بانک مرکزی اروپا برای تصمیم گیری در سیاست به عنوان coronavirus می فرستد اقتصاد منطقه یورو به سقوط

کریستین لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا صحبت می کند به رسانه ها پس از نشست بانک مرکزی اروپا مدیره در بانک مرکزی اروپا در روز 12 مارس سال 2020 در فرانکفورت آلمان است.

توماس Lohnes

بانک مرکزی اروپا (ECB) حاکم بر شورا تشکیل خواهد شد در یک جلسه مجازی دوشنبه برای بحث در مورد این که آیا اقدامات انجام شده در حال حاضر به اندازه کافی به آب و هوا چه می تواند بدترین بحران اقتصادی از زمان جنگ جهانی دوم است.

شانس بالا هستند که بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور خواهد استرس بانک مرکزی توانایی انجام بیشتر در صورت نیاز به منظور جلوگیری از تکه تکه شدن در منطقه یورو و محکم کردن شرایط مالی.

“وجود دارد دو هدف بانک مرکزی اروپا خواهد شد تمرکز در این مرحله است. اول برای اطمینان تطبیقی شرایط مالی و جلوگیری از تنش در سیستم مالی” گفت: درک شوماخر یک بانک مرکزی اروپا watcher با Natixis در یک تحقیق داشته باشید.

“دوم مالی برای ایجاد فضا برای دولت ها به مبارزه ادواری عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.”

به مدیریت هدف دوم بانک مرکزی اروپا در تلاش برای مهار گسترش بسط بین هسته و به اصطلاح محیطی کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و پرتغال و یونان. گسترش اشاره به تفاوت در عملکرد بین دو کشور است که می تواند برجسته چگونه ترس سرمایه گذاران تبدیل شده اند در داشتن بدهی اروپا.

جدید 750 میلیارد یورو ($815 میلیارد دلار) همه گیر اضطراری خرید برنامه (PEPP) دارای انعطاف پذیری بسیار بیشتری از این بانک را “عادی” و برنامه خرید دارایی با توجه به یک نظر حقوقی که منتشر شد مارس 24 در مجله رسمی اتحادیه اروپا است.

“مطمئنا بانک مرکزی اروپا را امیدوار به امن برای بسیاری دیگر پس از راه اندازی آن PEPP ضد تانک در مارس 18, اما واقعیت این است که وضعیت اقتصادی و سیاسی باقی می ماند بسیار چالش برانگیز با بانک مرکزی هنوز هم به عنوان تنها معتبر سدی در برابر بی جا محکم از شرایط مالی” گفت: Frederik Ducrozet از Pictet مدیریت دارایی در یک توجه داشته باشید.

اقتصاد منطقه یورو است که در یک سقوط هستند. فعالیت های کسب و کار نظرسنجی برای مارس در آمد در پایین ترین سطح هفته گذشته, آلمانی, شاخص Ifo هرگز پایین تر و بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی اقتصاد است که از طریق آن بدترین رکود اقتصادی از دهه 1930 ،

“از آن خواهد شد یک فرصت برای گرفتن سهام به عنوان اولین دیتا برای Q1 (سه ماهه اول) شروع به آمدن در نقاشی یک تصویر واضح تر از اولیه آسیب به اقتصاد” گفت: Anatoli Annenkov با Societe Generale در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

“مگر در مواردی که وجود دارد یکی دیگر از بازار اوراق قرضه ترساندن ما انتظار می رود بانک مرکزی اروپا برای باقی می ماند در انتظار نگه داشته در حال حاضر در حالی که خوب تنظیم وثیقه و نظارت بر قوانین برای حمایت از اعتبار جریان می یابد.”

بانک مرکزی اروپا آوریل وام نظرسنجی نشان می دهد که استانداردهای اعتبار برای وام به شرکت ها و خانواده ها را تنگ تر در سه ماهه اول, در حالی که تقاضا برای وام و نقاشی از خطوط اعتباری باید رسید.

“حداقل بانک مرکزی اروپا را تحت فشار به سیگنال امکان افزایش 750 میلیارد یورو پاکت هر چه زودتر به جای بعد گفت:” Ducrozet.

آیا PEPP خواهد بود به اندازه کافی بزرگ است که در حال حاضر مورد سوال توسط برخی از اقتصاددانان. در حال حاضر بانک مرکزی اروپا است و انتظار می رود برای برگزاری مداوم و تجزیه و تحلیل اقدامات فعلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>