اقتصاد خواهد بود قوی ‘عامل’ کمک تهمت انتخابات با وجود بوئینگ ضربه Mnuchin می گوید

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin حضور یک جلسه در Congres در مرکز مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در نشست سالانه در داووس در ژانویه 21 سال 2020 است.

فابریس COFFRINI | خبرگزاری گتی ایماژ

قدرت اقتصاد آمریکا را به اثبات می شود یک عامل مهم است که رای دهندگان به پای صندوق های رای در ماه نوامبر به گفته وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin با وجود کشت headwinds است که می تواند وزن در رشد این سال است.

Mnuchin هشدار داد در اوایل این ماه که رشد اقتصادی ایالات متحده ممکن است ضربه مغلوب ساختن پیشی جستن را متعهد 3 درصد رشد در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در سال 2020 است.

صحبت کردن با CNBC در G-20 در اجلاس سران در ریاض, عربستان سعودی روز یکشنبه Mnuchin گفت: اختلال در بوئینگ می تواند 50 اساس نقطه کشیدن بر رشد مرکب توسط جنرال موتورز حملات و تاثیر بالقوه از شیوع کروناویروس.

“اما تاثیر واقعی در شرایط اقتصاد آمریکا و دستمزد می رویم تا بیشتر مشاغل ایجاد شده و بیشتر مردم در حال بازگشت به نیروی کار تر از همیشه قبل از” Mnuchin گفت CNBC هدلی قمار است.

“(GDP) جهانی آمار, آمار مردم واقعا در مورد مراقبت از آنها کار آنها در حال گرفتن بیشتر و شغل آنها در حال گرفتن بیشتر پرداخت کنم ؟ و بر این اساس ما در حال گرفتن همه.”

ایالات متحده نرخ بیکاری به تازگی آمار 50 سال اخیر, ادامه سازگار روند رو به پایین در حال حرکت تنظیم شده در سال 2010. واقعی درآمد متوسط ساعتی برای همه خصوصی آمار کارکنان افزایش 0.6% از ژانویه تا ژانویه 2019 2020, با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار.

“تغییر در درآمد متوسط ساعتی همراه با 0.6 درصد کاهش در میانگین ایام کار در هفته منجر به اساسا بدون تغییر در میانگین درآمد هفتگی بیش از این دوره” اداره گفت: در گزارش جمعه.

Mnuchin گفت CNBC او را دیدم که اقتصاد یک “عامل قوی” در جمهوری انتخابات. “و به شما نگاه در اقتصاد ایالات متحده نسبت به جهان اقتصاد ایالات متحده است که نقطه روشن در دنیای, رشد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>