی آموزش و پرورش است و با توجه به تدوین یک منشور اخلاقی برای آنها” تیان گفت.

او همچنین گفت: برنامه این است که در راه به گام تا نظارت کودکستان ها و حل مشکل منابع کافی برای پیش دبستانی آموزش و پرورش است. تیان گفت: این پرونده در معرض درگیری بین تقاضای عمومی برای پیش دبستانی ثبت نام و کافی توسعه پیش دبستانی آموزش و پرورش است.

“همچنین نشان داد که برخی از مقامات محلی و مهد کودک هنوز مشکلات از مدیریت نادرست و عدم اجرا و یا اجرای کامل قوانین و مقررات” او گفت:.

بهداشت روستایی افزایش هزینه های توضیح داده شده در جزئیات

ملی کمیسیون بهداشت و تنظیم خانواده به تازگی در پاسخ به نگرانی عمومی از تازه افزایش هزینه ها برای یک روستایی تعاونی نظام پزشکی.

هزینه های شارژ در روستایی تعاونی نظام پزشکی اخیرا مطرح شده از 30 یوان ($5.5) به 180 یوان.

این NHFPC توضیح داد که در حالی که هزینه برای افراد مطرح شده مالی از دولت یارانه به افراد نیز مطرح شده است بر این اساس در سال های اخیر از قبلی 20 یوان در هر فرد به 450 در هر فرد. در همان زمان دولت جامع کمک های پزشکی سیستم برای کسانی که قادر به تحمل چنین هزینه. همچنین بازپرداخت نسبت به هزینه های بستری برای کسانی که در روستایی تعاونی نظام پزشکی نیز مطرح شده از 35 درصد به 75 درصد است.

ضد جاسوسی قانون کمک خواهد کرد که امنیت ملی

شورای دولتی صادر دایره ای در چین ضد جاسوسی قانون در روز چهارشنبه با قوانین دقیق برای اجرای قانون است.

دایره ای توضیح می دهد که چندین نظر در قانون از جمله در خارج از کشور موسسات و سازمان های, افراد, جاسوسی, سازمان جاسوسی سازمان عوامل و خصمانه سازمان. آن را روشن ساخته است که امنیت ملی در بخش تحت شورای دولتی را شناسایی رفتار غیر قابل قبول.

با توجه به دایره ای ارائه بودجه سالن و مواد به جاسوسی سازمان ها و افراد مشخص خواهد شد به عنوان کمک به آنها.

انجام فعالیت های جاسوسی در قلمرو پذیرش در خارج از کشور بودجه به خطر انداختن امنیت ملی و یا اتصال آنها را برای فعالیت های جاسوسی را نیز تلقی می شود به عنوان تبانی.

اعضای هیات ملی ایمنی بخش مجاز به دستگیری و شکار مظنون جنایی و ضد فعالیت های جاسوسی را نمی خواهد قطع هر گونه اقدامات غیر قانونی.

آن گفت که مردم چین و سازمان حفظ حق و امتیاز برای امنیت ملی ایمنی و کمک های خود را از قبیل ارائه سرنخ در مورد فعالیت های جاسوسی همکاری با امنیت ملی ادارات و مبارزه با فعالیت های جاسوسی نیز خواهد شد پاداش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im