بانک مرکزی اروپا می گوید آن را آماده برای افزایش coronavirus محرک به عنوان منطقه یورو پست بدترین تولید ناخالص داخلی از زمان شروع ثبت

کریستین لاگارد رئیس بانک مرکزی اروپا صحبت می کند به رسانه ها پس از نشست بانک مرکزی اروپا مدیره در بانک مرکزی اروپا در روز 12 مارس سال 2020 در فرانکفورت آلمان است.

توماس Lohnes

بانک مرکزی اروپا (ECB) تصمیم گرفتند برای حفظ اصلی آن نرخ بهره بدون تغییر در روز پنج شنبه به عنوان منطقه یورو در برابر یک بحران اقتصادی عمیق.

با این حال آن را سهولت شرایط را برای بانک و استرس که آماده است برای خرید بیشتر اوراق قرضه دولتی در صورت نیاز.

این تصمیم در همان روز که داده ها نشان داد 19-عضو منطقه اقتصادی قرارداد با 3.8 درصد در سه ماهه اول — بالاترین خواندن از پرونده آغاز شد و در سال 1995 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آمار فعالیت های کسب و کار در این منطقه سخت است.

بانک مرکزی اروپا در حال حاضر اعزام یک بسته محرک اقتصادی به کاهش برخی از شوک اقتصادی. در ماه مارس بانک مرکزی شروع به خرید اوراق قرضه دولت به عنوان بخشی از یک 750 میلیارد یورو ($813 میلیارد دلار) بسته بندی و کاهش هزینه های تجاری برای بانک ها برای حمایت از فعالیت های وام دهی.

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور گفت: در ماه گذشته که “هیچ محدودیتی وجود دارد به تعهد ما به یورو.”

با این وجود هزینه های استقراض برای حاشیه کشورها مانند ایتالیا افزایش یافته است در هفته های اخیر به عنوان شرکت کنندگان در بازار نگرانی در مورد بدهی های پایداری در دراز مدت.

ایتالیا به پایان رسید 2019 با یک بدهی عمومی شمع بالای 130 درصد از بدهی به تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) و انتظار این است که این رشد به عنوان رم با معاملات گسترده سلامت و بحران اقتصادی است.

رتبه Fitch در کاهش رتبۀ اعتباری ایتالیا را یک درجه بالاتر از سطح آشغال در روز سه شنبه. رتبه بندی سازمان همچنین هشدار داد “فشار رو به پایین بر روی این امتیاز می تواند رزومه در صورتی که دولت با اجرای معتبر رشد اقتصادی و مالی استراتژی است که باعث افزایش اعتماد به نفس است که کل بدهی دولت/تولید ناخالص داخلی خواهد شد قرار داده شده در یک مسیر رو به پایین در طول زمان است.”

وجود دارد در حال رشد انتظارات بانک مرکزی اروپا مجبور خواهد شد به گام تا بدهی خرید. داده های اخیر نشان داده است که در این زمان سرعت روزانه بانک مرکزی اروپا خواهد رسید آن زمان coronavirus برنامه در ماه اکتبر — به جای در پایان سال است.

این است که آخرین اخبار و به روز خواهد شد به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>