لبه انقراض: Lemurs و اروپایی همسترها در میان حیوانات جدید ‘در آستانه’

اروپایی همسترها هستند در آستانه انقراض است و می تواند ناپدید می شوند به طور کامل در عرض 30 سال آینده با توجه به حفاظت از.

جوندگان نیز شناخته شده توسط آن نام لاتین cricetus cricetus, نامگذاری شده است به عنوان یک انتقادی گونه های در معرض خطر در آخرین لیست از اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت (IUCN).

هنگامی که یک دید مشترک در سراسر اروپا و روسیه hamster گفته است دچار شدید کاهش جمعیت در سال های اخیر به عنوان زنان با تجربه کاهش میانگین نرخ تولد از 20 نوزادان در هر سال به حدود پنج یا شش.

آن است که در حال حاضر شناخته شده است چه چیزی باعث شده است که این تغییرات در نرخ تولد و اما IUCN می گوید: کشت خالص مزارع توسعه صنعتی گرمایش جهانی و آلودگی نوری هستند که نگاه به عنوان دلایل ممکن است.

There are believed to be less than 250 North Atlantic right whales in existence
تصویر: وجود معتقد به کمتر از 250 آتلانتیک شمالی حق نهنگ در وجود

توسعه شده است به خصوص احساس در همستر’ زیستگاه اصلی در آلزاس, فرانسه که در آن محو شده از بیش از سه چهارم از این منطقه است.

در آلمان ناپدید شده است از یک سوم از آن معمول منطقه و بیشتر از 75 درصد از آن خواهد یافت شده در شرق اروپا است.

دکتر میخائیل Rusin یک نویسنده جدید در فهرست قرمز ارزیابی گفت: تلاش های حفاظت مارس آغاز شده به سرعت کاهش جمعیت در برخی از نقاط, اما آن را تا کنون “موفق به معکوس کردن روند”.

بیشتر از جهان

وی افزود: “علاوه بر این اقدامات بیشتر تحقیقات به های مختلف ممکن است رانندگان اروپایی hamster ناپدید شدن است که به فوریت نیاز به آن را از انقراض نجات.”

هشدار از IUCN در روز پنج شنبه نیز برجسته خطرات به حیوانات دیگر – از جمله بسیاری از گونه of lemurs و شمال اقیانوس اطلس حق نهنگ که به عنوان ذکر شده است به شدت در معرض خطر.

Almost the entire species of lemurs are under threat
تصویر: تقریبا تمام گونه of lemurs در معرض خطر هستند

یک سوم از lemurs که زندگی در این کشور جزیره ماداگاسکار هستند که در بالاترین خطر انقراض – اما تقریبا تمام گونه های در معرض خطر است.

این است که تصور می شود با توجه به زیستگاه خود در حال نابود کشاورزی گسترش است.

بیش از نیمی از گونه های پستاندار در آفریقا در حال حاضر در معرض خطر با توجه به IUCN از جمله 17 گونه از میمون کلوبوس قرمز.

IUCN اقدام مدیر کل Dr Grethel اگویلار دو لا فرانترا گفت: لیست جدید افشای “این مقیاس واقعی از تهدیدات مواجه شده پستانداران در سراسر آفریقا”.

او افزود: “همچنین نشان می دهد که انسانهای هوشمند نیاز به شدت تغییر ارتباط آن با دیگر پستانداران و به طبیعت به عنوان یک کل.

“در قلب این بحران یک نیاز مبرم برای جایگزین پایدار معیشت به جای زمان تکیه بر جنگل زدایی و استفاده ناپایدار از حیات وحش است.

“این یافته ها واقعا به خانه نیاز فوری برای بلند پروازانه پست-2020 تنوع زیستی چارچوب است که درایوهای حفاظت موثر عمل است.”

Caterpillar fungus is now under threat due to over-harvesting
تصویر: قارچ کاترپیلار در حال حاضر در معرض خطر به دلیل بیش از حد برداشت

برای آتلانتیک شمالی نهنگ راست وجود دارد اعتقاد به کمتر از 250 در وجود است.

تغییر آب و هوا بوده است تبلیغ به عنوان دلیل برای هدایت نهنگ به آبهای جایی که آنها به احتمال زیاد به روبرو می شوند انسان ها جایی که آنها تجربه کرده اند مشکلات با درگیری با تجهیزات ماهیگیری ضربه قایق و کاهش نرخ تولید مثل.

IUCN مورد بررسی قرار داده است 120,372 گونه آن در فهرست سرخ پس از قرار دادن 32,441 در حداقل یکی از آن سه دسته مفهوم گونه در معرض خطر است.

همچنین در لیست گران ترین قارچ – قارچ کاترپیلار – که محبوب استفاده در طب سنتی چینی است و با توجه به آن آسیب پذیر وضعیت به دلیل بیش از حد برداشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>