اصلاحات ساختاری در مصر آماده اقتصاد خود را برای تاثیر مداوم جهانی همه گیر با توجه به کشور و وزیر همکاری های بین المللی.

“ما وارد این بحران مالی با بافر و همچنین خارجی رزرو بافر که کمک آب و هوا اولین شوک” Rania al-Mashat گفت CNBC هدلی قمار این هفته است.

“اگر نیست آن را برای کسانی که اصلاحات جامع در سمت مالیات در بودجه در ارز خارجی و غیره وضعیت شده اند … حتی سخت تر است.”

این کشور در یک برنامه اصلاحات با صندوق بین المللی پول از سال 2016 تا 2019. مصر یکی از تنها دو کشور در خاورمیانه و شمال آفریقا که صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد به رشد در سال 2020 هر چند در متوسط نرخ 2 ٪ در مقایسه با سال گذشته 5.6 درصد.

مصر گزارش کرده است 7,201 موارد عفونت کروناویروس و 452 مرگ و میر. ترکیه و ایران در حال سخت ترین ضربه از کشورها در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا.

وزیر گفت: قاهره ادامه خواهد داد برای ایجاد تغییرات در میان شیوع ویروس.

“ما واقعا در حال هل دادن به جلو با بسیاری از اصلاحات ساختاری که ما می خواستیم انجام دهیم به هر حال. اما آن را در آینده بسیار تسریع مد مربوط به امنیت اجتماعی شبکه و گسترش آن به افرادی که آسیب پذیر هستند. همچنین به شمول مالی است و تمرکز بر سازمان نیافته و غیر رسمی کارگری,” او گفت:.

مصر اختصاص 100 میلیارد پوند ($6.35 میلیارد دلار) برای مقابله با Covid-19 بحران و 20 میلیارد پوند برای حمایت از این کشور در بورس با توجه به گزارش رویترز.

که می تواند تاثیر در این کشور موقعیت مالی به دلیل آن است “محدود مالی و فضای عمومی بالا بدهی” گفت: Garbis Iradian, موسسه مالی بین المللی را منا اقتصاددان ارشد.

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت سوار یک موتور سیکلت در قاهره در آوریل 3 سال 2020 است.

وو Huiwo | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

“ما انتظار مالی کسری بودجه در سال مالی 2019/20 (پایان ماه ژوئن) به گسترش از 8.0 ٪ از تولید ناخالص داخلی در FY2018/19 به 8.5 درصد در FY2019/20 به دلیل کاهش رشد درآمدهای مالیاتی و کوچک-تا هزینه های,” او نوشت: در گزارش مورخ آوریل 3.

از “کاهش شدید” در صادرات, گردشگری, جریان پول و کانال سوئز رسید همچنین گسترش کشور و کسری حساب جاری او پیش بینی کرد.

مصر با نزدیک شدن است صندوق بین المللی پول برای حمایت مالی به عنوان ویروس قرار می دهد فشار بر اقتصاد آن به ویژه گردشگری که حساب برای بیش از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی.

در حالی که دولت اعلام کرد در روز یکشنبه که هتل ها می توانید شروع به کار در 25% ظرفیت, Emirates NBD تحلیلگران نوشت که “طاقت فرسا مورد نیاز در هتل ها مجاز به بازگشایی به احتمال زیاد تنها جزئی را به بالا.”

این کشور در شاخص مدیران خرید نیز ساخته شده است یک “سقوط دراماتیک” به 29.7 و زیر خنثی 50 سطح نوشت Khatija Haque, بانک از منا پژوهش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net