تاثیر اقتصادی coronavirus واضح تر خواهد بود در سه یا چهار هفته,’ Mnuchin می گوید

مقامات ایالات متحده باید یک ایده بهتر از چگونگی شیوع کروناویروس تاثیر اقتصاد در “سه یا چهار هفته” وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت.

صحبت کردن با CNBC هدلی قمار در G-20 در اجلاس سران در ریاض Mnuchin گفت: آن را دشوار است به ایجاد پیش بینی در مورد تاثیر اقتصادی از شیوع بیماری در حال حاضر.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به سه یا چهار هفته برای دیدن چگونه این ویروس واکنش نشان می دهد تا زمانی که ما واقعا خوب داده های آماری,” او گفت:.

“اگر چه میزان گسترش ویروس در این است که کاملا قابل توجه میزان مرگ و میر بسیار کوچک است. این چیزی است که ما نظارت را به دقت یکی از بحث های ما در اینجا این است که کشورها باید آماده شود اما من فکر می کنم ما در یک نقطه که در آن خیلی زود به هم می گویند این است که بسیار مربوط و یا آن را در مورد.”

Mnuchin همچنین گفت: CNBC او باور نمی کند دولت چین آگاه بود coronavirus خطر هنگامی که یک هیئت در سفر خود به کاخ سفید برای امضای چین-آمریکا “فاز یک” معامله تجارت در ماه ژانویه است.

استیون Mnuchin, وزیر خزانه داری ایالات متحده در سخنرانی خود در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس 23 ژانویه 2020.

آدم Galica | CNBC

“من فکر می کنم دولت چین در واکنش خیلی سریعتر از آنها در موقعیت های قبلی,” او گفت:. “هیچ سوالی وجود دارد که چین تمرکز اصلی در حال حاضر کنترل این ویروس و رویکرد فاز دو (از ایران) قطعا کم کردن سرعت کمی است.”

وقتی پرسیده شد که اگر آمریکا تا به حال یک برنامه پشتیبان گیری در محل از نظر مالی در پاسخ به این ویروس شیوع Mnuchin وجود دارد گفت: “هیچ تردیدی در مورد آن.” او تاکید کرد که آن را خیلی زود به پیش بینی coronavirus – به طور رسمی به نام COVID-19 – تاثیر می گذارد اقتصاد جهانی است.

“من فکر می کنم بر همه چیز ما در حال حاضر این کنترل خواهد شد اما این وضعیت می تواند تغییر کند. به من گفت: خبر خوب این است که در یکی دیگر از سه یا چهار هفته ما باید بسیار بهتر, داده,” او گفت: CNBC.

در جلسه قبل کمیته امور مالی مجلس سنا در هفته گذشته Mnuchin اصرار coronavirus را یک اقتصادی است که به طول انجامید فراتر از سال 2020 است.

Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفت: در G-20 نشست در روز شنبه که این ویروس به احتمال زیاد اصلاح 0.1 درصد خاموش رشد جهانی در سال 2020 است. در ضمن او گفت: نرخ رشد اقتصادی چین خواهد سقوط به 5.6 درصد است که 0.4 درصد پایین تر از صندوق بین المللی پول در ماه ژانویه چشم انداز.

“من فکر نمی کنم مردم باید در نقطه ای که آنها در حال پاچه — از سوی دیگر, آن است که در مورد” Mnuchin گفت CNBC در روز یکشنبه.

“خبر خوب این است که اکثر افرادی که این کار را برای زنده ماندن آن وجود دارد بدیهی است که یک منطقه از جمعیت که در معرض خطر بالا اما مردم باید کمتر متمرکز فقط تعدادی از موارد پس از آن سفر خواهد کرد — تاثیر واقعی این است که چگونه بسیاری از مردم می کند و در نهایت این تاثیر از نظر نرخ مرگ و میر?”

در یک مطالعه بزرگ در COVID-19 منتشر شده در این هفته محققان چینی برآورد میزان مرگ ناشی از کوروناویروس شد 2.3% با افراد مسن و افرادی که از قبل موجود شرایط بهداشتی بیشتر در معرض خطر است. با توجه به تحقیقات 81 درصد از افرادی که قرارداد COVID-19 تنها به نمایش گذاشته “خفیف” علائم سرد مانند.

برخی از کارشناسان بر این باورند که تعداد کل coronavirus موارد می تواند بسیار بالاتر از این سوابق نشان می دهد که می تواند میزان مرگ و میر پایین تر از در حال حاضر تخمین زده می شود.

آمریکا مقامات بهداشت روز جمعه گفت که آنها در حال آماده سازی برای coronavirus برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

ملی چین کمیسیون بهداشت در روز شنبه گزارش شده 97 جدید و میر ناشی از COVID-19 و 648 موارد اضافی برای Feb. 22 نظر گرفتن تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی به 76,936.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>