اقتصاددانان هشدار می دهند از انگلستان شغل بحران جلوتر از مهم بودجه

خریداران پوشیدن محافظ ماسک صورت راه رفتن را از طریق باران در خیابان آکسفورد در لندن در ژوئن 18 سال 2020 به عنوان برخی از غیر ضروری خرده فروشان بازگشایی از coronavirus shutdown.

Tolga Akmen/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

انگلستان وزیر دارایی Rishi Sunak ارائه خواهد شد مجموعه ای تازه از طرح های سیاست روز چهارشنبه به عنوان بریتانیا به نظر می رسد به جرقه یک بهبود اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

“تابستان اقتصادی به روز رسانی” یک بالفعل مینی بودجه انتظار می رود عبارتند از کاهش مالیات و هزینه های جدید وعده در تلاش برای تحریک تقاضا به اقتصاد انگلستان شروع به بازگشایی شده است.

در مارس بودجه Sunak اعلام £30 میلیارد دلار ($39 میلیارد دلار) هزینه های بسته برای مقابله فوری و سلامت بازار کار تاثیر بیماری همه گیر و سراسری مستند آن ، بازار پس از تبدیل به عادت کرده اند به حمایت مهم اطلاعیه از صدراعظم و کمک های اضافی از بانک مرکزی سیاست های پولی ضد تانک.

اما با بازارهای تثبیت مستند بیشتر برداشته و این ویروس به ظاهر تحت کنترل در کشور چند انتظار دارند این نوع مالی آتش بازی Sunak تحویل داده شده در گذشته است.

خزانه داری نشان داد سه شنبه شب که Sunak اعلام خواهد شد £2 میلیارد دلار ($2.5 میلیارد دلار) “kickstart طرح” با هدف پرداخت یارانه شش ماه کار آموزی برای افراد سن 16-24 که در معرض بیکاری طولانی مدت همراه با £111 میلیون دلار سرمایه گذاری به سه مقیاس کارآموزی در 2020-21.

در کنار شغل, طرح Sunak نیز انتظار برای اعلام موقت تعطیلات از اموال مالیات شناخته شده به عنوان تمبر برای خواص به ارزش £500,000 در تلاش برای تحریک بازار املاک.

“انتظار Sunak به اعلام اقدامات هدفمند برای بلند کردن ضعیف بخش از اقتصاد و این مناطق که ممکن است مبارزه تحت ادامه داد اجتماعی فاصله اقدامات” Berenberg اقتصاددان ارشد Kallum Pickering گفت: در یک یادداشت سه شنبه. برای مثال در روز یکشنبه دولت اعلام کرد £1.6 میلیارد بسته برای حمایت از بخش هنر.

اقتصاد انگلستان است قرارداد به شدت از زمان شروع این بیماری همه گیر با ماه آوریل 20.4 ٪ کاهش در تولید ناخالص داخلی شدیدترین کاهش ماهانه در ضبط. در ضمن قرض گرفتن رسید به £103.7 میلیارد دلار ($128.9 میلیارد دلار) در آوریل-مه دوره معنی بدهی بخش دولتی پیشی گرفتن تولید ناخالص داخلی برای اولین بار از سال 1963.

اما مرکزی به این کشور توانایی به آب و طوفان اقتصادی تا کنون شده است را طرح کردند که از حمایت بیش از 30 درصد از ملت مشاغل و بدان معنی است که شیب افت در خروجی فیلتر نیست از طریق به بازار کار عنوان نشده است. این برنامه شده است با اعتبار جلوگیری از کشور بلندی رکود اقتصادی از شکلگیری به عمیق و طولانی مدت افسردگی است.

قریب الوقوع ‘شغل بحران’

Sunak قبلا نشان داد که طرح کردند که به احتمال زیاد مخروطی از مرداد ماه و در پایان ماه اکتبر اما کردیت سوئیس پیش بینی شده است که این می تواند در نتیجه بیکاری افزایش از 3.9 درصد به 10 درصد یا 3.5 میلیون نفر در نیمه دوم سال است.

در یادداشت روز دوشنبه بانک اقتصاددانان پیشنهاد بعید بود که 9.3 میلیون furloughed کارگران خواهد بود reabsorbed به بازار كار با پایان کردند آوردن در مورد موج دیگری از افزونگی.

“دلیل این است که فراتر از کوتاه مدت وانت ما فکر می کنیم این خطر وجود دارد که بهبود بدن افت می کند به عنوان مصرف کننده احتیاط با توجه به تداوم این ویروس و اجتماعی فاصله محدود کردن تقاضای داخلی و مبارزه با تروریسم در اروپا خطرات وزن در تمایلات” توجه داشته باشید گفت.

کردیت سوئیس خواست Sunak یا تمدید کردند طرح فراتر از اکتبر و یا جایگزین کردن آن با یک طرح است که یارانه دستمزد هزینه و یا کاهش سهم بیمه ملی برای این بخش به احتمال زیاد سخت ترین ضربه مانند خرده فروشی, سفر و مهمان نوازی.

مایک بل بازارهای جهانی استراتژیست در جی پی مورگان مدیریت دارایی گفت: خبرنگاران در یک میزگرد مجازی شنبه که اقتصاد بریتانیا بود “لبه پنجره رساند تا در یک حالت به حالت تعلیق در انیمیشن” توسط طرح کردند. او هشدار داد که بسیاری از در حال حاضر furloughed کارگران را تا پایان بیکار هنگامی که این طرح برداشته شده است که تعدادی از بخش های مبارزه به بهبود می یابند.

“پایان طرح کردند در ماه اکتبر است مانند ساختن یک پل می رود که سه چهارم از راه را در سراسر رودخانه” بل گفت. او تاکید کرد که سیگنال های بهبود اقتصادی در انگلستان برای حساب نمی پتانسیل کاهش هزینه های مصرف کننده و فعالیت های اقتصادی باید furloughed شغل تا پایان بودن از دست داد.

پتانسیل سیاست حرکت می کند

موقت ملی بیمه کاهش در میان بالقوه طرح های سیاست شناور در پیش از Sunak سخنرانی همراه با یارانه ها برای کسب و کار استخدام کارآموزان. دیگر ممکن است اطلاعیه ها عبارتند از: قطع موقت به مالیات بر ارزش افزوده (در حال حاضر در 20 درصد) و معافیت موقت به کسب و کار و مالیات بر املاک.

برخی از روزنامه, گزارش بیش از آخر هفته پیشنهاد کرد که طرح های مختلف می توان اعلام کرد اما در اجرا کاهش بودجه که Berenberg را Pickering پیشنهاد می تواند معکوس شود به خصوص در رابطه با تمبر را کاهش دهد.

“به جای تحریک بازار مسکن بهبود آن را به تاخیر می اندازد آن توسط incentivizing مردم را به صبر کنید تا زمانی که کاهش مالیات قبل از خرید یک خانه به او گفت:” با این استدلال که هر گونه سیاست های چهارشنبه اعلام کرد باید نورد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“خطرات ناشی از یک سیاست اشتباه نامتقارن – با بیشتر هزینه های مربوط به انجام بیش از حد کوچک به جای بیش از حد,” او اضافه شده است.

Berenberg تخمین می زند که در انگلستان تولید شده است که در حال حاضر حدود 15 درصد کمتر از اوج رکود توجه به نقاط داده ها مانند ممکن است 10 درصد جهش در فروش های خرده فروشی و خوش بینانه تر بررسی داده ها. اما انتظار نمی رود که تولید ناخالص داخلی به بازگشت به سطح دیده می شود در سه ماهه چهارم سال 2019 تا اوایل 2023.

“عدم اطمینان در مورد دقیق شکل بازیابی و همچنین ادامه خطراتی که از موج دوم ویروس و نظم خروج از بازار واحد در پایان سال توجیه بیشتر سیاست تهاجمی عمل” Pickering اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>