اقتصاددانان می گویند ما در رکود اقتصادی عمیق اما مصرف کنندگان انتظار می رود برای حفظ صرف وجود ضرر و زیان کار

مردم با پوشیدن ماسک و دستکش صبر کنید برای پرداخت در خارج در مارس 03, 2020 در یونیندل, New York.

القاعده بلو | گتی ایماژ

اقتصاد در حال حاضر در چه خواهد بود کوتاه و عمیق رکود و حتی با افزایش بیکاری مصرف کنندگان انتظار می رود برای ادامه برای صرف, با توجه به انجمن ملی اقتصاد کسب و کار بررسی.

45 اقتصاددانان بررسی NABE انتظار اقتصاد به کوچک توسط یک 26.5 درصد در سه ماهه دوم و پس از 2.4% کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول. در نیمه دوم آنها انتظار رشد به نوبه خود مثبت با افزایش 2 ٪ در سه ماهه سوم و 5.8 درصد در سه ماهه چهارم.

“NABE چشم انداز بررسی اعضا بر این باورند که اقتصاد آمریکا در حال حاضر در رکود باقی خواهد ماند و در یک انقباضی دولت برای نیمه اول سال 2020 به عنوان COVID-19 همه گیر به شدت محدود فعالیت های اقتصادی” گفت: NABE جمهور کنستانس شکارچی CBE رئیس اقتصاددان KPMG.

NABE گفت ضعیف بازار کار خواهد شد در نتیجه کشیدن در هزینه های مصرف کننده اما اقتصاددانان انتظار نیست مخارج مصرفی فردی به نوبه خود منفی پس از مصرف کنندگان ادامه خواهد داد به خرید آیتم های لازم.

اعضا همچنین انتظار می رود به طور متوسط 1.0% سالانه نرخ رشد مخارج مصرفی فردی بیش از سه چهارم از سال 2020 افزایش به سه ماهه به طور متوسط 1.6 درصد رشد در سال 2021. سه ماهه دوم است که انتظار می رود برای دیدن صرف رشد 0.8% کمترین سرعت این سال است.

اقتصاددانان همچنین انتظار می رود نرخ بیکاری به افزایش به 12 درصد در سه ماهه دوم. تا پایان سال نرخ بیکاری انتظار می رود به سقوط به 9.5 درصد به 6 درصد در پایان سال 2021.

“پانل های خوش بینانه در مورد بازگشت به رشد اقتصادی در نیمه دوم سال 2020 پیش بینی سالانه رشد تولید ناخالص داخلی واقعی نرخ 2.0 درصد در سه ماهه سوم,” او اضافه شده است. “با وجود وخامت شدید در بازار کار شرایط ميانه هوا نشان می دهد شرایط را بهبود بخشد تا پایان سال با حمایت از مهاجم سیاستهای مالی و پولی محرک به عنوان اعضا انتظار دارند که فدرال رزرو به برگزاری مداوم در نزدیکی صفر نرخ بهره از طریق 2021.”

اقتصاددانان انتظار 4.58 میلیون شغل در ماه آوریل گزارش اشتغال. به طور جداگانه برخی از اقتصاددانان رشد پیش بینی های خود را برای از دست دادن شغل به بیش از دو برابر است که پس از شنبه ادعای گزارش نشان داد یکی دیگر از 6.6 میلیون پرونده برای بیکاری. جی پی مورگان به عنوان مثال انتظار 25 میلیون شغل از دست داده.این NABE بررسی گرفته شد بین آوریل 3 و 7 آوریل.

توسط سه ماهه سوم اقتصاددانان انتظار PCE داده ها برای نشان دادن صرف رشد 1 درصد و 1.2 درصد در سه ماهه چهارم. آنها انتظار نداریم که آن را به بازگشت به 1.7% سطح از سه ماهه اول سال 2020 تا سه ماهه سوم سال آینده.

پنل ميانه هوا برای 10 سال عملکرد خزانه داری بود به نگه دارید در 0.7% از طریق سه ماهه دوم با کمی تغییر در سه ماهه سوم. آنها انتظار آن را تا پایان سال در 0.9 درصد افزایش به 1.5 درصد در پایان سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>